Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот BRF » 27 юни 2014 17:04

bilyaletdinov написа:
BRF написа:Ми чети бе човек!Повтарям!Като фен на футбола бих искал да гледам Суарес на СП!
Че му има нещо,то е ясно!На много им има нещо,но ръгането,ритането и антифеърплей играта се приемат за нещо нормално.Ако не беше Суарес,а Ал Бахти бин Рабин от Алжир или Пабло Ескобар от Колумбия,едва ли щеше да има наказание.
Вчерашното влизане на белгиеца в краката на корееца беше опасно и умишлено.По тази логика,трябва и него да го накажат да речем с 5 мача!С тия наказания по видеозапис и там расизми и тем подобни глупости се проваля играта.
На едно то Дербитата тази година Туре ритна Мболи умишлено в ръката,той пък го удари умишлено с топката по главата.Сигурен съм,че и двете са били по-болезнини от ухапването!


И аз харесвам футболните качества на Суарез, гений е, две мнения няма :!: НО, с такива изблици като ухапването на Киелини, всичките му качества отиват по дяволите. Да не говорим, че ако мексиканчето не беше бляло, дали умишлено или не, и беше видяло инцидента Суарез щеше да бъде изгонен при 0-0 и Уругвай може би щяха да си стегнат багажа.
Грубите влизания винаги са били част от играта. Да сигурно са и по-болезнени от ухапването, само че от морална гледна точка нещата са други. Същото важи и за плюенето според мен. Има някои неща, които са не морални и не трябва да се правят. Плюене, хапане, щипане, не носят същата болки както ритници и удари с топка и без топка, но трябва ли да се наказват с по-малка тежест :roll: Според мен - не.

Трябваше да бъде изгонен на мача!След това можеше да го накажат за мач-два!Това че съдията не е видял си е негов проблем и на съдииската комисия.
Всъщност,Киелини го казва най-добре "което си е на терена,си е останало там"!
Четири месеца да нямаш право дори да тренираш,да те изгонят от страната домакин и да не си до съотборниците си,да ти забранят да РАБОТИШ- това си е като затвор.Това ми е мнението,без да ангажирам никой с него-наказанието е отвратително тежко,мач-два ОК!
п.п.Пишеш за морал :? !Какво според теб трябваше да е наказанието за Тиери Анри и какво трябваше да е моралното наказание за Франция?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот ralka_levskarka » 27 юни 2014 17:15

Като каза затвор..
"Какво си мислите вие?" - обърна се към световната футболна централа Марадона - "Защо не го пратите директно в (затвора) Гуантанамо".



"Защо е всичко това? Той да не е убил някого?", попита Марадона. "Наказанието е нечестно, мафиотска работа", каза още аржентинецът.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот BRF » 27 юни 2014 17:26

ralka_levskarka написа:Като каза затвор..
"Какво си мислите вие?" - обърна се към световната футболна централа Марадона - "Защо не го пратите директно в (затвора) Гуантанамо".



"Защо е всичко това? Той да не е убил някого?", попита Марадона. "Наказанието е нечестно, мафиотска работа", каза още аржентинецът.

Ами прав е Дон Диего!

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот stoper » 28 юни 2014 00:30

Да си кажа честно, смятах, че е редно да го накажат сурово, но не виждам обаче как това наказание ще го "превъзпита". Не е груб играч, или нещо подобно. Не ми изглежда да го прави нарочно.
Явно му идва от върте, прещраква нещо, без да има някаква сериозна причина. Въпрос на време е да го направи отново. И тогава какво? 8 месеца? Пф...
По-добре да бяха го извикали и да поговорят с него, да разберат от къде идва този проблем. Знам ли и аз, присхиатри некви, ако трябва.

А и цялата тази работа с "канибала" из медийте и интернет става противна вече.
Започнах да му симпатизирам на човека, дано си реши проблема по някакъв начи и да покаже на терена какво е наистина важното.

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот Синичко » 28 юни 2014 02:33

iliev72 написа:Киелини учудващо защити Суарес: Наказанието е прекалено
Мисля ,че едва ли някой от нас ще го каже по-добре от потърпевшият Киелини !!!

Първо Киелини бил циврил като примадона, че Суарез го ухапал. Защо все с италианци се случвали такива неща... Сега обръщате плочата. Какво толкова му се кланите на тоя при положение, че всеки момент е готов да ви напусне?
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Doktorut
Мнения: 189
Регистриран на: 19 юни 2010 13:34
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот Doktorut » 28 юни 2014 08:42

Наказанието е напълно заслужено, без значение колко е груба е постъпката и до каква степен е застрашила здравето на Киелини. Футболни форуми като световно първенство се гледат масово от подрастващите и една от основните цели на спортът винаги е бил да изгражда дисциплина и морал именно в тях. Ако тази постъпка беше останала безнаказана, какво щяха да си кажат децата които му симпатизрат - " че явно да хапеш е модерно и нещо съвсем нормално на футболния терен", и в бъдеще щяхме да наблюдаваме вълна от "канибализъм" по терените. За мен един играч никога не може да е велик спортист, ако е боклук като характер и примери за това има много, включително нашият Стоичков!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот matador1 » 28 юни 2014 09:04

Doktorut написа:Наказанието е напълно заслужено, без значение колко е груба е постъпката и до каква степен е застрашила здравето на Киелини. Футболни форуми като световно първенство се гледат масово от подрастващите и една от основните цели на спортът винаги е бил да изгражда дисциплина и морал именно в тях. Ако тази постъпка беше останала безнаказана, какво щяха да си кажат децата които му симпатизрат - " че явно да хапеш е модерно и нещо съвсем нормално на футболния терен", и в бъдеще щяхме да наблюдаваме вълна от "канибализъм" по терените. За мен един играч никога не може да е велик спортист, ако е боклук като характер и примери за това има много, включително нашият Стоичков!


Те футболистите все плюят по терена, а Льов си бърка в носа. Подрастващите това като гледат дали не си създават лоши навици?

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот Tobacco » 28 юни 2014 18:45

Суарес пред ФИФА: Загубих равновесие, и ударих лицето си в Киелини


Не може ли просто да си признае и да се извини като мъж,не да показва какъв льольо е.. :roll:



изчадие :!:
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот BRF » 30 юни 2014 10:35

Doktorut написа:Наказанието е напълно заслужено, без значение колко е груба е постъпката и до каква степен е застрашила здравето на Киелини. Футболни форуми като световно първенство се гледат масово от подрастващите и една от основните цели на спортът винаги е бил да изгражда дисциплина и морал именно в тях. Ако тази постъпка беше останала безнаказана, какво щяха да си кажат децата които му симпатизрат - " че явно да хапеш е модерно и нещо съвсем нормално на футболния терен", и в бъдеще щяхме да наблюдаваме вълна от "канибализъм" по терените. За мен един играч никога не може да е велик спортист, ако е боклук като характер и примери за това има много, включително нашият Стоичков!

Значи за тебе Марадона не е велик играч :shock: ?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот BRF » 30 юни 2014 10:38

Doktorut написа:Наказанието е напълно заслужено, без значение колко е груба е постъпката и до каква степен е застрашила здравето на Киелини. Футболни форуми като световно първенство се гледат масово от подрастващите и една от основните цели на спортът винаги е бил да изгражда дисциплина и морал именно в тях. Ако тази постъпка беше останала безнаказана, какво щяха да си кажат децата които му симпатизрат - " че явно да хапеш е модерно и нещо съвсем нормално на футболния терен", и в бъдеще щяхме да наблюдаваме вълна от "канибализъм" по терените. За мен един играч никога не може да е велик спортист, ако е боклук като характер и примери за това има много, включително нашият Стоичков!

Съгласен съм,а и не мисля че някой смята че не трябва да има наказание.Но......
Ако детето ти(ако имаш такова,ако нямаш ти го пожелавам) ухапе друго дете в училище,трябва ли да го накажеш 4 месеца без телевизор и компютър,без да играе с други деца пред блока,без екскурзии и разходки?


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта