Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
пиринска бундеслига
Мнения: 243
Регистриран на: 24 сеп 2012 11:46
Контакти:

Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот пиринска бундеслига » 12 май 2013 09:34

Автоконсорциум "Литекс Моторс" ще строи завод в Г. Делчев, Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД :arrow: Финансовият благодетел на Литекс Гриша Ганчев е готов да помага финансово на Пирин Гоце Делчев. Това ще стане чрез автомобилния консорциум "Литекс Моторс", който произвежда автомобили с марката Great Wall. В момента община Гоце Делчев води преговори с "Литекс Моторс" за изграждане на завод за авто части в град Гоце Делчев. Като част от преговорите, освен преференциална цена при закупуване на терен, от община Гоце Делчев са предложили "Литекс Моторс" да стане спонсор на ПФК Пирин Гоце Делчев.
Идеята е неврокопчани да рекламират автомобилната марка, на която Гриша Ганчев е производител. Ако това се случаи няма да има конфликт на интереси защото Гриша Ганчев официално не фигурира сред управляващите "Литекс Моторс". Сред управителите на "Литекс Моторс" е Илия Терзиев, който преди време е бил и в управлението на "Литекс комерс". Същият фигурира и при други фирми от империята на ловешката компания - "Литекс Бус", основана през март миналата година.
Очакват се висши мениджъри на ловешката фирма, на които да бъдат предложени конкретни терени и оферти за строеж на завод. Фирмата има интерес да изгради завод близо до границата с Гърция, а нейн екип води преговори и проучва терени, както в Гоце Делчев, така и в Петрич и Сандански. Странно защо новината за бъдещи взаимоотношения между Пирин и Гриша Ганчев идва няколко дни преди мача неврокопчани и Литекс.
Лъчо Петров http://www.struma.com/biznes/avtokonsor ... sha_37747/

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот dunavfc » 12 май 2013 09:50

Няма нищо лошо в това,колкото повече отбори в България бъдат финансово обезпечени,толкова по-добре ;)
Знам в каква държава живеем и,че всеки мач между Пирин ГД и Литекс ще се счита за съмнителен,но Гриша Ганчев има едно много хубаво качество и това е - "Откровеността" ;) Той си призна,че е уреждал мачове и титли и заяви,че след като е видял,че по този начин,истината в Европа лъсва бързо,бързо е преустановил тази практика ;) Всеки е свободен да приеме думите му за истина или не ;)

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот izumrud » 12 май 2013 10:51

че какво общо има корпорация Литекс Моторс с Гриша Ганчев???
повече от година и половина компанията за автомобили му е отнета и той притежава не повече от 10 % от нея (без право на глас, но с право да чака малка печалбичка). Компанията е собственост на КТБ (Цветан василев) заради непогасени вноски от страна на Ганчев - проверете в Търговския регистър за промяна на акционерите...ако има нещо вярно, а аз не съм сигурен, то Пирин ГД става близък до Ботев
Но за какъв дявол се строи втори завод на нещо, което не върви, не се продава и няма нито един глобален контракт за продажба?????

bond08
Мнения: 11
Регистриран на: 14 мар 2013 21:10
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот bond08 » 12 май 2013 11:18

izumrud написа:че какво общо има корпорация Литекс Моторс с Гриша Ганчев???
повече от година и половина компанията за автомобили му е отнета и той притежава не повече от 10 % от нея (без право на глас, но с право да чака малка печалбичка). Компанията е собственост на КТБ (Цветан василев) заради непогасени вноски от страна на Ганчев - проверете в Търговския регистър за промяна на акционерите...ако има нещо вярно, а аз не съм сигурен, то Пирин ГД става близък до Ботев
Но за какъв дявол се строи втори завод на нещо, което не върви, не се продава и няма нито един глобален контракт за продажба?????


Точно в Търговския регистър пише, че 90% от компанията е собственост на Литекс Комерс в което дружество председател на надзорния съвет е Гриша Ганчев.

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот izumrud » 12 май 2013 11:23

bond08 написа:
izumrud написа:че какво общо има корпорация Литекс Моторс с Гриша Ганчев???
повече от година и половина компанията за автомобили му е отнета и той притежава не повече от 10 % от нея (без право на глас, но с право да чака малка печалбичка). Компанията е собственост на КТБ (Цветан василев) заради непогасени вноски от страна на Ганчев - проверете в Търговския регистър за промяна на акционерите...ако има нещо вярно, а аз не съм сигурен, то Пирин ГД става близък до Ботев
Но за какъв дявол се строи втори завод на нещо, което не върви, не се продава и няма нито един глобален контракт за продажба?????


Точно в Търговския регистър пише, че 90% от компанията е собственост на Литекс Комерс в което дружество председател на надзорния съвет е Гриша Ганчев.


може още да не е вписана промяната...защото аз работя точно в тая фирма. Да ти казвам ли, че имаме забавяне на заплатите от два месеца?

bond08
Мнения: 11
Регистриран на: 14 мар 2013 21:10
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот bond08 » 12 май 2013 11:26

izumrud написа:
bond08 написа:
izumrud написа:че какво общо има корпорация Литекс Моторс с Гриша Ганчев???
повече от година и половина компанията за автомобили му е отнета и той притежава не повече от 10 % от нея (без право на глас, но с право да чака малка печалбичка). Компанията е собственост на КТБ (Цветан василев) заради непогасени вноски от страна на Ганчев - проверете в Търговския регистър за промяна на акционерите...ако има нещо вярно, а аз не съм сигурен, то Пирин ГД става близък до Ботев
Но за какъв дявол се строи втори завод на нещо, което не върви, не се продава и няма нито един глобален контракт за продажба?????


Точно в Търговския регистър пише, че 90% от компанията е собственост на Литекс Комерс в което дружество председател на надзорния съвет е Гриша Ганчев.


може още да не е вписана промяната...защото аз работя точно в тая фирма. Да ти казвам ли, че имаме забавяне на заплатите от два месеца?



Я кажи от кога е промяната на собствеността като си толкова запознат. Защото към 05.04.2013 Литекс комерс държи 90% от акциите, а другите са на Ауто инвестмънт.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот sandi74 » 12 май 2013 14:49

Няма да е лошо стига да е истина.

Garfildbg1929
Мнения: 378
Регистриран на: 08 окт 2012 20:53
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот Garfildbg1929 » 12 май 2013 17:06

Да само че завода вече не е на Ганчев защото КТБ му го взеха.И в момента с ТИМ сте си добре е ще лягате на Черно Море но ще се преживее.И поздрав за сърцатата игра с Локото

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот pehopeho » 12 май 2013 18:31

sandi74 написа:Няма да е лошо стига да е истина.

Зависи от гледната точка! За някой не е лошо, но други (оПичам Пирин) сигурно сън не ги лови!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

bonde08
Мнения: 3
Регистриран на: 13 май 2013 09:57
Контакти:

Re: Гриша Ганчев става спонсор на Пирин ГД

Мнениеот bonde08 » 13 май 2013 10:01

Garfildbg1929 написа:Да само че завода вече не е на Ганчев защото КТБ му го взеха.И в момента с ТИМ сте си добре е ще лягате на Черно Море но ще се преживее.И поздрав за сърцатата игра с Локото



Няма нищо вярно в това което си написал. И към момента според ТР и държавен вестник 90% от Литекс моторс се държат от Литекс комерс. Също не е вярно, че КТБ е банката на ТИМ.


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта