За БНТ, Световното и Методи Манченко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот danko_sot » 23 юни 2010 14:34

MORSKI написа:Проблема е, че не се дава шанс на младите в екипа! А те са кадърни...

:)

Кои са тия млади? В момента мачове от Африка коментират и Петър Иванов и Радостин Любомиров. И двамата са на по 24-25 години. Но не мога да кажа, че ме впечатляват, но може и да се развият
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот MORSKI » 23 юни 2010 14:40

24 за теб е преклонна възраст ли :lol:
Млади в екипа бол..... Ти, ако мислиш, че спортната редакция е само тези в ЮАР ;)

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот danko_sot » 23 юни 2010 14:43

MORSKI написа:24 за теб е преклонна възраст ли :lol:
Млади в екипа бол..... Ти, ако мислиш, че спортната редакция е само тези в ЮАР ;)


Ти явно си навътре, да не си и ти там, един от тези млади :) :roll: ;) :geek:
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот MORSKI » 23 юни 2010 14:45

Това е друга тема ;) Въпроса е, че има доста млади хора, които си разбират от работата...

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот danko_sot » 23 юни 2010 14:51

MORSKI написа:Това е друга тема ;) Въпроса е, че има доста млади хора, които си разбират от работата...


Има, аз самия съм се пробвал. Не в БНТ обаче. Но йог. Точно заради такива връзкарчета, пълно е навсякъде. Както каза един пич неслучайно на всички в БНТ фамилиите им са известни. После пак си помисли защо има млади хора, които си разбират от работата, но не им се дава шанс да я вършат
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

trooper
Мнения: 26
Регистриран на: 15 юни 2008 10:26
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот trooper » 23 юни 2010 15:10

БНТ е национална телевизия на всички нас!Тъй като държавата ни е бедна логично е и държавната телевизия да е бедна.Определено съм съгласен,че студиата не са режисирани по добър и модерен начин,че /с цялото си уважение към Сашо Диков/ неговата дъщеря,прави недопустими грешки / Да се върнем на стадиона в Дъблин /Дърбан/ , че на Пепи Василев му знаем клишетата ,че Ибришимов незнае правилото за засада, но все пак нека да оценим и положителното във всичко това - гледаме Световно първенство по футбол безплатно , и стотинка не плащаме/пряко/. За какво лаем ем безплатно ем лаем.
Също така БНТ е и безпристрастна като пусна НОВА гледам само БАТЕ БОЙКО И ЦЕЦО, и простите им ТОК ШОУТА .
Нека уважаваме труда на хората,пък съм сигурен ,че ще се намери човек който да изчисти ненужният материал от БНТ.
Подкрепям Манченко,но трябва да прозре истината,че има много хора които не трябва да са в неговият екип

пелинат
Мнения: 438
Регистриран на: 23 ное 2008 19:12

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот пелинат » 23 юни 2010 16:07

Enravota написа:Всички сме единодушни, че аматьорщината цари в БНТ1.
Манченко го е взел тоя пост благодарение на баща си. Няколко пъти съм писал, вижте ги всичките спортни журналисти са с някаква силна връзка в БНТ (Алипиев, Манченко, Дикова, Ценко Симов...). Да коментираме ли влоейболния коментатор Йовков, който е пълен аматьор. Мислите ли обаче че на някой му дреме какво мислим ние зрителите?
Това е БГ, ако не сте свикнали, свиквайте...

Нещо за Сашо Йовков си се объркал.Той волейбола го разбира защото го е играл професионално.А тези глупости за бащи и майки вече почнаха да ме дразнят.В тази яростна конкуренция между медиите ,кой шеф ще разчита на посредствени журналисти с връзки.Проблемът в студията на БНТ е ,че хората,които могат да коментират професионално футбол Ибришимов и Ангелов са в ЮАР.За П.Василев не си струва въобще да коментираме,той е най-голямото недоразумение в БНТ.А на Манченко и Алипиев силната им страна е баскетбола.Не съм съгласен ,че Диема предавали много професионално ЕВРО 2008.Те доколкото си спомням коментираха срещите от студиото,а не на живо от стадионите.Ако Ибришимов и Ангелов са в студиото дискусиите щяха да бъдат на съвсем друго ниво.Така че нека да не плюем БНТ,а да проявим и малко разбиране.Нима ние всички сме перфектни,че да изискваме това и от БНТ.

gloj-kata
Мнения: 25
Регистриран на: 09 окт 2008 17:56
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот gloj-kata » 23 юни 2010 16:14

Напълно съм съгласен,че по-големи некадърници от коментаторите на БНТ на световното няма.Не стига че едвам ги търпим, но и онези ''енциклопедии'' ПАЙТАШЕВ и ДЕМИРЕВ непрекъснато ни заливат с всякаква безполезна информация/кой ,кога,къде,на кого бабата нещо направила ,и т. н./
Абе, няма ли наистина кадърни коментатори или тези са връзкари и затова си седят там. Студиото е пълен майтап. Големи специалисти гостуват,няма що.
От такива специалисти не можахме да отидем/да не им изброявам имената ,че яд ме хваща/.Както казва професора ''слушам и гледам и не вярвам ни на очи,ни на уши''
ВСИЧКИТЕ КОМЕНТАТОРИ ДА ОТИДАТ НА ГРОБА НА ''МИЧМАНА'',ДА МУ СЕ ПОКЛОНЯТ ДЪЛБОКО ,защото те са на светлинни години от него.
ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Екипът на БНТ,отразяващ световното на връщане да минат през АДЕНСКИЯ ЗАЛИВ,пък онези хорица там си знаят работата. :lol:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот NOMER14 » 23 юни 2010 16:22

Всичко читаво и здраво овреме отиде в Диемите ( сега НоваСпорт).Струва си да издържиш едномесечни брътвежи на африканския мундиал, ала през август Премиершийп започва с качествени коментатори.
Бойко трябваше да смени другарката Пръмова по-раничко, защото всичките й кадри провлачват гласните и по този начин заглушават вувузелите... :P

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот gin » 23 юни 2010 16:24

Аз виждам нещата така: не можем да си го позволим, но се напъваме да го родим.Абсолютно съм сигурен, че най-много 1% от гледащите футбол не са обвързани с кабелен или сателитен оператор.За мен това означава, че така или иначе аз пак си плащам за "гяволъка".След като е така, искам в студиото преди мача да видя пак Ясен Петров, Илия Груев,Ангел Червенков, да чуя компетентния им анализ на полувремето и след мача, да науча неща за футбола, кото не всеки долавя.В "безплатния" вариант Гигова не може да създаде едно изречение, което да отговаря на случилото се в мача, без да се запъне.Поправете ме ако греша, но и синът на покойния Павел Бошнаков също е в спортната редакция на БНТ.Следователно поредният шуробаджанашки спектакъл.Преди няколко дни дадох за пример една друга дъщеря на кадър от БНТ- Николета Маданска, дъщеря на доц.Мишо Мадански(селекционер на младежите) и Свобода Маданска.Сравнете я с дъщерята на Диков и вижте какво се получава? Едната от една година работи в СПОРТНА тв и всяка вечер е на екран в централната емисия, а другата... добре, че е СП2010 , за да погледа футбол.Едната има качеста и иска да ги развива, а на другата просто и е намерено място да съществува.Цяла година гледам как младият и "талантлив" Радостин Любомиров къса нервите на своите гости в студията на Лига Европа с идиотските си въпроси.Кольо Ибришимов ни излъга, че новозеландците са спечелили първата си точка на СП и ние си помислихме, че сме свидетели на историческо събитие, но... не би! Тези хора ги съжалявам, а може би трябва да им се съчувствам, защото щом приоритетът на медията в спортно отношение е футбоът, а шефът ти да е баскетболен експерт, нещо е сбъркано от мнооооого "високо".За сръвнение вижте БТВ, НОВА, ПРО.БГ и тнт. кои са им спортните началници.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта