Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот kambata » 24 май 2012 23:42

Феновете на Етър не трябва да допускат това нещо.

Потребителски аватар
sweetchinmusic
Мнения: 266
Регистриран на: 07 май 2010 13:45
Skype: На ЛС
Местоположение: София
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот sweetchinmusic » 24 май 2012 23:42

pehopeho написа:
sweetchinmusic написа:Само да поясна - По време и след турско робство са пращали на българи на заточение в Диарбекир. :? Иначе и на мен няма да ми е много приятно в Българското първенство да има отбори с турско име, но ако това е за доброто на отбора Етър, бих се сългасил.
По добре да играете с наполовина турско име от колкото да изпаднете още първата година. ;)

Едно време така са им сменяли имената и религията на Българите в Родопите - за тяхно добро може би, ама някои "Глава си давали, ама Яна на Турска вяра не давали"! Но май са били по-Българи от теб!!!

Вижте какво, явно земетресението много ви е разтърсило. Написах ли че няма да е много приятно. Играчите няма да ги прекръстват. Да кажем, че любимият ти отбор фалира и го купи някой резан турчин. Какво би предпочел повече, за няколко години отборът да се казва Литекс-истанбул (например) или да го видиш на професионално ниво след минимум 10 години.
Против това съм. Да не мислиш, че отбора ще се казва така цяла вечност. Помисли малко, преди да ме упрекваш. Надявам се Етър да отиде в първите 10 този сезон и без това име. Надявам се собственика да има акъл. Днешно време най-вече се надяваме. Ще се опитам да променя това при първа възможност...

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот kambata » 24 май 2012 23:45

sweetchinmusic написа:
pehopeho написа:
sweetchinmusic написа:Само да поясна - По време и след турско робство са пращали на българи на заточение в Диарбекир. :? Иначе и на мен няма да ми е много приятно в Българското първенство да има отбори с турско име, но ако това е за доброто на отбора Етър, бих се сългасил.
По добре да играете с наполовина турско име от колкото да изпаднете още първата година. ;)

Едно време така са им сменяли имената и религията на Българите в Родопите - за тяхно добро може би, ама някои "Глава си давали, ама Яна на Турска вяра не давали"! Но май са били по-Българи от теб!!!

Вижте какво, явно земетресението много ви е разтърсило. Написах ли че няма да е много приятно. Играчите няма да ги прекръстват. Да кажем, че любимият ти отбор фалира и го купи някой резан турчин. Какво би предпочел повече, за няколко години отборът да се казва Литекс-истанбул (например) или да го видиш на професионално ниво след минимум 10 години.
Против това съм. Да не мислиш, че отбора ще се казва така цяла вечност. Помисли малко, преди да ме упрекваш. Надявам се Етър да отиде в първите 10 този сезон и без това име. Надявам се собственика да има акъл. Днешно време най-вече се надяваме. Ще се опитам да променя това при първа възможност...

Аз ще предпочета Левски да бъде закрит пред това някой да иска да го преименува с турска добавка. Направо ти се чудя на акъла как може да го напишеш това.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот pehopeho » 24 май 2012 23:47

И аз!!!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
sweetchinmusic
Мнения: 266
Регистриран на: 07 май 2010 13:45
Skype: На ЛС
Местоположение: София
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот sweetchinmusic » 24 май 2012 23:48

kambata написа:Едно време така са им сменяли имената и религията на Българите в Родопите - за тяхно добро може би, ама някои "Глава си давали, ама Яна на Турска вяра не давали"! Но май са били по-Българи от теб!!!

Вижте какво, явно земетресението много ви е разтърсило. Написах ли че няма да е много приятно. Играчите няма да ги прекръстват. Да кажем, че любимият ти отбор фалира и го купи някой резан турчин. Какво би предпочел повече, за няколко години отборът да се казва Литекс-истанбул (например) или да го видиш на професионално ниво след минимум 10 години.
Против това съм. Да не мислиш, че отбора ще се казва така цяла вечност. Помисли малко, преди да ме упрекваш. Надявам се Етър да отиде в първите 10 този сезон и без това име. Надявам се собственика да има акъл. Днешно време най-вече се надяваме. Ще се опитам да променя това при първа възможност...[/quote]
Аз ще предпочета Левски да бъде закрит пред това някой да иска да го преименува с турска добавка. Направо ти се чудя на акъла как може да го напишеш това.[/quote]
Ти мислиш ли, че Левски въобще ще бъде с надбавка. Собственика само като чуе името, ще настръхне!

Потребителски аватар
C'mon Chelsea
Мнения: 157
Регистриран на: 23 апр 2012 23:20
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот C'mon Chelsea » 24 май 2012 23:52

Глупости :!:
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/45/7C/001378937744457c.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот BadBoy » 25 май 2012 00:01

Кофти новина, но ако този се откаже "Етър" имат ли готов вариант за нов спонсор и собственик?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
aloha^guy
Мнения: 1228
Регистриран на: 15 окт 2008 15:22
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот aloha^guy » 25 май 2012 00:15

BadBoy написа:Кофти новина, но ако този се откаже "Етър" имат ли готов вариант за нов спонсор и собственик?

Засега няма вариант - освен общината .... :( :(
Ana Ivanovic - момичето от сънищата ми... MANCHESTER UNITED Отборът на мечтите...ЦСКА - отборът на сърцето
САМО ЦСКА !
Ии емотиконите са моя ЗАПАЗЕНА МАРКА forum_Emoticons®
Изображение

BGarmy
Мнения: 1858
Регистриран на: 20 авг 2008 11:18
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот BGarmy » 25 май 2012 00:18

Bourgas написа:
Elland написа:
CHE написа::P кви са тея измислици стига сте се ебавали това не може никога да стане :twisted: :twisted:


Стана им президент, защо да не им смени името?

Да сменя, като смениха половината отбори имената си, никой нищо не каза. Та сега къде е проблемът? Че на нас почти всичко ценно и важно носи турски имена или думи, но не ги променяме, до колкото съм запознат. Няма смисъл от злобеене и насаждане на подобен вид расизъм. Още повече, че като те гледам си бургазлия, а ние истинските бургазлии сме известни с това, че сме космополитни личности, широко скроени и сме над нещата.

Резак си знам,за това се правиш на широко скроен......
Дано феновете не го позволят това....... :x
Изображение

1948,1951,1952,1954,1955,1956,1957,1958, 1959,1960,1961,1962,1966,1969,1971,1972,1973,1975,1976,1980, 1981,1982,1983,1987,1989,1990,1992,1997,2003,2005,2008...!!!

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: Собственикът на „Етър” сменя името му на „Етър-Диарбекирспор

Мнениеот Vailo » 25 май 2012 00:21

Боже колко прост народ има на този свят ней истина ахахахах!! :lol:

При толкова наивници, които вярват на всяка дума без да се замислят и подложат на съмнение ни за миг е срамота, че не съм станал милионер още :lol:

това като го видях и първо погледнах да не би да е 1 април ама се оказа че е 25 май..хората обаче 5 страници коментар правят и от възмутен по-възмутен :lol:

Ох Българийо, Българийо :lol:


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта