Черно море - "Не се гаси,туй що не гасне''

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот ShooterMan » 20 апр 2015 21:54

И зеленият цвят, и рожденната дата точно 3 март са символ на родолюбието на мъжете създали нашия любим Черно Море 8-)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот action66 » 20 апр 2015 23:08

ShooterMan написа:И зеленият цвят, и рожденната дата точно 3 март са символ на родолюбието на мъжете създали нашия любим Черно Море 8-)


А бе голям отбор сме.Факт.Загубили сме един период,когато ни е била отредена ролята на сянка,мина един голям период на търсене на автентичността,сега сме на прав път.Остава една стъпка,ТИМ да дадат определения бюджет в ръцете на истински футболен човек(изпълнителен директор или мениджър) , който да има цели,подсигурени условия и да се види какво ще стане.Мисля,че това е хода.

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот HANIBAL » 20 апр 2015 23:42

Зеления цвят е нашата идентичност!Трябва да върнем и детелината на ВЛАДИСЛАВ в емблемата!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот Готвача » 20 апр 2015 23:52

HANIBAL написа:Зеления цвят е нашата идентичност!Трябва да върнем и детелината на ВЛАДИСЛАВ в емблемата!

И аз съм на това мнение.Детелината трябва да се върне,с нея ще дойде и така бягащият ни късмет.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот anihilator » 21 апр 2015 00:06

А какво ще кажете за резервният екип не би ли било правилно той да е червен , а не син ?

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот ShooterMan » 21 апр 2015 13:20

И аз съм съгласен за детелината :). Резрвния екип обаче си е точно на мястото! Синьо-бялото моряшко рае не бива да се пипа и грам! Заради него ни викат моряците (както и заради подчинеността на ВМС преди де). Екипите са ОК, само емблемата трябва да бъде върната - автентичната зелена детелина :P
ПС: Тича никога не е играл в червен екип. Екипа е бил червено-бяло рае ;)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот Готвача » 22 апр 2015 00:21

ShooterMan написа:И аз съм съгласен за детелината :). Резрвния екип обаче си е точно на мястото! Синьо-бялото моряшко рае не бива да се пипа и грам! Заради него ни викат моряците (както и заради подчинеността на ВМС преди де). Екипите са ОК, само емблемата трябва да бъде върната - автентичната зелена детелина :P
ПС: Тича никога не е играл в червен екип. Екипа е бил червено-бяло рае ;)

Може би ще е супер да се въртят по някакъв начин екипите всяка година.Ще има и интерес за закупуване на нови екипи,а ще има и по голям интерес като цяло към всичко което ни връща към корените ни.Основен зелено-бял с детелината и сегашната емблема,втрият екип синьо бели райета,третият червено бели райета.Спокойно могат да се правят и вариации по темата,без да се изпада в смешни комбинации.Просто поглед назад и копиране на най доброто като идея и изпълнение,леко пипнато за осъвременяване на дизайна,но само леко-НИКАКВИ ИЗГЪЗИЦИ!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот КироВарна » 22 апр 2015 00:37

Относно детелината сме правили 2-3 неофициални опита за предложение пред ръководство и собственици!Никаква реакция,не съм виждал засега.Нито положителна,нито отрицателна!Лично аз мисля,че е въпрос на време това да се случи!Разбира се трябва да е добре обмислено и оформено!Отначало трябва да се проучи темата исторически,а след това дизайнерите да си кажат мнението за оформлението на емблемата!

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот ShooterMan » 23 апр 2015 21:55

Ако спечелим Купата на България ще е точно юбилей - 90 години от първата ни Купа спечелена от зелено-белия Владислав с детелината :). Знаете добре за инициативата на д-р Калинов, нашият голям привърженик за екипите - онези, юбилейните зелено-бели на Владислав с Купата и надпис 1925-2015....ДАЛИ ПЪК ТАЗИ ИНИЦИАТИВА НЕ Е БИЛА НЕЩО КАТО ПОЛИЧБА А :lol: 8-). Да се уговорим така:
- Ако спечелим Купата - връщаме детелината :).
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

TheRoyalCup
Мнения: 109
Регистриран на: 05 апр 2015 19:28
Контакти:

Re: 95 г. зеления цвят- в чест на Априлци!

Мнениеот TheRoyalCup » 25 апр 2015 16:08

Къде има такива фланелки с детелина :?:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта