Тодоров се връща за 3-ти път, вече за да спасява Видима

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Тодоров се връща за 3-ти път, вече за да спасява Видима

Мнениеот FCH » 20 дек 2012 01:12

Димитър Тодоров е новият старши треньор на отбора на „Видима-Раковски”. На 19 декември 2012 г. президентът на клуба Красимир Кръстев свика заседание на Управителния съвет, на което членовете на ръководството гласуваха избора на старши треньор. Ръководството на клуба реши Димитър Тодоров да застане начело на севлиевския отбор. Той ще замени, изпълняващия длъжността досега - Митко Джоров.
Димитър Тодоров за трети път в своята кариера се нагърбва с отговорността да бъде старши треньор на „Видима-Раковски”. В предишните два пъти той успяваше да изведе тима до участие в „А” група – през 2003г. и 2010г. „Съгласих се да стана старши треньор на „Видима-Раковски”, защото съм от Севлиево и не може да ми е безразлично какво се случва с клуба на моя роден град” – това бяха първите думи на Димитър Тодоров след назначаването му. „Вярвам на новия президент и се надявам, че ще работим добре и ще постигнем успехи. Признавам, че не ми беше лесно да приема. Взех трудно решението, защото съм наясно, че поемам отбора в може би най-тежката ситуация. Започвам работа веднага, тъй като много неща трябва да се свършат за краткото време до началото на зимната подготовка. Тренировки ще започнем на 14 януари” - заяви Димитър Тодоров.

Потребителски аватар
efc27
Мнения: 2601
Регистриран на: 25 май 2012 22:43
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Тодоров се връща за 3-ти път, вече за да спасява Видима

Мнениеот efc27 » 20 дек 2012 16:07

Страхотна новина :)



Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта