Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот ЕМИЛ » 07 юни 2015 14:17

nikivarna написа:
Captain Stottlemeyer написа:
nghcvth написа:За да не отварям нова тема, тук ще попитам- някоя наша телевизия ще предава ли Копа Америка?

И аз да използвам питането, за да задам страничен въпрос: На световното в Канада (предават го по Евроспорт и Евроспорт 2) разменят ли си фланелките след мача?... ;)

Да ,снощи ги гледах - след мача минаваш на XXL и там си ги разменят ,фланелките де

То няма нищо женско в тях .Ебaси мутантите са .

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот Eminem » 07 юни 2015 14:32

Много се издразних на сукачев заради постоянното му хвалене на Меси. Ще кажеш, че само той игра или, че сам ги е победил.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2071
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот k20dan4o » 07 юни 2015 14:35

Blagoy написа:Не знам тоя кой го набеди за добър коментатор. Толкова много години вече коментира мачове и от година на година става все по-зле. Коментира монотонно и тихо през повечето време, а когато се стигне до опасна ситуация (а понякога и не толкова опасна - например, корнер) квичи на умряло. Няма и подходящ тембър за коментатор. Да не говорим за захласването му по Меси... Оня Делов е по-малко дразнещ, но пък при него се чува едно постоянно сумтене, дишане и местене на предмети (най-често химикалки и листи) в микрофона. Пълни непрофесионалисти!

Снощи си пролича професионализма му понеже беше сам. Когато са двама поне замазват положението и все някой от двамата коментира мача. Снощи доста народ може и да е заспал по някое време.

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот AntrAcsA » 07 юни 2015 14:42

Като цяло... едва ли някой е очаквал нещо друго ??
Сутрин преди да отида на работа, по БТВ бяха поканили смешния водещ, да така му казвам, който направи " лапсус " и каза ,че предаването ще започне в 20:00 . Казах си " Брей, супер, модерна работа! Голямо предаване ще направят с много специални гости , в по голямо студио, по тържествена обстановка , с ретроспекция на цялата ШЛ и участието на Лудогорец ще се спомене , абе яко! Нямам търпение "
Накупих чипсове, бири и се сервирах в 19:50 пред ТВто, ноооо изненада.. няма ШЛ а има някакво предаване за 15-та годишнина на БТВ.
Мечтите ми за добро , модерно, европейско студия преди финала се срутиха , вече в 21:00 всички знаем какво видяхме . Плоско ,с малоумен гост който изговори една камара глупости , смешния водещ беше още по смешен и накрая "Сиганина " Божинов , който типично по " Сигански " гледаше на кафе и даде прогнозен резултат от 2-1 за Юве. Коментара от мача.. каквото и да кажа , ще е малко ! Дори и да преглътнем факта , че Алекси нямаше ГЛАС и грачеше като сврака, той избързваше с около 1, 2 секунди с коментара спрямо това , което виждахме ние на ТВто , и до някъде убива изненадата и кефа мача .
Той викаше гол, още преди Неймар да подаде към Иниеста ...
Като стана въпрос за Юве и Божинов... той всеки път не препуска да се похвали че е играл за Ювентус , нещо от сорта на :

БТВ - Здравей бате ,кажи сега за мача
ВБ - Не знам дали знаете , но аз играх за Ювентус
БТВ - Ок, но кажи кой ще бие ?
ВБ -Все пак ИГРАЛ СЪМ ЗА Ювентус и мисля , че те ще бият .
БТВ - Ясно, а какъв ще е резултата според теб ?
ВБ - Всеизвестен факт е че АЗ СЪМ ИГРАЛ ЗА Ювентус и мисля си че ще бият с 2-1
БТВ - Хуу, ай чао
ВБ- ИГРАХ В ЮВЕНТУС! ЧАО!
Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19871
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот Drunken_Master » 07 юни 2015 15:08

В България един свестен футболен коментатор няма (и баскетболен също,защото Манченко и Кедъра са супер пристрастни),а какво остава за футболисти...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
bestvaluestore
Мнения: 202
Регистриран на: 20 сеп 2014 00:21
Skype: sampayoman
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот bestvaluestore » 07 юни 2015 15:13

Да,гадно качество бе звука.Издъниха се,явно имат финансови проблеми или организационни,не знам.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот DarkPsy » 07 юни 2015 16:48

AntrAcsA написа:Като цяло... едва ли някой е очаквал нещо друго ??
Сутрин преди да отида на работа, по БТВ бяха поканили смешния водещ, да така му казвам, който направи " лапсус " и каза ,че предаването ще започне в 20:00 . Казах си " Брей, супер, модерна работа! Голямо предаване ще направят с много специални гости , в по голямо студио, по тържествена обстановка , с ретроспекция на цялата ШЛ и участието на Лудогорец ще се спомене , абе яко! Нямам търпение "
Накупих чипсове, бири и се сервирах в 19:50 пред ТВто, ноооо изненада.. няма ШЛ а има някакво предаване за 15-та годишнина на БТВ.


Студиото започна в 20:00, но по Ринг. В 21:00 се прехвърлиха в Бтв Екшън.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот stefani » 07 юни 2015 17:06

Отразяването на всички мачове по Btv е аматьорско!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот AntrAcsA » 07 юни 2015 17:14

Амиии, явно аз не съм разбрал , моя грешка !
Изображение

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 07 юни 2015 17:37

Мичмана /мир на праха му/ веднъж го попитаха ,,кой е най-големият комплимент за вас/.,,Когато ме попитат от кой отбор съм'' отговори спокойно.Беше левскар.Вече няма такива като него,Манченко,Галов/лека му пръст/.Сега някакви пристрастни ултраси имитират латиноамерикански коментатори без нужната подготовка.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Alexx и 13 госта