Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот stn » 10 апр 2013 22:25

zlatan написа:Ако ще е МОУ да ни назначат за тренер с тия ливади футболери и с тия ръководители-чернототовци Левски ще бъде това което е в момента.
Разберете всичко в БГ е цирк ама пълен цирк.
Утре почти съм убеден как ще се завърти един страхотен X между червени и зелени,но нека не намесвам други отбори в моите си виждания.
Иначе като левскар аз ще си стискам палци за зелените на Киро,та белким някои колеги разберат и спрат да говорят шампиони дубъли и другите там.


проблемът на футбола ни е не са футболистите, а трньорите и това най-добре се вижда в националния ни отбор и Литекс. Имат си треньори към които изпитват уважение и които разбират играта и играят.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот batceko » 11 апр 2013 02:03

... аз мисля , че цялата работа е в това , че отбора играе толкова колкото трябва за да остане в тройката , защото за мен е повече от ясно че Левски не иска да става шампион щото не му се играе в шампионска лига .. или по скоро в предварителните кръгове , в които да служи за боксова круша ... лига Европа е по нормално .. евентуално , но ако сме реалисти и за там няма бг отбор .. така , че за какво да се натискат .... яваш яваш ... да минава живота ... мацките , фолк партитата и скъпи коли ... споко ... няма да отпаднем я ... а Лудогорец да си стават шампиони .. аз съм сигурен , че повечето футболисти предпочитат да играят в Левски и да са трети , отколкото да са първи и да играят в Разград .. ходил съм в Разград .. мерси ще кажа .... булевард Априлско въстание ... комунистите навремето са имали чувство за хумор за да кръстят така булевард в Разград ...

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот plamen_ch » 11 апр 2013 08:17

Споко, левскари, Пирин ще ви върне надеждите в следващия мач взимаме точка и от Ботев.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот Santiago Munezz » 11 апр 2013 18:50

plamen_ch написа:Споко, левскари, Пирин ще ви върне надеждите в следващия мач взимаме точка и от Ботев.

С Ботев незнам,но домакинството на Монтана трябва да бъде спечелено на всяка цена,иначе до 2-3 кръга Пирин като нище ще е при изпадащите !
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот Alex » 11 апр 2013 23:26

Doktorut написа:Че, ЛЕВСКИ нищо не играе е факт, но се питам с какво Пирин заслужи точката в този мач. Абсолютно трагични в предни позиции. Аз съм абсолютно убеден, че ако Старокин не беше пипал нападателят в тази позиция нямаше да стане гол. Общо взето Старокон подари точката на Пирин и лиши с 2 ЛЕВСКИ. Пак казвам, че за съжаление, ЛЕВСКИ с тази игра и тези футболисти не са за шампиони!!!

Пирин игра без двата си нападателя (представи си ако Левски или ЦСКА бяха така какви оправдания щеше да има.... и напрежението :D :D :D)

абе дано Пирин да се спасят - заслужиха си още един сезон в А група : )
[center]Изображение[/center]

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот plamen_ch » 16 апр 2013 10:28

Аз пък се питам с тази игра защо Левски са изобщо във футбола? На явно язвата на българския футбол наречена БФС е в съчетание с болестта "Синя пъпка" щом това подобие на отбор има шанс за титлата и купата.


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта