Предложения за форума на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот mike28 » 14 фев 2009 09:28

Както виждате модераторския отряд направи няколко бързи трансферни удара, в резултат на което сме вече в боеспособен състав. Ако се налага, ще привлечем още талантливи Изображение. Изображение
Относно 9 т. от правилата- ами защо не погледнете малко по-надолу и не обърнете внимание на цялата 10 т. ?

Clap
Мнения: 1
Регистриран на: 20 фев 2009 16:45
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Clap » 20 фев 2009 17:03

Като за начало да кажа, че съм ваш слушател/спътник от повече от 4 години (старото радио Гонг).

пускам този коментар - защото съм безкрайно огорчен от промените ставащи в Гонг, от гледна точка на журналистическата култура. За 2 години Вие (Начело с Томето) паднахте толкова ниско - колкото е жълтата преса!(Направете си справка за новините, които пускате - и колко от тях се оказват истина)
що за новина е това - и кой е източника?? - http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=69608
Истината е че сте започнали да си правите съчинения - които не Ви влиаят добре на рейтинга.
Не забравяйте, че не всички сме лумпени и се вълнуваме от долни/жълти страсти както и от предположения.
Някои се надсмиваме на информираността Ви - просто защото получаваме и инфо от кухните на някои от отборите.
Ал лично четя Гонг за да се информирам за любимия ми клуб, но при статии като горната не мисля, че ще продължа.
В момента имате доста по-добра конкуренция и ако продължавате така ще дойде моментът когато никои няма да ви слуша.
Благодаря - надявам се да съм пуснал коментара си на правилното място.

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Бижутера » 25 фев 2009 20:49

Не оценяваме какво имаме...като го спря Гонг ревяхме защо го няма и кой ще ни казва актуалните новини,сега има част от Гонг по Дарик и сега пък било жълта преса...като ти е жълта и не вярваш сложи си хоум пейдж *** и си чети достоверните източници :lol:

само,че Гонг имат пратеници навсякъде и ники александров и стефан са на всяка тренировка на подопечните си отбори,докато от другите медии през 2 мин рефрешват сайта на гонг и белким препишат некоя новина да си запълнят страницата...
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Rodn1 » 01 мар 2009 11:41

Аз бих попитал дали може да се направи форум на Олимпик Лион по подобие на форумите на Барселона,Арсенал и т.н??????

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот stenly » 01 мар 2009 21:56

Rodn1 написа:Аз бих попитал дали може да се направи форум на Олимпик Лион по подобие на форумите на Барселона,Арсенал и т.н??????


Засега за съжаление не може, но се надяваме след време да можем да разширим форума :)
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот sedem_!_dva » 14 мар 2009 22:37

Искам някой модератор, ако не админа да ми изтрие регистрацията. Мерси предварително :!:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот SkArY_9 » 14 мар 2009 22:46

sedem_!_dva написа:Искам някой модератор, ако не админа да ми изтрие регистрацията. Мерси предварително :!:

Има ли, някаква причина ?

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Deliba6 » 21 мар 2009 14:27

Има пуснати линкове за гледане, но не пречи на никой това, че някой иска читаво работещ в момента /за интересен мач или спортно предаване/... Докато намериш хубаво предаващ канал мачът свършва някой път! Който може ще помага на любителите на спорта, така че управляващити форума да не се сърдят чак толкова при искане за линк!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот mike28 » 21 мар 2009 14:36

Няма нищо за сърдене, нормално е да има винаги някой , който не знае къде е темата за линковете, въпроса е да заден мач да не се пускат по няколко теми с искане за линк, което преди си беше обичайна практика. В случая няма такова нещо и всичко е в рамките на нормалното за момента. Така, че Делибаш, смятам че искането ти е вече изпълнено.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Кашчей » 08 апр 2009 22:47

Имам предложение админите да си оправят софтуера, защото никак не ми е приятно да ми се появава през 4-5 клика олекотена версия на форума.
Имам усещането, че тоя форум се ползва само, за да има какво да приказват водещите понякога, но софтуерът е в отвратително състояние-направо гавра с оригинала :evil:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта