Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот NOMER14 » 21 фев 2014 17:02

Защото ги няма Макаров-Фетисов-Крутов–Касатонов-Ларионов, а Третьяк запали огъня.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот saffron » 21 фев 2014 17:04

След малко започва сблъсъка на титаните , вие още коментирате отпадането на Русия?
Толкова ли няма кой да направи тема за Канада-САЩ ? Айде че мене ме мързи ;)

пп Истината е ,че Русия беше смазана психически и нямаха никакъв късмет .
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

pomiqr135
Мнения: 175
Регистриран на: 27 яну 2014 19:19

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот pomiqr135 » 21 фев 2014 17:06

Отговорът е много прост. "Сборная" вече не играе срещу аматьорски отбори.
Обичам Ви!!!

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот grasiani » 21 фев 2014 17:11

Captain Stottlemeyer написа:
dodo7271 написа:...Ами морала е победил тогава, а и сега. Разбира се, че не КПСС и КГБ са избирали съдиите. Само че, ако не знаеш през 70-те и 80-те години хокеят в СССР беше превърнат в държавна политика. Като целият национален отбор беше събран в един отбор и той играеше в първенството им. Демек, цяла година се готви - или за световно, или за Олимпиада. Това не е нормално, нали?

Я опитай пак, че тук нещо много яко бъркаш... ;) Като си изясниш истината, направи справка колко и кои хокеисти от NHL участваха през тези години в националните отбори на своите страни - САЩ, Канада, Швеция, Финландия? Жокер: По същото време бяха решителните плейофи за купата "Стенли"... 8-)
[offtopic]Отговор: Николко... :lol:[/offtopic]

Ами ти си направи справка, в големите сблъсъци от 70-80 ти явно не си гледал,така наречени мачове на предизвикателството или серии , играят всички големи звезди на НХЛ СПЕЦИАЛНО за Канада играят Грецки,Лемьо,Месие тези ако не са големи звезди не знам други,за Русия -Крутов,Касатонов ,Макаров ,Фетисов,Ларионов да не ги изброявам всички.Така, че имало е сблъсък на свръхниво и мерене кой е по велик,даже и по нашата телевизия даваха някои мачове.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 фев 2014 17:22

grasiani написа:
Captain Stottlemeyer написа:
dodo7271 написа:...Ами морала е победил тогава, а и сега. Разбира се, че не КПСС и КГБ са избирали съдиите. Само че, ако не знаеш през 70-те и 80-те години хокеят в СССР беше превърнат в държавна политика. Като целият национален отбор беше събран в един отбор и той играеше в първенството им. Демек, цяла година се готви - или за световно, или за Олимпиада. Това не е нормално, нали?

Я опитай пак, че тук нещо много яко бъркаш... ;) Като си изясниш истината, направи справка колко и кои хокеисти от NHL участваха през тези години в националните отбори на своите страни - САЩ, Канада, Швеция, Финландия? Жокер: По същото време бяха решителните плейофи за купата "Стенли"... 8-)
[offtopic]Отговор: Николко... :lol:[/offtopic]

Ами ти си направи справка, в големите сблъсъци от 70-80 ти явно не си гледал,така наречени мачове на предизвикателството или серии , играят всички големи звезди на НХЛ СПЕЦИАЛНО за Канада играят Грецки,Лемьо,Месие тези ако не са големи звезди не знам други,за Русия -Крутов,Касатонов ,Макаров ,Фетисов,Ларионов да не ги изброявам всички.Така, че имало е сблъсък на свръхниво и мерене кой е по велик,даже и по нашата телевизия даваха някои мачове.

"Не съди прибързано", се казва в едно Евангелие. ;) Гледал съм всички мачове, които е предавала нашата телевизия. По онова време се интересувах от хокей на лед, гледах много мачове от световни първенства и олимпийски игри и знаех наизуст стартовите петорки на руснаци, чехи, шведи... Май ти не си гледал сериите, щом не си споменал най-големия: Валерий Харламов (лека му пръст). И тези мачове на предизвикателството нямат нищо общо със СП или ОИ, на които Щатите и Канада пращаха аматьори и/или второстепенни хокеисти... 8-)
[offtopic]И си оправи никнейма: Пише се Graziani!... ;)[/offtopic]
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 21 фев 2014 17:24, променено общо 2 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот NOMER14 » 21 фев 2014 17:23

grasiani написа:
Captain Stottlemeyer написа:
dodo7271 написа:...Ами морала е победил тогава, а и сега. Разбира се, че не КПСС и КГБ са избирали съдиите. Само че, ако не знаеш през 70-те и 80-те години хокеят в СССР беше превърнат в държавна политика. Като целият национален отбор беше събран в един отбор и той играеше в първенството им. Демек, цяла година се готви - или за световно, или за Олимпиада. Това не е нормално, нали?

Я опитай пак, че тук нещо много яко бъркаш... ;) Като си изясниш истината, направи справка колко и кои хокеисти от NHL участваха през тези години в националните отбори на своите страни - САЩ, Канада, Швеция, Финландия? Жокер: По същото време бяха решителните плейофи за купата "Стенли"... 8-)
[offtopic]Отговор: Николко... :lol:[/offtopic]

Ами ти си направи справка, в големите сблъсъци от 70-80 ти явно не си гледал,така наречени мачове на предизвикателството или серии , играят всички големи звезди на НХЛ СПЕЦИАЛНО за Канада играят Грецки,Лемьо,Месие тези ако не са големи звезди не знам други,за Русия -Крутов,Касатонов ,Макаров ,Фетисов,Ларионов да не ги изброявам всички.Така, че имало е сблъсък на свръхниво и мерене кой е по велик,даже и по нашата телевизия даваха някои мачове.

Онова 0-6 от 1979 г. още ги стряска в сънищата хокеистите на НХЛ-то. Героят бе Мишкин - спаси всичко.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 фев 2014 17:27

NOMER14 написа:...Онова 0-6 от 1979 г. още ги стряска в сънищата хокеистите на НХЛ-то. Героят бе Мишкин - спаси всичко.

Както съм написал и по-горе, на някои СП преди години участваха хокеисти от НХЛ, чиито отбори бяха отпаднали от плейофите за Купата "Стенли", които се провеждаха по същото време, ама кой да чете!?... :o
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот stefani » 21 фев 2014 17:32

Бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи, защото са слаби като " Команда дворная" :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот NOMER14 » 21 фев 2014 17:54

Captain Stottlemeyer написа:
NOMER14 написа:...Онова 0-6 от 1979 г. още ги стряска в сънищата хокеистите на НХЛ-то. Героят бе Мишкин - спаси всичко.

Както съм написал и по-горе, на някои СП преди години участваха хокеисти от НХЛ, чиито отбори бяха отпаднали от плейофите за Купата "Стенли", които се провеждаха по същото време, ама кой да чете!?... :o

Капитане,
става въпрос за Challenge Cup'79 в Медисън Скуер Гардън.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот g3_ev2 » 21 фев 2014 17:54

grasiani написа:На мен ми се струва,че не парите и страха от контузии, и железните договори в НХЛ са причините ,руснаците да отпаднат толкова рано,по скоро организацията им куцаше и това че нямаше колективна игра и големия психически товар непременно да спечелят титлата,това до някъде ги беше сковало, отделно им се падна крив отбор като Финландия който им е като черна котка на всеки турнир а и се видя Финландия що за страшилище са срещу Швеция просто срещу някои отбори е по трудно да се играе ,може да се каже ,че гледахме посредствен хокей почти от всички отбори до сега, с малки изключения срещата Русия-САЩ КЪДЕТО НАИСТИНА СЕ ИГРА много добър и зрелищен хокей и от двата отбора.Очаквам много екшън на срещата Канада-САЩ ,КАТО МОИТЕ ПРЕДПОЧИТАНИЯ СА за американците,за мен те играят най-добрия хокей до сега в турнира и заслужават титлата.

Мислех да напиша, горе - долу, същото! За мен - много точен коментар!


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта