"Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот CHE » 01 сеп 2012 20:55

Сигурни изпадащи са Ботев вр. и Монтана,а другите които ще са замесени в борбата за оцеляване са Миниор,Пирин гд.,Локо сф., и Етър.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот sandi74 » 01 сеп 2012 20:57

CHE написа:Сигурни изпадащи са Ботев вр. и Монтана,а другите които ще са замесени в борбата за оцеляване са Миниор,Пирин гд.,Локо сф., и Етър.

Така е.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот pehopeho » 01 сеп 2012 21:01

sandi74 написа:
CHE написа:Сигурни изпадащи са Ботев вр. и Монтана,а другите които ще са замесени в борбата за оцеляване са Миниор,Пирин гд.,Локо сф., и Етър.

Така е.

И аз съм съгласен. Пиши и Черноморец в битката за оставане в групата. Поне засега нещата там не вървят. Успех на Пирин в групата на майсторите!!! Все пак това е ПЪРВИЯ Пирин В България - Пирин ГрадЪ!!!
Дано Т§Т да не е прав, но и на мен ми се струва, че втория полусезон ще има яко тото. С тези собственици и треньор?! Трябваше Бойко да ги "посъветва" да внимават онзи ден като беше в Гоцето!
Последна промяна от pehopeho на 01 сеп 2012 21:04, променено общо 1 път.
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Any
Мнения: 465
Регистриран на: 22 авг 2012 22:17
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот Any » 01 сеп 2012 21:02

sandi74 написа:
CHE написа:Сигурни изпадащи са Ботев вр. и Монтана,а другите които ще са замесени в борбата за оцеляване са Миниор,Пирин гд.,Локо сф., и Етър.

Така е.

Берое и те ще са в борбата Пирин си мисля ,че ще бият гореспоменатите отбори и ще са на около 10 място

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот ralka_levskarka » 01 сеп 2012 21:09

Миньор, Монтана и Ботев Враца сигурно ще изпаднат, но четвъртия отбор не знам кой ще е - борбата ще е голяма. :roll:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот Tommi » 01 сеп 2012 21:15

Гоце Делчев, Враца и Перник са пътници. Четвъртият зависи от някои неща, като претендентите са Търново, Монтана и Локо София.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот damageplan » 01 сеп 2012 21:20

Каква нова Светкавица те тресе , градЪ ще бъде в първата шестица по зрителска посещаемост и в най-лошия случай на 10-о място ,футболът в Благоевградска област поема в нова посока ,едва ли ще се върнат времената , когато всички по-талантливи деца от Петрич ,Сандански,Гоце Делчев ,Разлог ,Симитли са пращани в спортния интернат в Благоевград .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

rzEtw
Мнения: 596
Регистриран на: 11 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот rzEtw » 01 сеп 2012 21:25

Еми Пирин ГД вземат победи срещу преките си конкуренти за оставане в "А" група. Иначе срещу по-стойностните отбори не мисля, че ще оказват сериозна съпротива, особено като гости. Но все пак са приличен отбор и може да объркат сметките на някой отбор.
Иначе според мен Ботев Вр., Монтана, Етър, Миньор, Пирин ГД ще са основните претенденти за оставане в "А" група.

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот kiririki1 » 01 сеп 2012 21:28

Tommi написа:Гоце Делчев, Враца и Перник са пътници. Четвъртият зависи от някои неща, като претендентите са Търново, Монтана и Локо София.

Като изключим Пирн Гоце Делчев и поставим на неговото място Берое съм съгласен с коментара ти !

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: "Новата Светкавица" с поредни 3 точки

Мнениеот damageplan » 01 сеп 2012 21:29

rzEtw написа:Еми Пирин ГД вземат победи срещу преките си конкуренти за оставане в "А" група. Иначе срещу по-стойностните отбори не мисля, че ще оказват сериозна съпротива, особено като гости. Но все пак са приличен отбор и може да объркат сметките на някой отбор.
Иначе според мен Ботев Вр., Монтана, Етър, Миньор, Пирин ГД ще са основните претенденти за оставане в "А" група.

Срещу Лудогорец не им беше позволено да оказват стойностна съпротива .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта