Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vks1
Мнения: 479
Регистриран на: 23 сеп 2011 11:25
Skype: ............
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Мнениеот vks1 » 18 авг 2012 09:57

2-0 за Етър.
Канарче!

Riquelme
Мнения: 305
Регистриран на: 10 дек 2008 19:38
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Мнениеот Riquelme » 18 авг 2012 10:00

прогноза 0-1..варненци са по сработен отбор,от дълго време са заедно и предполагам че ще излъжат етър!все пак наистина не сме гледали все още отборите и тези прогнози са малко на тъмно...

Потребителски аватар
soko82
Мнения: 104
Регистриран на: 19 сеп 2008 18:12
Контакти:

Re: Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Мнениеот soko82 » 18 авг 2012 15:51

1:2
Синьо-бяло бият нашите сърца,само СПАРТАК ВАРНА оттук до края на света ооооооооооо СПАРТАК ВАРНА един единствееен е на светаааа!!!

Потребителски аватар
IORGOS PAPADOPULIS
Мнения: 96
Регистриран на: 14 дек 2009 20:08
Контакти:

Re: Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Мнениеот IORGOS PAPADOPULIS » 18 авг 2012 20:41

Бях на мача във Велико Търново.Първо честита победа на Черно море колкото и незаслужена да е.Гледал съм хиляди мачове но такава подигравка с футбола не съм виждал.Жал ми стана за футболистите на Етър - много желание и старание,страхотни фенове и един уникален боклук който не заслужава да свири повече мачове до като е жив.Трудно се говори след такова нещо,градиш с години нещо и един за 10 бона обезмисля целия ти годишен труд.Думата е отврат !!!!!

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Мнениеот snakebite » 18 авг 2012 20:59

IORGOS PAPADOPULIS написа:Бях на мача във Велико Търново.Първо честита победа на Черно море колкото и незаслужена да е.Гледал съм хиляди мачове но такава подигравка с футбола не съм виждал.Жал ми стана за футболистите на Етър - много желание и старание,страхотни фенове и един уникален боклук който не заслужава да свири повече мачове до като е жив.Трудно се говори след такова нещо,градиш с години нещо и един за 10 бона обезмисля целия ти годишен труд.Думата е отврат !!!!!


Мдааа, пък Черно море пискаха от нашия мач, сега палачинката се обърна. После пък и Етър ще ги подпрат, дали всичко е умишлено и конспиративно ! Реферите са си некадърници, то има една приказка за пианиста че толкова си може... ;)
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Мнениеот stanleys » 19 авг 2012 00:37

IORGOS PAPADOPULIS написа:Бях на мача във Велико Търново.Първо честита победа на Черно море колкото и незаслужена да е.Гледал съм хиляди мачове но такава подигравка с футбола не съм виждал.Жал ми стана за футболистите на Етър - много желание и старание,страхотни фенове и един уникален боклук който не заслужава да свири повече мачове до като е жив.Трудно се говори след такова нещо,градиш с години нещо и един за 10 бона обезмисля целия ти годишен труд.Думата е отврат !!!!!


Аз пък чета следния коментар на ваш фен на http://sport-vt.com/vetarv-pusna-zhalba-sreshtu-sadiystvoto.html

Хайде сега, съдията виновен, че нямаме един точен удар във вратата и едно голово положение.
Нямахме халфове този мач. НЕзнам къде се бяха скрили.
Уважавам Анев, но този мач още след първото половреме Цанко трябваше да го смени. МНого слаб мач за него. Този Ели Маркес, голяма пеперуда с ръцете все разперене и една правилно отиграна топка нямаше цял мач.
А Садула, това момче ако беше поне с още 5-10 см по-високо щеше да е безценен. Най-добрият играч днес, беше по целият терен, единствено той знаеше как да тръгне, да преодолее противник и да създаде опастност. Беше навсякъде и бягаше като луд, жалко че няма физика. Другият беше Луис много се бореше,
За гола на Луис, понеже се случи на линията на засадата, на която бях, си беше чиста засада(поне 1-2 метра). Всички около мен си говореха същото. Просто всички скочиха, да си го изкарат на съдията, заради безидейната ни игра:)


Според мен подобна работа като нашите претенции на мача с Лудогорец - тогава повечето от публиката грабнаха съдията от първите минути, в някакви суперспорни мелета се искаха ръце и дузпи, на всяко отсъждане псуваха съдиите и Джугански,който беше в ложите - е после как да свириш нормално :?: Много ни бива да си изкарваме всичко на съдиите, обаче хайде да бъдем малко по-обективни :!:

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Етър-Черно море 18.08.2012г. 18ч.

Мнениеот KellyB » 19 авг 2012 13:50

Е нали каквото дадоха на Лудогорец трябва да се върне. Как няма да подпрат Черно море срещу Етър, малко ли рева Димо Момиров!!! Аман от корумпирани съдии в БГ!!!!!!


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта