Пирин ГД пред отказване от шампионата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот FC Pirin - Real » 16 дек 2013 10:51

Старши треньорът на Пирин Гоце Делчев Костадин Ангелов обяви, че напуска поста си в клуба заради незадоволителните резултати на отбора. Наставникът съобщи решението си непосредствено след днешната загуба от Берое с 1:2.

Неврокопчани са твърдо последни в А група, като имат само 9 точки в изминалите дотук 23 кръга. Те успяха да победят единствено отборите на Берое и Любимец, като в момента се намират в серия от 7 поредни загуби.

Ангелов пое отбора на 27 август, но не успя да постигне целите си. Затова днес наставникът сподели, че поема отговорност за слабата серия и подава оставката си.

Той също така намекна, че може би Пирин Гоце Делчев ще преустанови участието си в А група от 2014 година и поражението от Берое може да се окаже последният им мач в елита за сезон 2013/2014.

„Днес допуснахме леки голове и това ни коства загубата днес. Няма какво да коментирам по играта“, каза Ангелов.

„Пътувахме за мача, след като изядохме по няколко сандвича на бензиностанция. Това е непрофесионална работа. Също така аз поемам до голяма степен вината за слабата игра. Отговорен човек съм и при всички положения това ще ми е последният мач.“

„От много голямо значение е как един отбор стартира дадено първенство. Направихме лош старт, аз дойдох след това. Оказа се после, че парите свършиха точно когато успях да мотивирам играчите по някакъв начин. Точно тогава собствениците се оттеглиха и оттам мотивацията спадна тотално. Няма желаещи, защото всичко е свързано с финанси. Този въпрос не трябва да го задавате към мен, а към ръководството.“

„Какви оферти да имам? Това е най-срамното ми представяне до момента. Въпреки че не се плаша от трудните моменти, рискувах и се представих срамно. Какви оферти може да има към мен, аз не знам. Две години подред отборите, които водя, изпадат. Аз съм реалист и не съм тук, за да се оправдавам.“

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот ЕМИЛ » 16 дек 2013 11:31

Супер

Потребителски аватар
priceles
Мнения: 312
Регистриран на: 01 мар 2012 22:01
Skype: KZL
Местоположение: PERNIK
Контакти:

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот priceles » 16 дек 2013 12:28

при нас идвате при нас ;)
И днес, като мина през димния Перник,
се спомням стрелците с най-точния мерник
и чувам: „Момчета! – помнете и в ада,
„България пада, но Перник не пада!“

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот stefani » 16 дек 2013 12:58

Хайде побързайте, че на всички омръзнахте !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот cska-632 » 16 дек 2013 13:40

Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
Image

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот donDiego » 16 дек 2013 14:30

Нефтохимик, Пирин и Любимец бяха "помолени" да не се отказват преди зимната пауза. Незнам кой има интерес от това да продължават да играят при заявено напускане...Само Ботев загубиха много точки от два от тези отбори 8-) и Лудогорец
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот greenlandia » 16 дек 2013 14:48

Тези сега като се откажат,какво става с 2та седмица? Тя става четворка.Т.е ще има мачове през седмица!
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

angelos1982
Мнения: 201
Регистриран на: 03 авг 2011 15:08
Контакти:

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот angelos1982 » 16 дек 2013 16:26

пирин не се е отказал,няма никаква информация за такова нещо,а СЛУЖЕБНИЯ ФК ПЕРУН да си гледа В групата
Левски,Милан,Аякс и Ц.Звезда

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Пирин ГД пред отказване от шампионата

Мнениеот Черният козел » 17 дек 2013 00:57

Няма да се откажат,и те и Любимец ще си прават парици от тото,по скоро НЕфТОХИМИК защото играят честно,браво.
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта