Етър излезе начело в Б група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот mazut » 10 мар 2012 18:50

Голям отбор са Етър,първия кръг равен в Добрич,сега виждаме как бият Спартак.Честито им първо място,още другия кръг очаквам загуба в Сливен и да ни сдават малко по малко първото място :)

Потребителски аватар
leche_leche
Мнения: 143
Регистриран на: 18 сеп 2009 16:34
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот leche_leche » 10 мар 2012 18:52

mazut написа:Голям отбор са Етър,първия кръг равен в Добрич,сега виждаме как бият Спартак.Честито им първо място,още другия кръг очаквам загуба в Сливен и да ни сдават малко по малко първото място :)

И аз я очаквам тая загуба :)
2000

Потребителски аватар
Bogota871
Мнения: 15
Регистриран на: 03 яну 2011 17:15
Местоположение: BOURGAS
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот Bogota871 » 10 мар 2012 18:54

САМО НАФТАААА !!!!!!!!!! :mrgreen:
"Когато един отбор изпадне във втора дивизия, футболистите напускат, а мъжете остават" (Павел Недвед)

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот CHE » 10 мар 2012 18:58

етър и ботев директно в А група а на запад да си играят сами бараж за третото място :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот Raoul_Duke » 10 мар 2012 18:59

leche_leche написа:
mazut написа:Голям отбор са Етър,първия кръг равен в Добрич,сега виждаме как бият Спартак.Честито им първо място,още другия кръг очаквам загуба в Сливен и да ни сдават малко по малко първото място :)

И аз я очаквам тая загуба :)


Вашия Лече да не реши само да заработи някой лев от тоя мач?
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
malchev
Мнения: 531
Регистриран на: 29 апр 2010 12:50
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот malchev » 10 мар 2012 19:05

Ало, коментиращите колко от вас бяха на мача да попитам??? Много е лесно да коментирате без да сте видяли, нали?
Много ми е жалко като чета коментари на т.нар. фенове на Ботев тук.. защото ги уважавам страшно много по принцип ама имам чувството че тука са само някви тинейджъри недорсли?? Предния полусезон помнихте ли колко ревахте преди мача Ботев - Етър? Помните ли и как завърши? Как не се замислите защо с толкова футболисти и пари сте на 6 място? Вместо да коментирате какви дузпи имало за Етър!?
Много е лесно да говорите на изуст, ама аз да ви кажа нещо от кухнята. Етър нямат пукнат лев.. камо ли да купуват съдии. Миналата година пак ревахте а ние просто не искахме да влезем. Няма пари за стадиона, за премии, за нищо. Добре че Тошко се върна, ама пак ще е трудно.
Иначе за мача - много важна победа. Етър заслужава да влезе в А група заради традициите, града, феновете. Но ако не стане, те пак ще са на стадиона.. както през последните 10на години. А вие си драскайте със форумите и търсете конспирации навсякъде.
Заеби..

masona84
Мнения: 883
Регистриран на: 17 фев 2009 15:13
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот masona84 » 10 мар 2012 19:08

Борбата ще е ожесточена между Етър,Ботев и Нефтохимик.Днеска смачкахме дините показахме и добра игра,два от тежките ни мача минаха с Любимец и Ботев излязохме с 4т от тях.Следващият кръг бием Поморие след това взимаме 3т служебно от Доростол и ще сме в много добра позиция за атака на първото място.Сакалиев и той най-вероятно ще се включи още на мача с Поморие.Само Нафта

Потребителски аватар
rado.
Мнения: 851
Регистриран на: 17 дек 2010 21:13
Skype: niamam
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот rado. » 10 мар 2012 19:09

Raoul_Duke написа:
ralka_levskarka написа:
pas написа:Не съм гледал мача, но победата за Етър е след две дузпи в тяхна полза и червен картон за противника им в средата на мача...

И ?


Ми явно са слаби, кво "и" :lol: Че и с човек повече половин мач. Ние и Нафтата ви думкаме и дотам 8-)

То вие сте едни думкачи :lol: Два пъти играхте с Етър и имате равен и загуба в Пловдив,ама сега като ги захванете,та няма да се спрете,нали :mrgreen: А да сега чакаме 6-я да стане първи :mrgreen:

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот wicked1913 » 10 мар 2012 19:18

От 10 дни съм около Велико Търново, супер много ме е яд,че днес не успях да се отбия в града да погледам мача. Симпатичи са ми Етър и от сърце им пожелавам този път да влязат в "А" Група :!:

Най-готиния регион в България ;)
фалшива коса - фалшив футбол!

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Етър излезе начело в Б група

Мнениеот terrorist » 10 мар 2012 19:20

от тази група и Ботев, Етър, Спартак вн и Нафтата трябва да с в А група, да няма пари за тях, а да има за отбори от градове с по 20 000 човека


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта