Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Udoji90 » 02 авг 2012 14:02

I.A написа:
Udoji90 написа:Германия току-що биха Сърбия в 5 сета, а това си беше на практика двубой за 4. място в другата група. Сега най-вероятно от нея ще излязат Бразилия, Русия, САЩ и Германия - все неудобни съперници за нас... :(

Нормално, на олимпиадата удобни отбори няма.

Да, разбира се, но Сърбия често ги побеждаваме в последните години - определено щеше да е добре да завършим първи в нашата група и да играем с тях. Разбира се изобщо не е сигурно, че ще сме първи, но сега дори да завършим начело, мач с Германия лично мен би ме притеснил.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 02 авг 2012 14:16

Udoji90 написа:
I.A написа:
Udoji90 написа:Германия току-що биха Сърбия в 5 сета, а това си беше на практика двубой за 4. място в другата група. Сега най-вероятно от нея ще излязат Бразилия, Русия, САЩ и Германия - все неудобни съперници за нас... :(

Нормално, на олимпиадата удобни отбори няма.

Да, разбира се, но Сърбия често ги побеждаваме в последните години - определено щеше да е добре да завършим първи в нашата група и да играем с тях. Разбира се изобщо не е сигурно, че ще сме първи, но сега дори да завършим начело, мач с Германия лично мен би ме притеснил.

Ние да завършим първи, пък ще ги треснем немците :) А освен това да не забравяме, че сърбите имат навика да бият руснаците, така че може да стане някаква врътка там. И все пак едва ли.
Само Левски!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот mistreated » 02 авг 2012 14:18

Udoji90 написа:но сега дори да завършим начело, мач с Германия лично мен би ме притеснил.


Едва ли ако играем Бразилия, САЩ или Русия няма да си притеснен :)
Няма слаби отбори измежду тези, но в крайна сметка това са олимпийски игри. При всички положения срещу немците бихме имали доста по-добри шансове за победа, отколкото срещу някой от другите 3 отбора.
А и колкото невероятно да звучи в момента, Сърбия все още не са загубили шансове. Ако Русия загуби от Щатите, което е напълно резонно в момента, нещата ще опрат до пряк двубой между Русия и Сърбия за място на 1/4 финалите. Комшиите са наказвали Сборная толкова много пъти на големи първенства, че чак не мога да ги преброя. Все още нещата не са кристално ясни в тази група.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот rebelheartous » 02 авг 2012 14:49

Единственият много силен отбор на тази Олимпиада бяха поляците и ние вече ги бихме. Та те нямаха загуба цяла година, взеха Лигата.

Да, другата група е по-равностойна, но там всички са в доста противоречива форма. Руснаците напоследък всички ги брулят. Оня ден 0:3 срещу бразилците. Бразилия записаха 3 загуби от Полша в групата на Лигата. След това се видя какво стана на финалите. САЩ са тръгнали за титла, ама отборът им е доста по-слаб от Пекин. Немците са опасни, но само ако ги подцениш или им дадеш да си разиграват коня. Сърбите по същия начин. Така че няма реално на кой да се плашим. Все пак ще е добре да срещнем Германия/Сърбия на 1/4-финала и вече след това каквото ни отреди съдбата. :P

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Neron » 02 авг 2012 15:59

Честита победа.Според мен имаше известно подценяване но отново показахме психика като изоставахме с доста точки.Няма какво да се плашим полуфинал спокойно можем да стигнем.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот mistreated » 02 авг 2012 16:17

Днес може би ще се реши първото място в другата група. САЩ и Бразилия изглеждат отлично до момента и най-вероятно победителят тази вечер ще спечели и групата.
Аз лично отдавам предпочитанията си на американците. В страхотна форма са и е напълно възможно да повторят титлата си от преди 4 години.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Udoji90 » 02 авг 2012 17:20

В някои моменти от днешния мач откровено бяхме ужасни, но явно срещу този съперник и толкова стига, а и сигурно е имало подценяване и пестене на сили. В последните 2 мача очакваме повече - срещу Аржентина и Италия не можем да си позволим да изоставаме в резултата в 3/4 от времето, както стана днес.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
I.A
Мнения: 691
Регистриран на: 05 дек 2011 11:52
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот I.A » 02 авг 2012 17:36

Udoji90 написа:В някои моменти от днешния мач откровено бяхме ужасни, но явно срещу този съперник и толкова стига, а и сигурно е имало подценяване и пестене на сили. В последните 2 мача очакваме повече - срещу Аржентина и Италия не можем да си позволим да изоставаме в резултата в 3/4 от времето, както стана днес.

В един дълъг турнир като олимпиадата е нормално в някои мачове нашите момчета да не са на максимум.Трябва да се радваме, че въпреки това измъкваме максималния резултат.Нивото в следващите мачове ще е по-високо и се надявам, че ще ни донесе успех :)

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Sisi 1914 » 02 авг 2012 18:34

Уникални сме!
:P
П.п
Кога и отколко ни е следващият мач?
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Udoji90 » 02 авг 2012 18:43

Sisi 1914 написа:Уникални сме! :P
П.п Кога и отколко ни е следващият мач?

Вдругиден (4. август) играем с Аржентина в 22:00. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта