

.Засега това са двете водещи гостуващи агитки в ЮЗ Вгрупа.Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90


.Засега това са двете водещи гостуващи агитки в ЮЗ Вгрупа.kiririki1 написа:ivo_gf написа:kiririki1 написа:priceles написа:obi4am_pirin написа:къде са орчо и гадните орки
при майка ти сме
Къде може да са ? В нашия форум , защото тук е интересно . Във форумът на убития им отбор не е пускана тема повече от два месеца ! А иначе орките са много мощни пред клавиатурите , но на бойното поле бързо си подвиват опашките !
Първо не знаех, че подраздел "Футбол - България" е вашия форум. Относно клавиатурите и бойните полета, за които говориш, е точно обратното, за какво бойно поле ми говориш, като в последните години винаги сме ви мачкали като публика и в Благоевград, и в Симитли, и в Перник. Най пресен е примера в Симитли, когато зарязахте едно от вашите знамена да ви бъде взето и избягахте като плъхове. Просто нямате аргументи като публика да спорите с нас. Пък бих казал и футболни ви липсват, но ще го разберете 14-и кръг в Перник.
Точно ти всекедневно избиваш комплексите си в нашия форум ! А що се отнася до футболните аргументи , нашите винаги са били повече ! Това ,че сте ни мачкали , като публика е утопия , несбъднат сън ! То вие и публика нямате !
ivo_gf написа:Вашата къде е?
windy26 написа:ivo_gf написа:Вашата къде е?
Сега ако си мислиш,че някой ще рови в тюба да ти показва колко и кога са били на мачовете на Пирин,значи си достатъчно наивен.Няма какво да ви доказваме,всички знаят какво е Пирин Благоевград за Югозапада през годините.
v.r.s. написа:windy26 написа:ivo_gf написа:Вашата къде е?
Сега ако си мислиш,че някой ще рови в тюба да ти показва колко и кога са били на мачовете на Пирин,значи си достатъчно наивен.Няма какво да ви доказваме,всички знаят какво е Пирин Благоевград за Югозапада през годините.
Да през годините няма какво да спорим, тъй като стадион Миньор е събирал по 30 000-35 000 души. Присъствал съм на такива срещи и зная какво означава препълнен стадион. Като успехи може да имате повече от нас, но като публика винаги сте били и сте далече. В Югозапада единствено Марек може да се сравнява като публика с Миньор.
Върни се в “Футбол - България”
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта