Kличко нарече Кобрата "задник"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот FLANKER » 19 яну 2015 19:24

Световният шампион по бокс Владимир Кличко продължи с "тънките" обиди към Кубрат Пулев.

В интервю за украинско издание box.sport.ua Кличко не пропусна да нарече Кобрата "засранец", което в превод от руски буквално означава „задник“.

"За да се танцува танго, са нужни двама. За да е интересен един бой, и двамата боксьори трябва да се постараят. Единственото позитивно, което мога да кажа за мача ми с Кубрат Пулев е, че този, извинете, п******, излезе, за да победи. Той не бягаше от боя. Затова битката ми с него беше по-зрелищна, отколкото тези с Еди Чембърс или Дейвид Хей", каза Кличко в дълго интервю за украинския вестник "Сегодня".

Световният шампион коментира и предстоящите си битки. "Почти със сигурност следващия ми бой ще е с Дженингс на 25 април в Ню Йорк. Това е съперник, който досега не е имал поражение, а НВО ще предава мача на живо", каза още Кличко.
/БГНЕС/
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот diplomat » 19 яну 2015 19:27

Разбирам защо пускаш темата, но Кубрат се държа точно като задник. И ако поведението преди мача е обяснимо, то след него беше пълно безумие; с глупостите той заплю хората, които го подкрепяха, поне аз така се почувствах. :|

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Teo » 19 яну 2015 19:30

За това да си вземе урок от тоя мач... никога да не се изхвърля преди мача като............... :idea:
То не бяха закани и какво ли не... а от тия неща които изговори двойно повече мотивира Кличко.. :!:

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот shotgun blues » 19 яну 2015 19:35

Кличко какво се занимава с Кобрата..спука го от бой,продължава да си е шампион и няма смисъл да пада на нивото му 8-)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Балкански Орел » 19 яну 2015 19:36

Плътно зад Кобрата, този украински кавал не заслужава уважение, нямам търпение да дойде деня да го видя нокаутиран в средата на ринга.
[center]Levski & Lazio[/center]

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот mark1926 » 19 яну 2015 19:37

Teo написа:За това да си вземе урок от тоя мач... никога да не се изхвърля преди мача като............... :idea:
То не бяха закани и какво ли не... а от тия неща които изговори двойно повече мотивира Кличко.. :!:


То и Левски пада 8 пъти от вас и все за победа излизат и си вярват :idea: Проблемът на кОБРАТА Е ПОВЕДЕНИЕТО СЛЕД ТОВА- ИЗВЪНРЕДНО НЕДОСТОЙНО...другия път ако не искаш да се изложиш толкова поне напусни ринга,кОБРА, но не срами България...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот mark1926 » 19 яну 2015 19:41

shotgun blues написа:Кличко какво се занимава с Кобрата..спука го от бой,продължава да си е шампион и няма смисъл да пада на нивото му 8-)


Налага ми се да общувам с кобри всеки ден, няма начин да ги вразумиш, но работиш за БЪДЕЩЕТО ПОКОЛЕНИЕ, да разбират младите какво е пулевщината и да бягат от тази грешка... и Кличко прави същото :idea:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Teo » 19 яну 2015 19:46

mark1926 написа:
Teo написа:За това да си вземе урок от тоя мач... никога да не се изхвърля преди мача като............... :idea:
То не бяха закани и какво ли не... а от тия неща които изговори двойно повече мотивира Кличко.. :!:


То и Левски пада 8 пъти от вас и все за победа излизат и си вярват :idea: Проблемът на кОБРАТА Е ПОВЕДЕНИЕТО СЛЕД ТОВА- ИЗВЪНРЕДНО НЕДОСТОЙНО...другия път ако не искаш да се изложиш толкова поне напусни ринга,кОБРА, но не срами България...


За мен лично поведението му преди мача беше ужасно... много празни приказки изговори с което мотивираше Кличко... но такъв му е бил плана... в профи бокса трябва да имаш стабилна психика и да знаеш как да противодействаш над противника си.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот action66 » 19 яну 2015 19:49

FLANKER написа:Световният шампион по бокс Владимир Кличко продължи с "тънките" обиди към Кубрат Пулев.

В интервю за украинско издание box.sport.ua Кличко не пропусна да нарече Кобрата "засранец", което в превод от руски буквално означава „задник“.

"За да се танцува танго, са нужни двама. За да е интересен един бой, и двамата боксьори трябва да се постараят. Единственото позитивно, което мога да кажа за мача ми с Кубрат Пулев е, че този, извинете, п******, излезе, за да победи. Той не бягаше от боя. Затова битката ми с него беше по-зрелищна, отколкото тези с Еди Чембърс или Дейвид Хей", каза Кличко в дълго интервю за украинския вестник "Сегодня".

Световният шампион коментира и предстоящите си битки. "Почти със сигурност следващия ми бой ще е с Дженингс на 25 април в Ню Йорк. Това е съперник, който досега не е имал поражение, а НВО ще предава мача на живо", каза още Кличко.
/БГНЕС/


"Засранец" , уважаеми означава "дрисльо" и не се използва с толкова лош смисъл.Нещо като шеговито,леко пренебрежително обръщение,към някой,който все намира как да оплеска нещата.По-скоро има покровителствен смисъл,нещо като "Абе,как можа да си такъв..." Така че без езикови манипулации,моля!

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот FLANKER » 19 яну 2015 19:51

action66 написа:
FLANKER написа:Световният шампион по бокс Владимир Кличко продължи с "тънките" обиди към Кубрат Пулев.

В интервю за украинско издание box.sport.ua Кличко не пропусна да нарече Кобрата "засранец", което в превод от руски буквално означава „задник“.

"За да се танцува танго, са нужни двама. За да е интересен един бой, и двамата боксьори трябва да се постараят. Единственото позитивно, което мога да кажа за мача ми с Кубрат Пулев е, че този, извинете, п******, излезе, за да победи. Той не бягаше от боя. Затова битката ми с него беше по-зрелищна, отколкото тези с Еди Чембърс или Дейвид Хей", каза Кличко в дълго интервю за украинския вестник "Сегодня".

Световният шампион коментира и предстоящите си битки. "Почти със сигурност следващия ми бой ще е с Дженингс на 25 април в Ню Йорк. Това е съперник, който досега не е имал поражение, а НВО ще предава мача на живо", каза още Кличко.
/БГНЕС/


"Засранец" , уважаеми означава "дрисльо" и не се използва с толкова лош смисъл.Нещо като шеговито,леко пренебрежително обръщение,към някой,който все намира как да оплеска нещата.По-скоро има покровителствен смисъл,нещо като "Абе,как можа да си такъв..." Така че без езикови манипулации,моля!

На мен също ми стана чудно от превода на журналиста на тази дума.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта