Фен тръст "Синя България"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот boabbb » 15 ное 2013 11:10

DrAvalanche написа:Сериозният брой червени заклинания, че нищо няма да се получи, ме карат да бъда оптимист.

За мен няма съмнение, че всеки Левскар, който иска клубът да се развива, трябва да се включи. ГОДИШЕН членски внос от 20 лева е нищожна сума за повечето, но идеята е силата да идва от бройката, не от размера на таксата. Не вярвам, че ще има президент, който би отказал да се вслуша в мнението на хиляди регистрирани и плащащи привърженици. Ако 50 000 човека са внесли по 20 лева, това прави 1 000 000 лева! Поне 10% от бюджета на клуба! Отделно могат да се развиват инициативи за набиране на допълнителни средства. След като подобни фенски сдружения има в Германия, Испания, Англия, защо да няма и у нас?

Не ви харесва ситуацията в любимия клуб? Тогава не мрънкайте по форумите, а направете нещо! Ето сега ви се предлага една възможност. 20 лева на година са по-малко от 2 лева на месец! Сигурно само тази седмица сте изхарчили поне 5 лева за нещо безмислено.


Не се пали, обаче много хора не харесват чичо ти Тодор и няма да дадат 5 лева, докато е начело на клуба. Както при нас с Лупи. Проблема е, че няма никой не омазан - като пример : Сираков - комисионни, говорене против клуба ; Стойчо - 43721 лева :mrgreen: , дела срещу ЦСКА. Такива хора винаги има част от феновете, които не ги харесват, нямаме варианти на Хьонес и Румениге в България.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот tiamat » 16 ное 2013 01:13

b0b000 написа:Тръстът набира все повече скорост. Включете се и вие. ГОДИШНАТА такса засега е 20лв., но може и да се увеличи. Парите изобщо не са много. Ако всеки ден отделяте по 1лв. и за 20 дни сте ги събрали. Дела трябват, а не думи ;)


Пуснаха ли сайта? Как и къде се внасят парите?

Пари трябват, не думи :)

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот tiamat » 16 ное 2013 01:34

tiamat написа:
b0b000 написа:Тръстът набира все повече скорост. Включете се и вие. ГОДИШНАТА такса засега е 20лв., но може и да се увеличи. Парите изобщо не са много. Ако всеки ден отделяте по 1лв. и за 20 дни сте ги събрали. Дела трябват, а не думи ;)


Пуснаха ли сайта? Как и къде се внасят парите?

Пари трябват, не думи :)


Намерих го, ако на някой му трябва - http://sinyabulgaria.org/

Аз съм вътре 8-)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот TristaNNN » 22 ное 2013 22:51

Каузата е интересна и заслужава внимание. Както каза колегата по-горе, 20 лева годишно не са чак толкова голяма сума за един нормален човек в България. Вече ги сложих зад пояса, но ми се иска да получа малко повече инфорамция за това начинание. Тук е моментът да помоля инициаторите да организират открита среща с феновете или една по-мащабна медийна кампания, а и ръководството в лицето на Батков да изложи своето становище. Сигурен съм, че в момента има много желаещи да принесат своята скромна лепта, но хората имат много въпроси и колебания, може би и затова има толкова малко изписани страници по темата.

[offtopic]Модератори,

Дали ще може технически да популяризирате темата, защото така остава малко скрита за широката аудитория, а целта е да се популяризира начинанието. Ще има доста въпроси от колегите, нядявам се гарнирани с интересни коментари и мнения. Нека все пак да опитаме да направим нещо от себе си за любимия клуб 8-)[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот DrAvalanche » 23 ное 2013 10:29

Има достатъчно информация във фейсбук групата и сайта Синя България. Подготвя се среща за 2 Декември на която да се обсъждат въпроси около учредяването и регистрацията.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот alexveselinov » 03 дек 2013 10:09

http://www.novsport.com/news838891_1003.html
Първа работна среща.
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Потребителски аватар
jeliotr
Мнения: 315
Регистриран на: 03 авг 2008 18:25
Местоположение: Каварна
Контакти:

Тръст на привържениците на Левски!

Мнениеот jeliotr » 03 дек 2013 19:40

Мразя журналиста Г.А.

Потребителски аватар
jeliotr
Мнения: 315
Регистриран на: 03 авг 2008 18:25
Местоположение: Каварна
Контакти:

Re: Тръст на привържениците на Левски!

Мнениеот jeliotr » 03 дек 2013 19:41

Защо, Гонг.нищо не спомена за това ??
Мразя журналиста Г.А.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Тръст на привържениците на Левски!

Мнениеот volf » 03 дек 2013 20:01

jeliotr написа:Защо, Гонг.нищо не спомена за това ??

За кое?!!
Нима смяташ,че някой ще седне да гледа час и половина репортаж от вечеринка?
Начинът по който си поднесъл информацията ще предизвика поредица от "смислени" коментари.
И кажи де ....! Кво е станало?

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Тръст на привържениците на Левски!

Мнениеот DrAvalanche » 03 дек 2013 20:11

jeliotr написа:Защо, Гонг.нищо не спомена за това ??


Има тема http://forum.gong.bg/levski/viewtopic.php?f=1&t=166289&view=unread#unread

А Гонг не споменава нищо защото са "сини" и се управляват от доказано пристрастния Алахсандров
Последна промяна от DrAvalanche на 03 дек 2013 20:12, променено общо 1 път.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 139 госта