Молба към БНТ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот enguerino » 28 юни 2010 19:27

Толкова писане и спор за нещо което може и да не се случи.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот skorpinoks » 28 юни 2010 19:40

blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?



ЕСТЕСТВЕНО ВОЛЕЙБОЛА ,за мен нац.отбор по футбол-няма -има ЕООД на Перушан-Свалените гащи-Хасковския каун и КО :twisted:

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот ilian12 » 28 юни 2010 19:42

blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?


Труден въпрос. Все пак БНТ е обществена телевизия и трябва да предава по-желаното, а то се избира чрез проучване. Лично аз съм по-голям фен на футбола в сравнение с волейбола.
105 години / 4 поколения ботевисти!

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот skorpinoks » 28 юни 2010 19:52

ilian12 написа:
blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?


Труден въпрос. Все пак БНТ е обществена телевизия и трябва да предава по-желаното, а то се избира чрез проучване. Лично аз съм по-голям фен на футбола в сравнение с волейбола.


ТЯ (БНТ) Е НАЦИОНАЛНА ,НАЦИОНАЛНА ,НАЦИОНАЛНА а не немска или аржентинска родоостъпническа телевизия .... :roll:
пп-дори и да има проучване ,и при тези волейболсти които имаме не вярвам да има повече от 15-20% -РОДООСТЪПНИЦИ... :idea:

Потребителски аватар
track.and.field
Мнения: 686
Регистриран на: 18 юли 2009 15:40
Skype: sleidera
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот track.and.field » 28 юни 2010 19:54

blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?

Най - точното мнение до сега. Я се замислeте бе , БЪЛГАРИ. Нормално е ако една страна е много добра в едно нещо , повечето средства и насока на развитие да са насочени към този вид спорт. Не е ли така ? Държави като Естония, Армения , Литва и т.н да не са много добри на футбол ? Не са , а и няма да бъдат, но пък се развиват в спорт например като леката атлетика и имат не малко успехи , особено в диска и гюлето. Там отделят малко повече средства за развитието на този спорт, отколкото при футбола.Правете си изводи, тук отново е обратното.Залите са в ужастно състояние. Не знам луди ли сме, идиоти ли сме , но като гледам половината мнения се убеждавам , че е второто !
Los_Ches:Незнам дали има такава тема но все пак...Каде са Вело алейте.Работя на 5 километра от работа и всеки ден рискувам да бъда бласнат докато карам колело.Няма една вело алеяНо за съжаление имаме какви лине глупости в тоя са излишни

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот jindo » 28 юни 2010 19:57

skorpinoks написа:
ilian12 написа:
blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?


Труден въпрос. Все пак БНТ е обществена телевизия и трябва да предава по-желаното, а то се избира чрез проучване. Лично аз съм по-голям фен на футбола в сравнение с волейбола.


ТЯ (БНТ) Е НАЦИОНАЛНА ,НАЦИОНАЛНА ,НАЦИОНАЛНА а не немска или аржентинска родоостъпническа телевизия .... :roll:
пп-дори и да има проучване ,и при тези волейболсти които имаме не вярвам да има повече от 15-20% -РОДООСТЪПНИЦИ... :idea:

Ехоо, леко да не се задавиш. По-леко с определенията, че току виж някой те нарекъл "родоотстъпник", защото не можеш да вържеш едно изречение на родния си език.

п.п.
Ставате смешни вече с тези патриотщини, има си други места и други средства да покажете, че ви пука за Родината.

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот ilian12 » 28 юни 2010 20:05

skorpinoks написа:
ilian12 написа:
blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?


Труден въпрос. Все пак БНТ е обществена телевизия и трябва да предава по-желаното, а то се избира чрез проучване. Лично аз съм по-голям фен на футбола в сравнение с волейбола.


ТЯ (БНТ) Е НАЦИОНАЛНА ,НАЦИОНАЛНА ,НАЦИОНАЛНА а не немска или аржентинска родоостъпническа телевизия .... :roll:
пп-дори и да има проучване ,и при тези волейболсти които имаме не вярвам да има повече от 15-20% -РОДООСТЪПНИЦИ... :idea:


Става дума когато играят по едно и също време българските футболни и волейболни национали. Иначе съм 100% да се излъчва волейбола ни пред мача Германия - Аржентина.
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
ЦСКА-83
Мнения: 576
Регистриран на: 03 дек 2009 10:09
Skype: bosss
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот ЦСКА-83 » 28 юни 2010 20:07

Мисля че всички сме футболни фенове преди всико друго,но кво ме брига мене Германия и Аржентина ,в случай че имаме доста важен мач в спорт който най -умеем и има интрига.За патриотизъм не бива да се говори,защото ако е някой друг спорт в който сме си абонатчета сигурно ще си гледам футбола.

wolfyy
Мнения: 60
Регистриран на: 20 юни 2010 00:01
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот wolfyy » 28 юни 2010 20:18

Аз ако има продължения ще си гледам мача, а не волейбола. Това световно е на 4 години и ще бъде супер интересен мач. А тази световна волейболна лига е всяка година. Това не е до патриотизъм, а до предпочитания на вида спорт. Както беше някой споменал, ако даваха националния отбор по крикет едва ли някой щеше да го гледа.

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Молба към БНТ

Мнениеот Reckless » 28 юни 2010 20:19

Всеки човек си има предпочитания. Ако българин харесва да гледа футбол, едва ли ще предпочете да гледа партия шах на Веселин Топалов. Да, радостно е и е гордост, когато българи побеждават и имат успехи, но не бих предпочел да гледам нещо, което не ми е интересно, дори и българи да участват. А ако за някои родолюбието означава да гледаш спортове, в които участват българи...нямам думи. За мен родолюбието си можеш да изразяваш по съвсем друг начин и ежедневно а не просто, като седнеш пред телевизора. Ако предпочитам да гледам "Prison break" пред "Стъклен свят" това за родоотстъпничество ли се брои пак ? Да, искам нашите да имат успехи, радвам се за което, но няма да гледам нещо, което не разбирам и което не харесвам. За мен е демократично, за някои може да е предателство. Аз в комунизъм с комунистически лозунги, няма да живея.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта