Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

nam_si_koy
Мнения: 94
Регистриран на: 13 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот nam_si_koy » 08 дек 2013 17:26

pehopeho написа:
nam_si_koy написа:Да живее свободата.Да живее демокрацията.Да живее форумът на Пирин ГД.
То не бяха директни обиди, снимки на селскостопански животни и джамии, интересни исторически и географски факти, помашки обидни думи, които чувам за пръв път и почти нищо по темата, която е 100% провокативна :) :).И няма кой да изтрие всичко това.Красота.

Еми aз няколко пъти писaх до модовете, aмa глaс в пустиня. Нaписaх един провокaтивен коментaр, нaрочно, зa дa видя ще имa ли реaкция. Нямa! Този форум дегрaдирa тотaлно и товa е изцяло блaгодaрение нa модерaторите. Сериозно се зaмислям дaли дa продължaвaм дa го посещaвaм.
П.П. Имaм приятели, които се зaрекохa дa не влизaт повече и вече години си изпълнявaт обещaнието. Мене ме бaнирaхa един месец зa един офтопик "Бий чорбaтa по глaвaтa", a тукa се псувa нa порaзия и резултaт - никaкъв. Пишa им и нищо. Дaже не блaговолявaт дa отговорят.

Може би ти е прозвучало иронично написаното от мен, но аз бях напълно сериозен.Винаги поощрявам това хората да са искрени и честни, дори и да са заядливи и злобни по природа.Дори когато обидите са на мой гръб.
Форумът наистина деградира в последно време.И модераторите няма как да са напълно невинни.Според мен изхвърлят в кошчето много интересни теми.Според теб сигурно не са достатъчно строги и мерят с различен аршин за идентични нарушения.За първото не съм съгласен, за второто съм убеден че е така.
Но потребителите са виновни доста повече.Тези с обидите няма как да погребат форума.Други са по-опасни.Едни и същи хора повтарят едно и също във всякакви теми, безкрайно много пъти.Реално не нарушават правилата.Но останалите потребители се чувстват длъжни да ги поставят на мястото им и дискусията умира.
А твоите приятели сигурно са надраснали подобни дискусии или вече са открили нещо което им е по-интересно.Всичко на този свят е временно,нали така.


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта