ULTRAS

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 21:32

Да,общо взето това е достъпната информация ! Но бяха едни от най-големите
Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 23:17

SHYNE написа:FOSSA DEI LEONI е просто легенда !! някаде четах че са имали над 5000 членове .ебати представяш ли си . иначе смятам догодина да направя едно турне до Италия :) на някой мач на любимата си Рома . все се надъхвам ама все нещо става и нищо не става :lol:


Над 20 000 са им били членовете ;) Така пише в Wikipedia де :P http://en.wikipedia.org/wiki/Fossa_dei_Leoni За тях специялно оттам съм чел :) Мен ми се ходи към Stamford или Curva SUD на Сан Сиро,маа финансово... :shock: Но може да се засечеме на Римското Дерби ако искаш,аз ще бъда от сините :D :D FORZA LAZIO (това важи за Римското Дерби,иначе от Италия харесвам най-вече Милан,но и Лацио ме кефат)
Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 23:22

Изображение Francesco Totti - Специално за SHYNE ;) Нали е фен на ROMA ;)
Изображение

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот SHYNE » 02 ное 2008 23:27

аз англичаните хич не ги харесвам ... не ми харесва нищо в тях . само крясъци и викове .пеенето е под всяква критика (пример ливърпул сега пеят паокарата ебати и смеха са ) ей за тва им се кефа на европейците яко .шалове,знамена,трансперанти,факли,тапети луда работа . а от англичните кво само риил топ ладове с карирани шапки и перита .. за жалост вече толкова модерни и тука ...
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот SHYNE » 02 ное 2008 23:28

Blue_Lion мерси ще попълня колекцията :)
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 23:32

Бе мене повече ме кефат CASUALS,по-яки са като мода,но англичаните никви ги няма ! Хубаво е,че по трибуните им е спокойно,а се млатят навън,ма такива велики отбори се 1 играят на погребение ! Инглезите са леко хладни хора,страните дето се правят яки работи са Испания,Франция,Италия,Холандия,Полша,Русия,Сърбия,Хърватска,Румъния,Гърция,Турция,Аржентина,Бразилия,а и ние опитваме да правим нещо,но като подкрепа е добре определено :) Май с малки изключения избройх страните дето дават в The Real Football Factories - International :D :D :D

Нема грижи,брат ;) Казах ти,пич си и за това те уважавам :)
Изображение

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот SHYNE » 02 ное 2008 23:37

по принцип CASUAL стила си е оки . и аз си имам предпочитания към някой марки .но когато отивам на стадиона винаги си взимам някой атрибут и супер много му се кефа . лошо впечетление ми прави че когато се огледаш в сектора виждаш 45 % нинджи и 45 % кежуали а останалите 10 са се накичили с шалове и фанели . а едно време беше друго . ей тва не ми харесва по нашите стадиони ...
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 23:41

SHYNE написа:по принцип CASUAL стила си е оки . и аз си имам предпочитания към някой марки .но когато отивам на стадиона винаги си взимам някой атрибут и супер много му се кефа . лошо впечетление ми прави че когато се огледаш в сектора виждаш 45 % нинджи и 45 % кежуали а останалите 10 са се накичили с шалове и фанели . а едно време беше друго . ей тва не ми харесва по нашите стадиони ...


Е това е навсякъде модата сега ! Да са филмирани и дрогирани и да се бият ! Ок,тяхно решение ;) Понякога се кефа,понякога не ! Иначе на ULTRAS много се кефа - правят футбола романтичен :) Аз на повечето мачове съм с екип и шал задълже ! А ти на кой марки се кефиш ? Мен много ме кефат Londsdale,Fred Perry,Stone Island и Ben Sherman ! Lonsdale даже имам в гардероба,ма другите марки не си ги взимам щото не съм хулиган нали,макар че искам да си взема некви Lonsdale и Sherman-ki ;) Яки са :) Бе едно време по 70 000 хиляди на стадион...WOW ! Е сега да е така,ама с ULTRAS на трибуните ! Мечта ми е ! Сериозно ! И да имаме нормално първенство и да играем силно в ЕКТ ! Ще стане,някой ден !
Изображение

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот SHYNE » 02 ное 2008 23:48

adidas e задължително просто ,умбро също много се кефа .ламбрета също много ме кефи и сега искам да си взема някво якенце ама тука в Пловдив си е ебало майката .
иначе да се върна към темата ей сега тия перничните къртат ,може да са селънджъри ама кеф ми става като видя няква тумба от 100 човека и всеки грабнал знамена ,шалове и полудяват по улиците :) ебати и дивата гледка . :lol:
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: ULTRAS

Мнениеот Blue_Lion » 02 ное 2008 23:53

SHYNE написа:adidas e задължително просто ,умбро също много се кефа .ламбрета също много ме кефи и сега искам да си взема някво якенце ама тука в Пловдив си е ебало майката .
иначе да се върна към темата ей сега тия перничните къртат ,може да са селънджъри ама кеф ми става като видя няква тумба от 100 човека и всеки грабнал знамена ,шалове и полудяват по улиците :) ебати и дивата гледка . :lol:


ААА ДА Умбро и Адидас !Умбро съм фул в нас ;) Аз са си търся адидас горнище ! Или синьо или черно ! От ония яко изчистените,само линийте по ръкавите и малка емблема отляво ! Аз по-принцип харесвам изчистените дрехи ;) Бе да,и като ги видиш в Голфовете...страшни са :D :D Не бе,евалата ! Така си тряа,шал и тениска минимум ! Са некви филми и некви Perry-та,смях ! Се 1 полицията ги гони много,освен на дербитата брат ;) Те дори на националите пак си идват така ! ФИЛМ ! Винаги съм с тениска на националите,от ония на кока-кола :D :D :D
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта