Български медии

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

jackpot
Мнения: 11
Регистриран на: 08 мар 2015 14:19
Контакти:

Български медии

Мнениеот jackpot » 19 апр 2015 15:34

Шокиран съм от българските медии, за това, че не отразяват поне на втора страница или като втора новина смъртта на 700 души край италианския остров Лампедуза.Да 700 души, поне така пише в Билд и във ФАЗ.Не знам как да ги нарека тези подлоги на властта и на силните за деня.Трябва ли първа новина да бъде застрояването на някакъв къмпинг и ареста на някаква съдийка и по цял ден да се дава това по т.н. новини и сутрешни блокове.Обичайните заподозрени обикалят по цял ден сутрешните блокове и говорят съвсем по приятелски с водещите.Това ли са за бога българските журналисти?Те ли ще ми говорят за свобода на словото?Българската журналистика е пародия, като всичко в тази държава.700 души майки, жени мъже и деца търсещи пътя към обетованата земя загиват, а ние гледаме като новина дупките по пътищата.Това ли е професионализма и обективното отразяване на живота по света.Едва ли те знаят къде е Лампедуза.Един ненормален "националист" им го каза пр........ да сте .

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Български медии

Мнениеот GOLEADOR » 19 апр 2015 15:42

И за какво им е на властите да забранят на медиите отразяването на трагедията в Лампедуза?По-скоро те са заинтересовани да се говори за Лампедуза,а не за проблемите в България.Нещо не те разбирам,ама ти си знаеш защо плюеш по правителството за нещо в което нямат намеса. :roll:

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот love_hurtz » 19 апр 2015 15:52

GOLEADOR написа:И за какво им е на властите да забранят на медиите отразяването на трагедията в Лампедуза?По-скоро те са заинтересовани да се говори за Лампедуза,а не за проблемите в България.Нещо не те разбирам,ама ти си знаеш защо плюеш по правителството за нещо в което нямат намеса. :roll:


И аз си задавам тези въпроси. Знаеш колко умират на ден в Африка. Не ме интересуват смъртни случай.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Български медии

Мнениеот stefani » 19 апр 2015 16:15

То ЕС не обръща внимание, ти искаш нашите месии? Италия с години призовава ЕС да се заеме с тази тероризираща я дейност, а те само повдигат рамене !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот Себастиан Фетел » 19 апр 2015 16:26

Защо си публикувал темата във форума на Пирин?

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот trokadero_ » 19 апр 2015 16:27

Българските медии си пишат само това , което на тях им е удобно ;)

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот diplomat » 19 апр 2015 16:30

Себастиан Фетел написа:Защо си публикувал темата във форума на Пирин?

За да не разкрият достатъчно бързо колко тъпа и безсмислена е темата му. :lol:

jackpot
Мнения: 11
Регистриран на: 08 мар 2015 14:19
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот jackpot » 19 апр 2015 16:32

далеч съм от мисълта, че властите каквито и да са те ще забраняват това.Но извинете по цял ден да ме занимават с това, че някакъв къмпинг е застроен и че на едикой си виадукт има голяма дупка при положение, че има такава голяма трагедия отнела животите на толкова хора.Обзорът по бг телевизиите на световните новини е меко казано аматьорски.Медиите в България са подвластни на силните на деня, това е истината.Правителството има огромно лоби там.Трябва да опознаваме светът, а не по цял ден да гледаме, как в Неделя хората се прибират в София и стават задръствания.

jackpot
Мнения: 11
Регистриран на: 08 мар 2015 14:19
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот jackpot » 19 апр 2015 16:39

Извинявам се на феновете на Пирин ГД но по погрешка пиша в техния форум


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта