"Тук сме и ще се борим до самия край"

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот r.h. » 07 апр 2013 23:16

Това последното сериозно ли го написа? Последните два сезона мачовете на ЦСКА именно във Враца са най-трудните. Това мисля, че и феновете на ЦСКА ще го потвърдят.
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот T&T » 07 апр 2013 23:24

greenlandia написа:
T&T написа:За пръв път от много години сме изправени пред реалната възможност в първата тройка да са Литекс, Лудогорец и Ботев, а с купата да триумфира Славия и това не дава мира на съдиите и задкулисните играчи в БФС, които винаги са подкрепяли или сините или червените. Нека всички отбори да заложат на футбола до края на първенството за да се види кой заслужава най-много да завърши първи, втори и трети, а да изпаднат най-слабо представилите се отбори. Дано съдиите се вземат в ръце и първенството да завърши по честен начин.


И Как реши ,че купата ще е точно при Славия.А вашите мераци ще угаснат още тази Сряда!
Ботев Варца,заслужава да е в А група и съм сигурен че ще остане.
Успех Врачани!!!!!!!!!


Дадох пример, а ти веднага се напъна. Сигурен съм, че Ботев ще губи точки до края на първенството, а дали това ще се случи тази сряда ще разберем много скоро.
Нямам нищо против да биете Славия, но повярвай ми че чичо Венци ще ви съсипе със съдиите.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Tomata
Мнения: 236
Регистриран на: 25 окт 2009 11:45
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот Tomata » 07 апр 2013 23:57

r.h. написа:Това последното сериозно ли го написа? Последните два сезона мачовете на ЦСКА именно във Враца са най-трудните. Това мисля, че и феновете на ЦСКА ще го потвърдят.

Абсолютно сериозен съм и не само за последните 2 години. Това мисля и по-старите фенове на ЦСКА ще го потвърдят.

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот r.h. » 08 апр 2013 00:15

Изглежда си забравил, че миналия сезон Ботев направи 2:2 с ЦСКА във Враца, което по-късно костваше титлата на софийския отбор.
А вчера мисля цяла България видя хъса и мъжеството, което прояви Ботев въпреки, че цял мач игра човек по-малко. Ако не си гледал мача, ти препоръчвам да го изгледаш. Заслужава си!
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот Pride » 08 апр 2013 00:23

Желая ви и догодина да се срещнем в А група, но според мен заслужено не изгониха футболиста на ЦСКА при дузпата. Друго не видях от репортажа, но съдиите последния месец са по-трагични и от футбола ни.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Гочето1913
Мнения: 1224
Регистриран на: 19 май 2010 13:18

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот Гочето1913 » 08 апр 2013 00:32

Съдията ПОДАРИ победата на ЦСКА! 100% ЧЕРВЕН КАРТОН за Костадин Стоянов за предотвратяване на ГОЛ с ръка , тогава ЦСКА оставаха с човек по-малко и ха да ги видим тогава как щяха да бият?Левски и ЦСКА са съдийски отбори и са ТУМОРА на България! Дори и шампиони да станат , в Европа пак ще се издънят срещу някой евроанонимник!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот Pride » 08 апр 2013 00:43

Гочето1913 написа:Съдията ПОДАРИ победата на ЦСКА! 100% ЧЕРВЕН КАРТОН за Костадин Стоянов за предотвратяване на ГОЛ с ръка , тогава ЦСКА оставаха с човек по-малко и ха да ги видим тогава как щяха да бият?Левски и ЦСКА са съдийски отбори и са ТУМОРА на България! Дори и шампиони да станат , в Европа пак ще се издънят срещу някой евроанонимник!



Не съм гледал мача, но от репортажа ясно си личи, че го удари в ръката, а не той посегна да удари топката. Съдиите си имат статукво то е ясно, колкото си по-напред в класирането и повече пари имаш, толкова си им по-симпатичен.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот r.h. » 08 апр 2013 00:48

Костадин Стоянов откровено посегна с ръка и предотврати гола. Вижда се ясно и от повторението (където го показват с гръб).
Ето линк от това повторение: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... sgRA#t=51s

В тази 10-та минута ЦСКА трябваше да остане с човек по-малко. Как щеше да се развие двубоя оттам нататък не знаем. Ако имаше справедливост трябваше да разберем.
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 08 апр 2013 01:53

Aко всеки мач играете като вчера , имате място в А група . Мен лично ми харесаха контрите и как на магия минаваха топките :lol: . Само че съм гледал само няколко мача на Ботев Вр. и нз как са в останалите мачове.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Тук сме и ще се борим до самия край"

Мнениеот W84me » 08 апр 2013 09:37

astra написа:Kогато дадат 2 дузпи срещу лефскито и им изгонят футболист в БГ, ще се кача на покрива и ще кукуригам , а за вчера ще кажа , че абсолютно всичко си беше по правилата . Чудя се с колко мача ще накажат Ботев за хвърляне на бутилки по терена.

Срещу Левски от началото на сезона са показани 6 червени картона, логиката ти увисва, май ще кукуригаш...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта