Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
moni74
Мнения: 100
Регистриран на: 02 яну 2010 00:18
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот moni74 » 10 апр 2013 19:24

bubka написа:
GOLEADOR написа:Дали Пирин са избили зъбите на беззъбия или извадили окото на слепия не знам,но Левски са на 1 точка зад водача в А група и са си реален претендент за титлата.Това,че днес са нямали късмет не ги вади от двубоя за първото място!

Време е да започнете да броите на колко точки сте пред отборите зад вас, а не на колко сте зад водача в класирането, че ЕКТ се изплъзват постепенно. :lol:
[offtopic]Шегичка само, че и ние от ЦСКА нямаме право много много да се ебаваме, че все пак сме по-назад в класирането от трагичния отбор на Левски[/offtopic]


По-добре тази година без ЕКТ.
„ Армейският спортен клуб беше и остава носител на комунистическият морал и един от символите на успеха на комунизма и Народната власт. “

в. Земя 1992,интервю с ген. Добри Джуров.“

Потребителски аватар
bufera80
Мнения: 100
Регистриран на: 13 яну 2011 22:27
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот bufera80 » 10 апр 2013 19:25

loko29 написа:С тонката-толкова!

Така ,Така всичко се връща!Крайно време е цяла БГ да го разбере какъв е!Преди 6 години той продаде мача на Левски заедно с Рендето :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:И преди 3 години и Лига Европа!!!!!!!!
[center]ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот gugushito » 10 апр 2013 19:37

bufera80 написа:
loko29 написа:С тонката-толкова!

Така ,Така всичко се връща!Крайно време е цяла БГ да го разбере какъв е!Преди 6 години той продаде мача на Левски заедно с Рендето :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:И преди 3 години и Лига Европа!!!!!!!!

+1000

Потребителски аватар
kiko3
Мнения: 369
Регистриран на: 04 юни 2008 20:38
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот kiko3 » 10 апр 2013 19:50

Alex написа:И все пак Гоцето са единствения отбор взел точки от Левски и Лудогорец...

Да се надяваме че,няма да са и последния.Идват ЦСКА и Литекс :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[rimg]http://i.imgur.com/HEQSaT5.jpg[/rimg]
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998827_10151661794992860_969718475_n.jpg[/rimg]

Doktorut
Мнения: 189
Регистриран на: 19 юни 2010 13:34
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот Doktorut » 10 апр 2013 19:51

Че, ЛЕВСКИ нищо не играе е факт, но се питам с какво Пирин заслужи точката в този мач. Абсолютно трагични в предни позиции. Аз съм абсолютно убеден, че ако Старокин не беше пипал нападателят в тази позиция нямаше да стане гол. Общо взето Старокон подари точката на Пирин и лиши с 2 ЛЕВСКИ. Пак казвам, че за съжаление, ЛЕВСКИ с тази игра и тези футболисти не са за шампиони!!!

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот Santiago Munezz » 10 апр 2013 19:59

Doktorut написа:Че, ЛЕВСКИ нищо не играе е факт, но се питам с какво Пирин заслужи точката в този мач. Абсолютно трагични в предни позиции. Аз съм абсолютно убеден, че ако Старокин не беше пипал нападателят в тази позиция нямаше да стане гол. Общо взето Старокон подари точката на Пирин и лиши с 2 ЛЕВСКИ. Пак казвам, че за съжаление, ЛЕВСКИ с тази игра и тези футболисти не са за шампиони!!!

Пирин бяха трагични отпред най-вече заради липсата на наказания Хазуров и получилия контузия още в началото Алба.Не са кой знае какви футболисти,но щеше да създадът доста повече главоболия на копринената ни защита!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Кировец II
Мнения: 518
Регистриран на: 07 дек 2012 18:29
Skype: **

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот Кировец II » 10 апр 2013 20:00

Най-важното е, че СЪДИЯТА е свирнал дузпа ПРОТИВ "Л"! :lol:
"Докато отлагаме - животът отминава."
Луций Аней Сенека

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот zlatan » 10 апр 2013 20:09

тео, срещу кого сме щели да спечелим-кои преки двубои бе човече,та ние в събота няма да можем на Тонев отбора да бием ти за преки двубои говориш.
Моля те не ме разсмивай.
Колкото до отгворите-защо подценихте мача с Локото като това ви бе на-лесния начин до Европа-тук сега бъркаш.Отговори ми с истинското си червено лице.
А за сателита ви Локо Пд-няколко думи няма ли да кажеш или бълнувам нещо.Не го приемай като заяждане-помисли сега и ми отговори.
LEVSKI_FOREVER

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот daniel875 » 10 апр 2013 20:23

Обективността казва, че всичко свърши за "синия" отбор. Не е логично да се спечели в Ловеч и Пловдив, та дори във Враца. Единственото, което остава пред отбора, е да победи ЦСКА. Нищо друго няма да извини посредственото представяне за поредна година.
"Левски" не е реален претендент за титлата. Който си е мислил такова нещо, значи трябва да отиде на лекар. Ако бяха такъв, трябваше да спечелят поне още една победа във Варна или Пловдив. Равенството срещу "Монтана" също не беше логично.
Изобщо състоянието на футболен клуб "Левски" е ужасяващо, но това няма да промени пристрастията ми към този отбор.
Ако "Лудогорец" победи или направи равен в София, ще е са сигурен шампион. Или поне практически. При загуба - малко ще се завърже интригата, която може по някакъв начин да бъде убита със загуба в дербито на "червените". Това все пак няма да е нелогично, въпреки трагичния "син" отбор.
Нека бъдем обективни, пак да кажа.
С какво точно този "Левски" заслужава да е шампион? Верният отговор е: с НИЩО.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот 727150 » 10 апр 2013 20:27

След поредният резил на любимя ми отбор ПФК Левски 1914 , превърнат в циркова трупа от лицето Иво Тонев , мога само да опиша днешната футболна среща проведена в Градь/популярното наименование на град Гоце Делчев/ с една песен :[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=M7c_b8OGnIg[/youtube]
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта