ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот soundmax » 10 апр 2015 23:28

Eminem написа:
soundmax написа:
Eminem написа:Петър Пенчев:
много хора коментираха, че ще върнем жеста на ЦСКА, но видяхте, че се получи здрава битка, във всеки мач играем за победа", завърши младият специалист.

Сами си го признават, извинения искал.
Хахахахахахахаха
Подчертай и "много хора КОМЕНТИРАХА" за да стигнеш до "жеста" -ако имаш акъл въобще да разбереш какво ти казвам и какво е искал да каже Пенчев !

Това не променя смисъла на изречението. Да се научи да се изказва.

Отивай да учиш в основно училище Българки език отново :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Благодаря ти, че ме развесели - Наздраве :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа 0:0 FT

Мнениеот Eminem » 10 апр 2015 23:31

Ти сериозно ли ? Както и да е.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот slash1912 » 11 апр 2015 00:19

action66 написа:
slash1912 написа:
Синьо сърце написа:Аз лично няма за какво да се извинявам. Ако ЦСКА са решили да не се напрягат в Коматево, това си е техен проблем. Не на Ботев. Но явно ЦСКА толкова си могат, след 616 минути без гол( цитирам коментатора на Диема, предполагам ги е сметнал), коментарите са излишни...

Ти наистина няма за какво да се извиняваш,защото си пич,нищо че си левскар :lol:


Да ти кажа изграждам си едно много добро мнение за треньора ви.Скромен,точен,ясен,без комплекси,не плюе,не обвинява,супер мъжкар си е! Би ли ми припомнил моля те,юноша на "Спартак" ли беше или там отиде като юноша на "Ботев" ? Просто съм го запомнил като биха "ЦСКА" на стария "9-ти септември" май с 4:2.... Бях на гости при приятел в Пловдив и гледахме този мач."Спартак" изпаднаха,но Петър Пенчев бе от звездите в отбора.Май и братя Добревски играеха там тогава....Припомни ми моля те.Направо съм му фен на този пич .Много си прилича по премереност с нашия Никола Спасов.Но те май са и близки по възраст....
Жалко,че не бихте днес.

Когато дойдоха Брокерите при нас изведнъж се оказахме с много пари.Тогава започнаха да пристигат "звезди" като Боби Михайлов,Георги Донков,Велко Йотов,Наско Сираков,Дончо Донев,а някои от истинските ботевисти бяха пратени в "Спартак".
Пепо има и един сезон за Левски.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа 0:0 FT

Мнениеот Цецо Чука » 11 апр 2015 00:32

Ето бе информацията за Пепо,че ме мързи да пиша: http://academy.botevplovdiv.bg/u21/team-lineup-21/staff/54-u21/463--u21/540--

Наш юноша,играл 6 сезона в Спартак,после една година в Левски и после 4 сезона за нас....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа 0:0 FT

Мнениеот Готвача » 11 апр 2015 08:15

Поздравления за здравия мач и точката,макар и да останаха леки съжаления от факта че не ги победихте накрая.Мисля си че ударихте бинго с този треньор.Нищо общо с предишните смешници/Вили овч и Кауня/.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа 0:0 FT

Мнениеот КироВарна » 11 апр 2015 10:54

soundmax написа:Очакваното равенство се случи, а толкова ми се искаше да бием, но равенството пак си е нещо :)

Това от коментатора в студиото - "За да върви Българския футбол на пред ЦСКА и Левски трябва да са добре " ???ай стига вече, комунизма свърши ама се продължава с тази тенденция да се говори само за 2 отбора все едно всички останали в първенството са само спаринг отбори и запълване на пълнежа. Нима само тези отбори са в тежко състояние, че все за тях говорите. Все си мисля че свършиха тези времена в който гледахме спортни новини 10 мин. от които 8 мин. се разправя в ЦСКА и Левски кой какво направил и евентуално в оставащите 1-2 мин се споменава, че има и други отбори ама няма време да се споменат всички даже :evil:
За да върви Българския футбол напред трябва повече (даже всички) отбори да са добре и така да се вдига качеството на футбола с конкуренция от много отбори НЕ от 2- набийте си го вече в главите !

Разчитат на старата максима,че една измислица,като се повтори 100 пъти става истина!А спортните новини и спортните предавания,с нищо не са по добри от онези времена,за които говориш!!!Пак само за "тези" и за "онези" се говори!Същото беше и с претенциите им за повече пари от ТВ правата!Последното нещо,което ги интересува е българският футбол да върви напред!Само те са важни,останалите са пълнеж!Фенската им маса е от циганските села,начело с Дългопол-столицата на мангалите!На Армията видяхме колко истински фена имат!Още веднъж поздравления за Ботев!Аз лично,исках да ги размажете,но съдията не беше съгласен и не ви позволи!

praistoria
Мнения: 546
Регистриран на: 15 юни 2013 18:39
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот praistoria » 11 апр 2015 13:17

Eminem написа:Петър Пенчев:
много хора коментираха, че ще върнем жеста на ЦСКА, но видяхте, че се получи здрава битка, във всеки мач играем за победа", завърши младият специалист.

Сами си го признават, извинения искал.

:mrgreen: #когатоотноворазкриешконспирацията .Пичуи, ако бях модератор, при всяка глупост щяхте да изяждате банана. Крайно време е хората да разберат, че да правиш простотии, защото си глупав и да правиш такива, защото си зъл и озлобен е едно и също, гледайки крайните резултати :roll: .
http://s14.postimg.org/yhsn7jrlt/Capture.png
Коментар след загуба на Локомотив с 3:0 от Пирин. Добре, че са "истински майни", иначе щяха да изглеждат като комплексари :D .

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот rump_shaker » 14 апр 2015 08:55

Eminem написа:Петър Пенчев:
много хора коментираха, че ще върнем жеста на ЦСКА, но видяхте, че се получи здрава битка, във всеки мач играем за победа", завърши младият специалист.

Сами си го признават, извинения искал.


Не знам на прости ли се правите или сте..... Кат сложиш кавичките на "жеста" всичко ще си дойде както и си звучи в интервюто
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта