Фен тръст "Синя България"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот tprodanov » 11 ное 2013 23:16

Какво общо има новата емблема, и какво ѝ е за умрялото?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Tommi » 11 ное 2013 23:23

tprodanov написа:Добре де, светни ни? Защото аз в случая знам точно защо са решили да го сложат, и то напълно отговаря на това, което искат да правят. Но понеже си категоричен, затова те питам - каква е твоята дефиниция на тръст?

Ами казано с едно изречение, обединяват се (чрез сливане или вливане) няколко дружества и се отделя управлението от собствеността. Те какво ще обединяват?
Друг е въпросът, че в нашето законодателство не е добре уредено това нещо и малко трдно ще го регистрират като тръст. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот tprodanov » 11 ное 2013 23:55

Провери пак какво е значението на думата тръст при английските футболни клубове, какви са целите на въпросните сдружения и ако искаш, ела пак да поговорим ;)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Tommi » 12 ное 2013 00:10

tprodanov написа:Провери пак какво е значението на думата тръст при английските футболни клубове, какви са целите на въпросните сдружения и ако искаш, ела пак да поговорим ;)

Това са си някакви британски извращения. ;) Дори не знам дали са уредени законово, но може и да са. Тръстът е понятие от сферите на бизнеса и търговията (изключвам донякъде така наречените мозъчни тръстове).
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот ММ1914 » 12 ное 2013 00:12

BadBoy написа:Браво на инициативата, но и тука сте втори, ЦСКА ви изпревариха със сдружението "ЦСКА Завинаги"

Виждам че страдаш от комплекси, кой пръв, кой втори. След няколко години ще преценим кой, каква работа е свършил.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
monitor42
Мнения: 38
Регистриран на: 28 сеп 2009 20:02
Skype: monitor42
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот monitor42 » 12 ное 2013 00:22

Според мен време беше да се стигне до тази поява.Вярвам ,че това е крачка към подобряване на ситуаци ята в клуба.Успех и вяра в начинанието.Аз ще подкрепям тръстът до края.

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот 727150 » 12 ное 2013 07:43

tprodanov написа:Какво общо има новата емблема, и какво ѝ е за умрялото?

1914-2014 , прилича на некролог с година на раждане и година на умиране.А относно тръста - след като този Пепи Димитров е там ,въобще не вярвам в цялото начинание .Ако му изслушате глупостите ,които е наговорил за последните 5 години по разни пресконференции и интервюта,ще разберете че досега си е променял позициите относно развитието на клуба неведнъж и два пъти ..
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот boabbb » 12 ное 2013 09:01

Tommi написа:
tprodanov написа:Провери пак какво е значението на думата тръст при английските футболни клубове, какви са целите на въпросните сдружения и ако искаш, ела пак да поговорим ;)

Това са си някакви британски извращения. ;) Дори не знам дали са уредени законово, но може и да са. Тръстът е понятие от сферите на бизнеса и търговията (изключвам донякъде така наречените мозъчни тръстове).


А-а, не. Недей да свързваш Левски с мозъчни работи. Тоя Пепи се прегръща с Батков, после ще се меси в управата ... Прави сте това няма нищо общо с червеното сдружение и ако искате седенка му викайте, ама ако всеки вземе да се меси в управлението ... "Много баби - хилаво дете" ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот onegavon » 12 ное 2013 09:22

Гледах прескотференцията и ми се видя малко аматьорско това начинание.За да стане нещо трябва да има положителна реакция от досегашните акционери.Аз силно се съмнявам агент Тара да изкара на светло финансите на клуба, а Колев точно това поиска-прозрачност,яснота и възможност за корекции на управлението.Дали е Батков и Боко собственик аз не вярвам да позволят на който и да е да им гледа в канчето и да им дава наклон на оная работа.На Пепи глупостите не искам да ги коментирам искал отбор от юноши в Б група и да ги издържал тръста :roll: .

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот tprodanov » 12 ное 2013 10:08

727150 написа:
tprodanov написа:Какво общо има новата емблема, и какво ѝ е за умрялото?

1914-2014 , прилича на некролог с година на раждане и година на умиране.А относно тръста - след като този Пепи Димитров е там ,въобще не вярвам в цялото начинание .Ако му изслушате глупостите ,които е наговорил за последните 5 години по разни пресконференции и интервюта,ще разберете че досега си е променял позициите относно развитието на клуба неведнъж и два пъти ..


Има ли юбилейна емблема, в която да не пише и годината на самия юбилей :shock:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта