Локомотивци,а сега накъде?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот sandi74 » 29 юни 2015 14:24

loko29 написа:След бурните събития през миналата седмица когато едновременно се радвах ме и плаках ме обичах ме и мразех ме като чели еуфорията отмина.От 4-5 дни чета само кой къде подписал,даже общо мразения Рендето май пак ще става директор.Днес емблемата Галев позира с екипа на Ботев,Вчера надеждата Велковски отишъл в Локо пд които зимата не ги броих ме за живи,като прочета че Романов и Гъргоров ще ходят в ЦСКА ми идва да счупа компютъра.А ние останах ме без отбор и за "В" група.А някой бленуваха с години за тая "В"група.

Да ти имам правописа :!: :mrgreen: В трети щ клас ли си :?: :idea: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Enter
Мнения: 186
Регистриран на: 12 мар 2011 16:51
Контакти:

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот Enter » 29 юни 2015 14:27

loko29 написа:След бурните събития през миналата седмица когато едновременно се радвах ме и плаках ме обичах ме и мразех ме като чели еуфорията отмина.От 4-5 дни чета само кой къде подписал,даже общо мразения Рендето май пак ще става директор.Днес емблемата Галев позира с екипа на Ботев,Вчера надеждата Велковски отишъл в Локо пд които зимата не ги броих ме за живи,като прочета че Романов и Гъргоров ще ходят в ЦСКА ми идва да счупа компютъра.А ние останах ме без отбор и за "В" група.А някой бленуваха с години за тая "В"група.


Да обобщим- колкото и да си афектиран,все пак 8 грешки за три реда са доста /без да броим препинателните знаци/.
Последна промяна от Enter на 29 юни 2015 14:28, променено общо 1 път.
1 Спартак (Плевен) 30 27 2 1 111:10 83

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот boabbb » 29 юни 2015 14:28

Отивате на закриване, май :(
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bahmamu
Мнения: 37
Регистриран на: 26 мар 2015 13:14
Контакти:

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот bahmamu » 29 юни 2015 14:28

Все още имате шансове, отбор във "В" група може да се издържа от феновете, все пак за там не ви трябва кой знае какъв бюджет. Иначе Гигов май се отказа от футбола с последните си интервюта. Успех в борбата за оцеляване на клуба.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот drughi » 29 юни 2015 14:29

Много ще ви е трудно. Само вие (феновете) може да "добутате" отбора до "В" група в смисъл и за там ще трябват някакви средства колкото и минимални да са те. Организирайте се съберете пари за минимална издръжка на отбора във "В" група и лека полека се съвземайте. Успех.
Изображение

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 29 юни 2015 14:37

Защо им е нов отбор? Локомотив нямат чак такива задължения. Трябва им само собственик с пари и желание, който може да осигурни спонсор и до няколко години са в А група. :roll:
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот loko29 » 29 юни 2015 14:38

Санде ето ти го литературно издържано.Но такъв тиквеник като тебе никога не може да разбере написаното.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

trakia89
Мнения: 139
Регистриран на: 25 ное 2009 21:51
Контакти:

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот trakia89 » 29 юни 2015 14:45

icko65 написа:
trakia89 написа:Сега ако имате умни и бързи бизнесмени се прави следното упражнение:
1. Локо Сф се отказва от участие.
2. основавате нов клуб Локомотив София .
3. Купувате правото на участие на София 2010 за В група.
4. Правите отбор с който да се борите за Б група, като шансовете са ви сериозни, тъй като цска не се знае дали ще завърши сезона във В група. Като няма да имате задължения и ще можете да си развивате отбора според финансовите ви възможности.

Нов отбор задължително почва от А окръжна.Бгрупа-минимум 2г. новия отбор трябва да е член на БФС.Чети момче-не ръси бизнесменски мозък.Рас-прас и готово!

Добре, на хартия София 2010 се преименува на Локомотив София, така мисля че вече ще го разбереш. Много отбори минаха по този път.

Не трябва да правите фрапантната грешка на цска, които останаха със старото дружество, защото няма никакъв шанс да изплуват и дори да спечелят промоция за Б група, едва ли ще вземат лиценз.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот stefani » 29 юни 2015 14:51

Много добре стана, че в А група останаха само 2 отбора от Софияи то най-старите! Париж има само 1 !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Локомотивци,а сега накъде?

Мнениеот russia » 29 юни 2015 14:51

trakia89 написа:Не трябва да правите фрапантната грешка на ЦСКА, които останаха със старото дружество, защото няма никакъв шанс да изплуват и дори да спечелят промоция за Б група, едва ли ще вземат лиценз.

:lol: :lol: :lol:
Доообре бе, Нострадамус! Ама да ти кажа, че нищо от написаното няма да познаеш. 8-)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта