Етър излезе начело в Б група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kanar02
Мнения: 90
Регистриран на: 16 май 2009 15:48
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот kanar02 » 11 мар 2012 15:13

Смешен червен картон.Това ако стане по селата такива свирчовци ги пребиват а да не говорим че преди това нямаше никаква засада :lol:

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот B3ATS » 11 мар 2012 16:50

Дузпи за Етър си има , но тоя втори жълт картон на играча на Спартак , беше направо измислен. :) Прави ми впечатление , че и двата отбора играеха "ходом" и головете бяха доста леко допуснати. Ако играят с това темпо в "А" група , ще са със същият точков актив като Светкавица.

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот AnalBreaker » 13 мар 2012 00:15

Етър ще издишат накрая и Ботев ще им вземе първото място
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

vdon
Мнения: 38
Регистриран на: 16 мар 2009 11:43
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот vdon » 13 мар 2012 13:44

Пожелавам успех на ЕТЪР и дано тази година да влязат в А група. Мисля, че с Цанко и с новите играчи Етър може спокойно да е в средата на таблицата следващата година. А това че играели ходом, ми аз в неделя гледах последователно и ЦСКА и ЛЕВСКИ и нямаше голяма разлика спрямо играта на Ивайло. Но после от 17часа като гледах Ман Юнайтед все едно, че беше друга игра, от друго измерение. Та тогава говорете за БГ футбол на ходом явно по нашите географски ширини изповядваме такъв спорт - ходомфут или футход или бавнатопка се търкаля по поляна, защото по вечето терени са ни поляни.

усепех на Етър и на всички фенове

....когато над Царевец мръкнеееееееее


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта