Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот FC Pirin - Real » 07 дек 2013 22:18

пиринска бундеслига написа:
FC Pirin - Real написа:
пиринска бундеслига написа:
Браво момче , много си отворен , я сега ни кажи :Ти от кое село си от селата събрани накуп и наречени град Благпевград ?

Да , отворен съм , и съм си кореняк от Благоевград , докато ти и твоя род кой знае от кой баир сте слезли :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Първите така наречени кореняци от Благоевград са слезнали от селата Бистрица ,Хърсово ,Делвино , значи ти си от тези три баира . :mrgreen:

Ах колко си запознат със селата :lol: я кажи ти от кое си :mrgreen:

Офтопик:
Къщата на в която е роден дядо ми се намира на 500-600м от полицията , ти кажи дали е в баир :mrgreen:

Потребителски аватар
пиринска бундеслига
Мнения: 243
Регистриран на: 24 сеп 2012 11:46
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот пиринска бундеслига » 07 дек 2013 22:27

Къщата на в която е роден дядо ми се намира на 500-600м от полицията , ти кажи дали е в баир :) :mrgreen: Значи със сигурност си селянин ,гражданите основали Благоевград са живяли на баир - в днешната Плаж махала .

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот FC Pirin - Real » 07 дек 2013 22:34

пиринска бундеслига написа:Къщата на в която е роден дядо ми се намира на 500-600м от полицията , ти кажи дали е в баир :) :mrgreen: Значи със сигурност си селянин ,гражданите основали Благоевград са живяли на баир - в днешмата плаж махала .

Областната администрация е била в сградата на кафе Плаза , която е на 1км от къщата ни , и е също на толкова от плаж махала , малко ти бяга историята .

Но пак бягаш от въпроса ТИ ОТ КЪДЕ СИ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Няма страшно , ако си циганин или помак не отговаряй :mrgreen:

Потребителски аватар
пиринска бундеслига
Мнения: 243
Регистриран на: 24 сеп 2012 11:46
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот пиринска бундеслига » 07 дек 2013 23:28

FC Pirin - Real написа:
пиринска бундеслига написа:Къщата на в която е роден дядо ми се намира на 500-600м от полицията , ти кажи дали е в баир :) :mrgreen: Значи със сигурност си селянин ,гражданите основали Благоевград са живяли на баир - в днешмата плаж махала .

Областната администрация е била в сградата на кафе Плаза , която е на 1км от къщата ни , и е също на толкова от плаж махала , малко ти бяга историята .

Но пак бягаш от въпроса ТИ ОТ КЪДЕ СИ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Няма страшно , ако си циганин или помак не отговаряй :mrgreen:

То по твоите сметки и "Предел махала" е основала Благоевград :) :mrgreen:

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот FC Pirin - Real » 07 дек 2013 23:33

пиринска бундеслига написа:
FC Pirin - Real написа:

Но пак бягаш от въпроса ТИ ОТ КЪДЕ СИ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Няма страшно , ако си циганин или помак не отговаряй :mrgreen:

То по твоите сметки и "Предел махала" е основала Благоевград :) :mrgreen:

По моите сметки -
FC Pirin - Real написа: Няма страшно , ако си циганин или помак не отговаряй :mrgreen:
:mrgreen:

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот pehopeho » 08 дек 2013 00:02

FC Pirin - Real написа:
pehopeho написа:
FC Pirin - Real написа:
пиринска бундеслига написа:




В града има районно мюфтийство на Ислямското вероизповедание в България, [color=#FF4000]тъй като в област Благоевград има почти 40 000 мюсюлмани-сунити, но в самия град има незначителен брой мюсюлмани.[/color]

В града има джамия, като храмът е недействащ

Ти от рязаните ли си? Къса цеф значи!!! АК без дулен спирч компенсатор! Демек: фес, бриндьо, аго, шал, муте, шалвар, чалмЪ и т.н.
Въпросът е към Пирин-Реал, или там както е Пирин-Банско-Барса-Симитли-Крупник-Реал-Байерн.

Много са ти ясни помашките думи :lol: :lol: :lol: Рязан е баща ти сигурно , все пак вие сте от Помакистан или както го знаят всички - ДОЛИНАТА НА ДЪЛГИТЕ ГАЩИ :mrgreen:

Е аз съм от село, признавам си. От Красно село съм. Да те е*а в кавала. А ти си от Рилци. Има разлика, нали сельо?
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот FC Pirin - Real » 08 дек 2013 00:33

pehopeho написа:
Е аз съм от село, признавам си. От Красно село съм. Да те е*а в кавала. А ти си от Рилци. Има разлика, нали сельо?



Рилци :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
пиринска бундеслига
Мнения: 243
Регистриран на: 24 сеп 2012 11:46
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот пиринска бундеслига » 08 дек 2013 08:51

Въпросът е към Пирин-Реал, или там както е Пирин-Банско-Барса-Симитли-Крупник-Реал-Байерн.[/quote]
Много са ти ясни помашките думи :lol: :lol: :lol: Рязан е баща ти сигурно , все пак вие сте от Помакистан или както го знаят всички - ДОЛИНАТА НА ДЪЛГИТЕ ГАЩИ :mrgreen:[/quote]
Е аз съм от село, признавам си. От Красно село съм. Да те е*а в кавала. А ти си от Рилци. Има разлика, нали сельо?[/quote]
Много му дигна акциите ,едва ли е от Рилци ,от Марулево е . :mrgreen:

nam_si_koy
Мнения: 94
Регистриран на: 13 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот nam_si_koy » 08 дек 2013 13:05

Да живее свободата.Да живее демокрацията.Да живее форумът на Пирин ГД.
То не бяха директни обиди, снимки на селскостопански животни и джамии, интересни исторически и географски факти, помашки обидни думи, които чувам за пръв път и почти нищо по темата, която е 100% провокативна :) :).И няма кой да изтрие всичко това.Красота.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - брашнения чувал на “А“ група !?!

Мнениеот pehopeho » 08 дек 2013 13:47

nam_si_koy написа:Да живее свободата.Да живее демокрацията.Да живее форумът на Пирин ГД.
То не бяха директни обиди, снимки на селскостопански животни и джамии, интересни исторически и географски факти, помашки обидни думи, които чувам за пръв път и почти нищо по темата, която е 100% провокативна :) :).И няма кой да изтрие всичко това.Красота.

Еми aз няколко пъти писaх до модовете, aмa глaс в пустиня. Нaписaх един провокaтивен коментaр, нaрочно, зa дa видя ще имa ли реaкция. Нямa! Този форум дегрaдирa тотaлно и товa е изцяло блaгодaрение нa модерaторите. Сериозно се зaмислям дaли дa продължaвaм дa го посещaвaм.
П.П. Имaм приятели, които се зaрекохa дa не влизaт повече и вече години си изпълнявaт обещaнието. Мене ме бaнирaхa един месец зa един офтопик "Бий чорбaтa по глaвaтa", a тукa се псувa нa порaзия и резултaт - никaкъв. Пишa им и нищо. Дaже не блaговолявaт дa отговорят.
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта