Програма А група - сезон 2015/2016

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот icko65 » 30 юни 2015 12:04

ogrizko написа:
greenpeak написа:Оги, качиги и останалите :mrgreen:


мда ...ама аз искам да има и датите и всичко да се знае кога ще са мачовете, това кога ще го определят? :roll:

Това е жребий!Програмата ще бъде съставена и пусната от БФС.За 2 и ост.кръгове къв жребий?Нали ще стане мазало..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот КироВарна » 30 юни 2015 18:36

yavorescu написа:
ogrizko написа:абе защо само 1 кръг пуснаха? :shock:

Не знам защо, но цялата програма е налице:
https://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2%8 ... on#A_Group

Няма да има допълнителен жребий за второто завъртане, така и трябва. Предполагам, че първите ни два мача със сигурност ще са в неделя, заради мачовете в Европа.

Не знам доколко ни топли да е в неделя?След Благоевград,веднага трябва да летим за Минск!Имаме връщане до Варна,възстановяване и полет до Беларус!А може да се окаже(дай Боже),че мачът там е най важният!Питам се дали не е по добре да играем с Пирин,още в събота с малко ротации....за да имаме повече време до реванша?

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот Sole » 30 юни 2015 21:23

И в кой град ще се играе мача за Суперкупата на България :?:

Демба_Ба
Мнения: 414
Регистриран на: 14 май 2014 12:32
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот Демба_Ба » 01 юли 2015 09:15

Според мен ЧМ ще бъдат НЕприятната изненада на шампионата-аз лично ги виждам замесени в тежка битка за оставане в групата с двата пловдивски отбора.Пирин и Монтана според мен са по-класни от споменатите три отбора....но да видим...

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот КироВарна » 01 юли 2015 09:38

Демба_Ба написа:Според мен ЧМ ще бъдат НЕприятната изненада на шампионата-аз лично ги виждам замесени в тежка битка за оставане в групата с двата пловдивски отбора.Пирин и Монтана според мен са по-класни от споменатите три отбора....но да видим...

За първи път казваш нещо смислено на форума!За първи път съм съгласен с теб!ЧЕРНО МОРЕ ще е много НЕприятна изненада за любимото ти недоразумение Левски.Едва ли ще водим тежка битка за оставане с вас,защото ние имаме добре балансиран отбор.....а вие имате ДПС,Сватбата и Тонев,с другите начини!!!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот Clarion » 01 юли 2015 12:41

Де..а и късмета!!! Тъй като гледам програмата, и гледам моята, и пак програмата, ... първия мач, който ще мога да гледам ще е в 6-я кръг :twisted: :twisted: :twisted: ... как пък не можахме да почнем с домакинство бре ... уффф ... да пропусна и Левски и Лудогорец ... как ще бием :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз толкова мачове за цяла година не съм пропускал на Тича от десетилетие ... поне по някакъв луд късмет на 12.08 точно се прибирам през София и където и да е финала ще ми е на път :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот yavorescu » 01 юли 2015 22:16

КироВарна написа:Не знам доколко ни топли да е в неделя?След Благоевград,веднага трябва да летим за Минск!Имаме връщане до Варна,възстановяване и полет до Беларус!А може да се окаже(дай Боже),че мачът там е най важният!Питам се дали не е по добре да играем с Пирин,още в събота с малко ротации....за да имаме повече време до реванша?

Първенството не трябва да се отписва по никакъв начин. Играем в неделя с Пирин, вечерта се връщаме във Варна. Понеделник почивка за титулярите срещу Пирин, нормална тренировка за останалите. Можем да пътуваме за Минск в сряда сутринта или още по-добре, във вторник с цел по-добра аклиматизация. За мача във втория кръг Лудогорец ще са почивали минимум един ден повече от нас, защото играят с Молдовците във вторник или сряда.

Alexandrov93
Мнения: 356
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот Alexandrov93 » 02 юли 2015 11:14

Разбира се, че първенството не трябва да се отписва! Имаме равностойни футболисти и трябва с Пирин да играем с едни футболисти, с Минск с други!!!

Състава за Пирин:

------------------Чанович--------------------
---Станчев-------Живко----Костадинов---
-----------Кулибали----Дани Г--------------
--------Расим/Ернандес---Вареа--------
Неделчев-------------Бижев---------Васев

Състава за Минск:

------------------Китанов------------------
---Паланков------Жиньо-----Венков---
-------------Стеньо-------Клок------------
-----------Букхарт------Бурабия---------
Куриор-----------Бакари---------Райков

kapacitet
Мнения: 218
Регистриран на: 04 юни 2015 13:27

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот kapacitet » 02 юли 2015 13:11

Alexandrov93 написа:Разбира се, че първенството не трябва да се отписва! Имаме равностойни футболисти и трябва с Пирин да играем с едни футболисти, с Минск с други!!!

Състава за Пирин:

------------------Чанович--------------------
---Станчев-------Живко----Костадинов---
-----------Кулибали----Дани Г--------------
--------Расим/Ернандес---Вареа--------
Неделчев-------------Бижев---------Васев

Състава за Минск:

------------------Китанов------------------
---Паланков------Жиньо-----Венков---
-------------Стеньо-------Клок------------
-----------Букхарт------Бурабия---------
Куриор-----------Бакари---------Райков


С първия ти състав ако излезем съм готов да се подпиша някъде, че ще получим поне 3-ка в Благоевград!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Програма А група - сезон 2015/2016

Мнениеот КироВарна » 02 юли 2015 18:15

Alexandrov93 написа:Разбира се, че първенството не трябва да се отписва! Имаме равностойни футболисти и трябва с Пирин да играем с едни футболисти, с Минск с други!!!

Състава за Пирин:

------------------Чанович--------------------
---Станчев-------Живко----Костадинов---
-----------Кулибали----Дани Г--------------
--------Расим/Ернандес---Вареа--------
Неделчев-------------Бижев---------Васев

Състава за Минск:

------------------Китанов------------------
---Паланков------Жиньо-----Венков---
-------------Стеньо-------Клок------------
-----------Букхарт------Бурабия---------
Куриор-----------Бакари---------Райков

С цялото ми уважение и подкрепа за младите момчета М.КОСТАДИНОВ и И.НЕДЕЛЧЕВ,не мисля че КОЛЬО ще ги хвърли в такъв мач....както в Благоевград!Там кило кръв и метър кожа,за нищо ги нямат!!!Момчетата са част от отбора,но са още деца!Поне аз така мисля!Б.РАСИМ,БИЖЕВ и ВАСЕВ също те са за този мач!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта