Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот Синьо сърце » 10 май 2015 21:12

Аз не знам как тези дебили още не са пуснали тема за земетресението в Непал и връзката му с евентуална победа на Левски на финала...забележете познатия подход: от една страна-ще ни бият, Купата е зелена, ще е смях и празник във Варна-от друга страна, ако загубят си подлагат цяла Вселена за оправдание! Аз лично 6 години чета все такива подлагания и писания, а 6 години Левски е без купа. Как става-не ми е ясно... и винаги след това си забравят написаните глупости. Е, най-накрая Левски ще вземе Купата и ще кажат: ама ние го предвидихме, то се знаеше, ясно беше...
Дееба и палячувците смешни!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот Мистри » 10 май 2015 21:42

Синьо сърце написа:Аз не знам как тези дебили още не са пуснали тема за земетресението в Непал и връзката му с евентуална победа на Левски на финала...забележете познатия подход: от една страна-ще ни бият, Купата е зелена, ще е смях и празник във Варна-от друга страна, ако загубят си подлагат цяла Вселена за оправдание! Аз лично 6 години чета все такива подлагания и писания, а 6 години Левски е без купа. Как става-не ми е ясно... и винаги след това си забравят написаните глупости. Е, най-накрая Левски ще вземе Купата и ще кажат: ама ние го предвидихме, то се знаеше, ясно беше...
Дееба и палячувците смешни!



Е какво очакваш от докери, готвачи, сервитьори и друг помощен персонал по морето? :lol:
Цял живот наведени, сега им се иска да са в друга поза-поне мисионерската. :mrgreen:
Изображение


Изображение

Alexandrov93
Мнения: 357
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот Alexandrov93 » 10 май 2015 21:52

Синьо сърце написа:Аз не знам как тези дебили още не са пуснали тема за земетресението в Непал и връзката му с евентуална победа на Левски на финала...забележете познатия подход: от една страна-ще ни бият, Купата е зелена, ще е смях и празник във Варна-от друга страна, ако загубят си подлагат цяла Вселена за оправдание! Аз лично 6 години чета все такива подлагания и писания, а 6 години Левски е без купа. Как става-не ми е ясно... и винаги след това си забравят написаните глупости. Е, най-накрая Левски ще вземе Купата и ще кажат: ама ние го предвидихме, то се знаеше, ясно беше...
Дееба и палячувците смешни!


Чакам наказание за въпросния човек, както се наказват наши фенове,когато обидим сините госпожички.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот damyanov1963 » 10 май 2015 22:24

Alexandrov93 написа:
Синьо сърце написа:Аз не знам как тези дебили още не са пуснали тема за земетресението в Непал и връзката му с евентуална победа на Левски на финала...забележете познатия подход: от една страна-ще ни бият, Купата е зелена, ще е смях и празник във Варна-от друга страна, ако загубят си подлагат цяла Вселена за оправдание! Аз лично 6 години чета все такива подлагания и писания, а 6 години Левски е без купа. Как става-не ми е ясно... и винаги след това си забравят написаните глупости. Е, най-накрая Левски ще вземе Купата и ще кажат: ама ние го предвидихме, то се знаеше, ясно беше...
Дееба и палячувците смешни!


Чакам наказание за въпросния човек, както се наказват наши фенове,когато обидим сините госпожички.

Сините щяха да са госпожички, ако ревяха, като вас.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

trakia89
Мнения: 139
Регистриран на: 25 ное 2009 21:51
Контакти:

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот trakia89 » 10 май 2015 22:42

stoyankd написа:Ако си забравил ти напомням, в Левски пари не са взимали от Нова година. Това, че всички искат в Левски е друга тема за размисъл, по която можеш да помислиш. Дори един посредствен бек пренебрегна парите на ТИМ и държавния отбор, само и само да седи на резервната скамейка в Левски за без пари.

Как е пренебрегнал държавният отбор, пък играе в него? :lol:

Относно Симеон Райков, не мисля че момчето е говедо, не го обиждайте така. А за Иван Коконов, явно просто е глупав.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот phd » 10 май 2015 23:24

Много прост народ се е навъдил, братче.
Човека го питат би ли играл в някой от псевдограндовете ни и той казва - да, бих. Какво толкова има странно? Всеки нормален човек би отговорил по този начин.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот damyanov1963 » 10 май 2015 23:27

Голям отбор, с голям спонсор, пък пълен с продажни ... кви бяха там...
Как да се разбира това?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот FCH » 10 май 2015 23:31

damyanov1963 написа:Голям отбор, с голям спонсор, пък пълен с продажни ... кви бяха там...
Как да се разбира това?

Пародия, Дамянов...
Цялата държава се управлява от некадърни смешници - които си мислят, че са родени за това; боят се от неспособността си и си дават **** да оцелеят по-дълго!

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот anihilator » 10 май 2015 23:43

Синьо сърце написа:Аз не знам как тези дебили още не са пуснали тема за земетресението в Непал и връзката му с евентуална победа на Левски на финала...забележете познатия подход: от една страна-ще ни бият, Купата е зелена, ще е смях и празник във Варна-от друга страна, ако загубят си подлагат цяла Вселена за оправдание! Аз лично 6 години чета все такива подлагания и писания, а 6 години Левски е без купа. Как става-не ми е ясно... и винаги след това си забравят написаните глупости. Е, най-накрая Левски ще вземе Купата и ще кажат: ама ние го предвидихме, то се знаеше, ясно беше...
Дееба и палячувците смешни!

Остави тая работа ами кажи ти ли открадна салама бе селтак :lol:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Иван Коконов - поредната продажна ку*ва

Мнениеот damyanov1963 » 10 май 2015 23:54

FCH написа:
damyanov1963 написа:Голям отбор, с голям спонсор, пък пълен с продажни ... кви бяха там...
Как да се разбира това?

Пародия, Дамянов...
Цялата държава се управлява от некадърни смешници - които си мислят, че са родени за това; боят се от неспособността си и си дават **** да оцелеят по-дълго!

Абе то май смешниците сме ние, дето си ги избираме и търпиме, ама...
Стана късно вече, та не ми се говори. Хайде лека нощ!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост