За БНТ, Световното и Методи Манченко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот alcho » 23 юни 2010 19:04

IvoDivo написа:Ей, голямо реване, голямо чудо! Чак пък толкова ли много предпочитате свтовното да се дава по някой канал, който само някои кабеларки хващат, или пък недай си боже да е платен ?!? Ами гледал съм футбол и по Диема, и по TV+ и каде ли още не и честно казано ненамирам кой знае каква разлика в качеството... Техническите проблеми са си технически проблеми и независят на 100% от телевизията която излъчва... коментаторите? Не ги слушам кой знае колко много, особенно на вечерните мачове, когато сме в компания. Студията? Като ви дразнят, не ги гледайте, толкова е просто! Нито студията по Диема, нито тези то Ринг са кой знае какво...

Айде стига вече с това реване, защото следващото световно или европейско, като го пуснат по платен канал, както е в някои европейски държави, и ще ревете пък защо не дават мачовете по БНТ...

Ще ревем! Както усещаш повечето хора са против хората в БНТ, а не че се дава по тази телевизия. Това е като киселото мляко от 9 стотинки - не е кисело мляко, но е почти безплатно ...

Потребителски аватар
Kotzata
Мнения: 629
Регистриран на: 31 май 2009 20:59
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот Kotzata » 23 юни 2010 19:12

IvoDivo написа:Айде стига вече с това реване, защото следващото световно или европейско, като го пуснат по платен канал, както е в някои европейски държави, и ще ревете пък защо не дават мачовете по БНТ...


НЯМА такава опасност! :)
Просто вие не знаете какво предлагат другите телевизии и сте се вкопчили в телевизията-майка и продължавате напевно да повтаряте колко било хубаво, че ни предоставят възможността да гледаме Световното без да плащаме и стотинка ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ТОВА Е ДЪРЖАВНА ТЕЛЕВИЗИЯ И СЕ ИЗДЪРЖА ОТ НАШИТЕ ДАНЪЦИ като по този начин може да ни излезе не по-евтино от РИНГ или Диема.

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот миле гърбавия » 23 юни 2010 19:39

MORSKI написа:Проблема е, че не се дава шанс на младите в екипа! А те са кадърни...

Ти пък откъде знаеш ,че са кадърни?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот metodito » 23 юни 2010 19:48

Кой ви кара да гледате, бе? И мен ме дразни Петя и заради това като я видя, че тя ще води превключвам канала. Ми плащайте си като искате.
Не разбирам как така нападате БНТ. Предполагам сте родени след 90-та и БНТ не ви е направила съпричастна към Италия 90 и САЩ '94....
А иначе само коментаторите на Диема признавам, ма пък не харесвам английското. БТВ, Сокачев и компания са супер смешни. А за Савов не ми се и пише.

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот gin » 23 юни 2010 20:12

не всички които не харесват бнт са бубертети.аз захванах от времето на мичмана, борис касабов, атанас караиванов, георги попвасилев, андрей аспарухов също си разбираше от работата , младият петър василев, а защо не и витомир саръиванов.един калин катев на миналото световно придаде класа на коментара. А сега- едни момчета дето, ако се чуят на запис ще се откажат сигурен съм.Като нямат кадри да си наемат.Помните как стартира млaдата бтв в ШЛ с томислав и ники александров и беше удоволствие за зрителите.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

accept
Мнения: 6
Регистриран на: 01 сеп 2008 21:45
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот accept » 23 юни 2010 20:48

поне да не казват резултата от късния мач тея нещастници

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот Madridist » 23 юни 2010 21:08

Kotzata написа:
НЯМА такава опасност! :)
Просто вие не знаете какво предлагат другите телевизии и сте се вкопчили в телевизията-майка и продължавате напевно да повтаряте колко било хубаво, че ни предоставят възможността да гледаме Световното без да плащаме и стотинка ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ТОВА Е ДЪРЖАВНА ТЕЛЕВИЗИЯ И СЕ ИЗДЪРЖА ОТ НАШИТЕ ДАНЪЦИ като по този начин може да ни излезе не по-евтино от РИНГ или Диема.


Точно,защото се издържа от нашите данъци Канал 1 трябва да излъчва свветовното. Много добре си спомням, колко много хора реваха, как европейското през 2008 се давало по кабеларка, а не по държавната медия,която се издържала от нашите данъци. Това си е българина, никога няма угодия. Сигурен съм,че ако световното се излъчваше едновременно и по Канал 1 и по Диема пак някой щеще да недоволства. Да,коментаторите са слаби, да пълен абсурд е да викнеш Азис да коментира световното, Петя Дикова и Нели Гигова разбират от футболни анализи,колкото аз от оперна музика. Да никой не отрича тези недостатъци, но аз лично съм доволен,че го дават по Канал 1 заради една много проста причина, знам,че където и да отида ще си гледам мач от световното без проблем. Отивам на язовир с приятели, вечерта на антена и хоп гледаме мача. Също така искам да допълня,че хората които нямат кабелна са много повече от 1 % . Знаем в какво положение са българските пенсионери, сигурен съм,че голяма част от тях нямат възможност за кабелни и цифрови телевизии, също така, аз съм студент и имам много колеги,които учат в Пловдив,но не са от тук и следователно са на квартири или общежития и по разбираема причина почти никой от тях няма кабелна. Според мен, те също имат право като нормални хора да си гледат мачовете и да не бъдат ощетявани.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

DeShawn
Мнения: 67
Регистриран на: 24 мар 2008 18:31
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот DeShawn » 23 юни 2010 22:29

Някой написа, че на Манченко силата му е баскетбол. Той разбира от баскетбол, малко по-малко отколкото от футбол, повярвайте ми!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот MORSKI » 23 юни 2010 23:04

миле гърбавия написа:
MORSKI написа:Проблема е, че не се дава шанс на младите в екипа! А те са кадърни...

Ти пък откъде знаеш ,че са кадърни?


нали работя с тя бе :evil: :shock: Откъде съм знаел....
Значи за вас щом е БНТ- то е символ на това, че там няма качество и няма нормални хора :shock:
На това му се вика предразсъдък...

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот trakia » 24 юни 2010 00:24

danko_sot написа:
MORSKI написа:Това е друга тема ;) Въпроса е, че има доста млади хора, които си разбират от работата...


Има, аз самия съм се пробвал. Не в БНТ обаче. Но йог. Точно заради такива връзкарчета, пълно е навсякъде. Както каза един пич неслучайно на всички в БНТ фамилиите им са известни. После пак си помисли защо има млади хора, които си разбират от работата, но не им се дава шанс да я вършат

ами на тебе не ти е даден шанс щото говориш на турски.
Ако ще коментираш мач на България и започнеш с "Йок гол" е нема как да те търпят.
А иначе най-противното у един коментатор е да показва пристарстността си.
На такива селски прояви съм се нагледал и наслушал в БГ ,като не твърдя ,че некви чуждестрани коментатори са по-добри.
Просто хората трябва да гледат без коментар само с аудиото от трибуните на стадиона
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта