Швейцария-Чехия...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

p4elata_brumze
Мнения: 12
Регистриран на: 07 юни 2008 19:53
Контакти:

Швейцария-Чехия...

Мнениеот p4elata_brumze » 07 юни 2008 20:59

Напълно равностоен мач, в който и двата отбора имаха своите възможности и моменти. 0:0 щеше да бъде един напълно правдоподобен резултат с оглед на показаното от двата отбора, но чехите съумяха да излъжат съперника си...и така взеха първа победа и първи 3 точки.
Мисля, че е нужно и да се спомене за злочестата съдба, така да се каже, на Александър Фрай, който по всяка вероятност ще пропусне останалите мачове на "кръстоносците". Кофти....но това е футболът...както казаха по Дарик- "Сълзи и усмивки.".

Какво е вашето мнение за този двубой?
Последна промяна от p4elata_brumze на 08 юни 2008 14:17, променено общо 1 път.

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Швейцария-Чехия...мнения и коментари

Мнениеот samobotev » 07 юни 2008 21:36

Ами според мене швейцарците бяха малко по добри от чехите имаха и повече положения а и чиста дузпа в средата на второто полувреме съдията не им свири.Но общо зето слаб мач прекалено предпазливи бяха и двата отбора,когато едните нападаха другите се защитаваха с по 9-10 човека,затова и една свястна контра атака нямаше за 90 минути

naborfromhell
Мнения: 20
Регистриран на: 15 май 2008 19:09
Контакти:

Re: Швейцария-Чехия...

Мнениеот naborfromhell » 07 юни 2008 21:45

един много равностоен двубой. един гол от нищото без надмощие показа, че големият отбор прави нещо от нищото. На мен много ми хареса мача. И се надявам чехия да продължи!


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта