1/8 финал САЩ-Гана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот merdanski » 25 юни 2010 23:58

И двата състава направиха впечатление с борбеността си.САЩ все още нямат загуба,докато головете за Гана са все от дузпи(при положенията на които така ли иначе ставаше гол).Очаквам борбен мач,не изключвам продължения...
И въпреки,че единственият мач помежду им е 2-1 за Гана,прогнозирам 1-0 или 2-1 за САЩ,като головете мисля,че ще са след 70-та минута.
Макар че Гана ще направи всичко по силите си за да е едва третият африкански отбор 1/4 финалист след Камерун 1990 и Сенегал 2002
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
emi_loko_plovdiv_usa
Мнения: 451
Регистриран на: 12 мар 2010 16:41
Skype: emi.antonova
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот emi_loko_plovdiv_usa » 26 юни 2010 00:31

сигурна победа на САЩ, и продължават за четвърт финал, също така 2-3 картона за Гана и един със сигурност червен голмайстори на мача за САЩ Лендън Донован и Клинт Демпси
САМО ЦСКА, Киро Котев и Апостол Попов!!!!!!!
Само Манчестър Юнайтед, Челси, Милан, Реал Мадрид, и Лос Анджелес Галакси
Аз съм emi_cska!!!!!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот Sagittarius » 26 юни 2010 00:36

САЩ имат предимство.Голямо при това.Не,че са кой знае какви футболисти.Просто са родени във велика страна.И имат самочувствие,имат типичната американска арогантност в добрия смисъл на думата.Те искат и се стремят да са номер 1.Няма значение дали говорим за "сокър",Обама ги прие преди шампионата и да пукна ако янките не са си наумили да се окичат със златните медали накрая.Сигурен съм,че САЩ в главите си са вече с поглед към финала.Помним и как окрилени от американския дух замалко да шамаросат Бразилия на Конфедерациите,а преди това шамаросаха Испания.Според мен Гана няма да е препядствие за Щатите водени от звездата си Лендън Донован.Гана бележи от дузпи и като цяло играе безидейно.Лидера им Есиен не е на линия,Мунари и той....2:0 за американците
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот Linkydj » 26 юни 2010 01:48

И аз ще кажа 2:0 за САЩ, но все пак не искам да подценявам Гана , 2:1 и 1:0 също са доста реални резултати, много битка и емоций ни чакат от този мач или поне се надявам това да е така :)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот Tommi » 26 юни 2010 02:43

Гана взима мача :!: Африканците имат по-добър отбор и съвсем заслужено ще се класират за 1/4 финал.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 887
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот Botevist_1912 » 26 юни 2010 02:47

Моята прогноза за този мач е победа за Гана с 1 гол разлика. Гана ще играе на 1/4 финал.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
emi_loko_plovdiv_usa
Мнения: 451
Регистриран на: 12 мар 2010 16:41
Skype: emi.antonova
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот emi_loko_plovdiv_usa » 26 юни 2010 03:10

Botevist_1912 написа:Моята прогноза за този мач е победа за Гана с 1 гол разлика. Гана ще играе на 1/4 финал.

Гана ще отпадне на осмина финал в момента не ги понасям
САМО САЩ моя страна
САМО ЦСКА, Киро Котев и Апостол Попов!!!!!!!
Само Манчестър Юнайтед, Челси, Милан, Реал Мадрид, и Лос Анджелес Галакси
Аз съм emi_cska!!!!!

Потребителски аватар
emi_loko_plovdiv_usa
Мнения: 451
Регистриран на: 12 мар 2010 16:41
Skype: emi.antonova
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот emi_loko_plovdiv_usa » 26 юни 2010 03:11

Tommi написа:Гана взима мача :!: Африканците имат по-добър отбор и съвсем заслужено ще се класират за 1/4 финал.

Гана и ти ще отпаднат на осмина финал в момента не ги понасям
САМО САЩ моя страна
САМО ЦСКА, Киро Котев и Апостол Попов!!!!!!!
Само Манчестър Юнайтед, Челси, Милан, Реал Мадрид, и Лос Анджелес Галакси
Аз съм emi_cska!!!!!

Потребителски аватар
Levski_1914 forever
Мнения: 109
Регистриран на: 14 мар 2010 01:44
Skype: който иска да пита :)
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот Levski_1914 forever » 26 юни 2010 07:07

Sagittarius написа:САЩ имат предимство.Голямо при това.Не,че са кой знае какви футболисти.Просто са родени във велика страна.И имат самочувствие,имат типичната американска арогантност в добрия смисъл на думата.Те искат и се стремят да са номер 1.Няма значение дали говорим за "сокър",Обама ги прие преди шампионата и да пукна ако янките не са си наумили да се окичат със златните медали накрая.Сигурен съм,че САЩ в главите си са вече с поглед към финала.Помним и как окрилени от американския дух замалко да шамаросат Бразилия на Конфедерациите,а преди това шамаросаха Испания.Според мен Гана няма да е препядствие за Щатите водени от звездата си Лендън Донован.Гана бележи от дузпи и като цяло играе безидейно.Лидера им Есиен не е на линия,Мунари и той....2:0 за американците


Кое е великото на тая страна,че насадиха на света кризата,а не мерси!!!
Та за мача,Гана продължават,по-симпатични са ми от тея говеда,дано ги смажат Ганайците........Давай Гана!

ПП:Всеки ми е по-симпатичен от страната наречена "САЩ"(такава страна не съществува,или хайде американци,като народност)
Левски завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
lestat33
Мнения: 29
Регистриран на: 07 фев 2009 23:41
Контакти:

Re: 1/8 финал САЩ-Гана

Мнениеот lestat33 » 26 юни 2010 07:40

Кой нормален харесва тази сбирщина Сащ? Аз съм за Гана.Харесва ми футболът им!!!
Пишете от дузпи вкарвали ,това е част от играта.Фаулират ги получават дузпи.Американците ще се прибират при Обама.Прогнозирам 2-0 3-0 за Гана !!!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта