„Етър“ вече с нов виолетов автобус!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

„Етър“ вече с нов виолетов автобус!

Мнениеот Bolyar » 19 юли 2012 21:59

:) :) :)

Виолетов автобус „Рено“ с емблемата на „Етър“ ще вози представителния мъжки отбор за мачовете в „А“ група. Возилото е предоставено безвъзмездно от собственика на фирма „Алекс ОК“ Александър Нанков, който от години транспортира всички възрастови групи на великотърновскиа клуб, както и феновете. Днес брандирането на автобуса бе завършено и той ще е напълно готов за събота, когато ще направи първия си маршрут в новия вид.

С него възпитаницете на Цанко Цветанов ще пътуват за Ловеч, където от 20 часа ще играят контролна среща с „Литекс“ на градския стадион. За този мач Александър Нанков отпуска безплатен автобус и за привържениците на отбора. Записването става на тел. 0878 826 953, като ще пътуват само записалите се предварително за екскурзията. Тръгването е на 21 юли в 17:30 ч. от стадион „Ивайло“.

http://etar1924.com/?p=4518

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: „Етър“ вече с нов виолетов автобус!

Мнениеот Bartolomej » 19 юли 2012 22:31

Аве хора кат тръгна да ви влизам в темата от главанта страница и ми дава грека , та трябва да заобикалям от форума Ви за да стигна до новината.. що така
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: „Етър“ вече с нов виолетов автобус!

Мнениеот -Ицо- » 20 юли 2012 02:06

Bartolomej написа:Аве хора кат тръгна да ви влизам в темата от главанта страница и ми дава грека , та трябва да заобикалям от форума Ви за да стигна до новината.. що така


И при мен така, има нещо сбъркано в този подфорум, не е за първи път. Иначе честит да ви е автобуса и безаварийно пътуване с него ;)
"Some folks are wise and some are otherwise"

Потребителски аватар
Жозе Моуриньо
Мнения: 443
Регистриран на: 15 сеп 2011 14:38
Контакти:

Re: „Етър“ вече с нов виолетов автобус!

Мнениеот Жозе Моуриньо » 20 юли 2012 20:23

-Ицо- написа:
Bartolomej написа:Аве хора кат тръгна да ви влизам в темата от главанта страница и ми дава грека , та трябва да заобикалям от форума Ви за да стигна до новината.. що така


И при мен така, има нещо сбъркано в този подфорум, не е за първи път. Иначе честит да ви е автобуса и безаварийно пътуване с него ;)

При мен няма проблем , аз ползвам Internet Explorer .

Честито за автобуса .

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: „Етър“ вече с нов виолетов автобус!

Мнениеот CHE » 21 юли 2012 16:34

Автобуса е страхотен дано в скоро време ЕТЪР си закупи собствен такъв .

Потребителски аватар
Joro_Barca
Мнения: 3654
Регистриран на: 02 яну 2009 21:51
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: „Етър“ вече с нов виолетов автобус!

Мнениеот Joro_Barca » 22 юли 2012 18:58

Bartolomej написа:Аве хора кат тръгна да ви влизам в темата от главанта страница и ми дава грека , та трябва да заобикалям от форума Ви за да стигна до новината.. що така


И При мене е така
Изображение


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта