Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот Logical person » 15 юни 2015 21:54

Последният боксьор, който е побеждавал Флойд Мейуедър – Серафим Тодоров, може да се срещне отново с американеца на ринга. Това съобщи Сарафа.

Двамата излязоха един срещу друг на полуфинала на Олимпиадата в Атланта през 1996 година и тогава българинът победи. До ден днешен Мейуедър записа 48 победи на професионалния ринг, а преди ден надделя над Мани Пакяо в „Битката на века”.

Журналисти от CNN, които направиха филм за Серафим Тодоров преди боя на 38-годишния Мейуедър с Пакиао, са се заели с амбициозната задача да организират бенефис на американеца, който да бъде именно срещу Сарафа. Битката трябва да се състои в САЩ, а за точно дата все още няма яснота, тъй като Флойд е пред дилема дали да има още един двубой или да приключи с професионалния бокс непобеден.

„Обадиха ми се от CNN и ми споделиха каква идея имат. Ще стане страхотно шоу. Тези американци ги разбират нещата. Знаят как да организират такова събитие. Дай Боже да стане факт. Ще бъде нещо като бенефис за Мейуедър и искат аз да съм срещу него, защото само аз го победих”, заяви 45-годишният Серафим Тодоров пред БЛИЦ.

„Гледах мача с Пакяо. Много ми хареса играта на Флойд. Постъпи много мъдро. Игра защитно, но само така може да бъде победен Пакяо. Той е файтър, непрестанно атакува, обича такъв бокс. Срещу него трябва да се пази дистанция. Ако тръгнеш в неговия стил, нямаш шанс. Като цяло Мейуедър не е пораснал много. Ако беше в аматьорския бокс нямаше да може да вдигне глава. Той е бизнесмен, подбира си противниците, а при нас няма такова нещо. Който ти се падне – излизаш и се биеш.
Поканиха ме на мача, но не исках да насочвам вниманието към мен. Ако бях отишъл, щяха прекалено много на мен да ми обръщат внимание и щеше да се загуби блясъка на Мейуедър - Пакяо. Двубоят щеше да остане в моята сянка (б.р. - смее се). Там имаше хиляди журналисти, камери. Все пак това беше техния мач, не исках да им отнемам вниманието”, сподели още Сарафа пред БЛИЦ.

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот Logical person » 15 юни 2015 21:55

Как мислите, ще се осъществи ли такъв мач ? И ако да - Сарафа пак ли ще ликвидира Мейуедър ?

bobmarli
Мнения: 405
Регистриран на: 01 юли 2013 22:42
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот bobmarli » 15 юни 2015 21:58

Да, мисля че ще се осъществи. Точно след бенефиса на ЦСКА срещу Барселона.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот гражданин от село » 15 юни 2015 21:59

След "тежка битка" ще "загуби" срещата, но ще си прибере обещаните кинти. :)

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот Rivaldo10 » 15 юни 2015 22:18

Aко има такъв мач, нашият ще отнесе повече бой и от Кобрата! Много приказки, накрая нищо...
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот exiter » 15 юни 2015 22:26

Половин рунд най-много му давам.
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот шивача » 15 юни 2015 22:32

Дай Боже да има такъв мач, който ще е с ясен побидетел, но поне ще влезе свежа пара в Бг. Друга полза няма!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот phd » 15 юни 2015 22:33

Мач ще има, но при едно условие. Трябва да го почне като Шанън Бригс - Кличко. Не в Щатите, естествено, а само пред регионалните медии в Пещера. Може и да се изнесе на палатка пред президентството, ритуално да пребие картонено копие на Мейуедър или да поръча гумена секс-кукла с неговия образ.
Сигурно Флойд ще му обърне внимание тогава и ще обяви следващ многомилионен мач.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот Eminem » 15 юни 2015 22:56

Ако това се осъществи, ще е нагласено шоу. Серафим нито му е на годините, нито на опита.

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: Серафим Тодоров - Флойд Мейуедър

Мнениеот 4oKuTo » 15 юни 2015 23:01

Ако се осъществи, това ще е един вид благотворителност на Флойд към нашия, което си е в сферата на фантастиката. Американецът се бие за големите пари, а в такъв шоу - мач надали ще има такива. Ясно е, че Сарафа се опитва да си изпроси някой долар, но надали ще се получи.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта