Български медии

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
Levskifan1914
Мнения: 178
Регистриран на: 05 юни 2014 11:29
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот Levskifan1914 » 19 апр 2015 17:50

Български медии ама собственост на ДПС. Занапред ще си ни дресират стадото и ще налагат селянията. Иначе по темата - ако толкова искаш да се информираш за смърт гледай новините по телевизията там винаги информират за човешкото нещастие като само накрая споменават нещо свежо за да размътят насъбралата се гадост в подсъзнанието на милионите дресирани зрители за да го преглътнат и за следващия път. Затова и българина се чувства добре от чуждото нещастие или казано по-точно може да си похапва докато го информират за него. А каква е ползата за нас от изнасилената Иванка в някакво село или че някой скочил от деветия етаж? Каква е ползата да знаем, че еди кой си направил еди какво си като целта е да бъдем информирани за съвсем други работи, а не да ни запълнят главите с мизерия и депресия.
Изображение

Fulcrum
Мнения: 107
Регистриран на: 05 сеп 2012 01:15
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот Fulcrum » 19 апр 2015 18:43

Не само,че не трябва да се отразява,а даже трябва да се радваме.Ако не ви е ясно само за последните 3-4 дни в Италия са пристигнали (забележете!) над 11000 нелегални имигранти и бегълци от Африка.Е мама му стара и аз искам да се кача на една лодка,да се плоьсна на брега в Калифорния и да кажа "Алоооу Ю Ес Ей-то искам да ме храните,да ме поите и да се грижите за мен щото в моята страна не е добре". НЕ СТАВА ТАКА! По тази логика цяла Африка може да иска да се пренесе в Европа щото просто в мамунланд нямат нужните условия да живеят.Иначе бият челото 10 пъти на ден у земята,правят по 897417764818 кюнци,симпатизират на ИД.Аз ако съм на мястото на италианците въобще нямаше да слушам ЕС,мес,пес ами направо изпращам флота покрай бреговете на Либия заедно със 100 000 души сухопътни сили и която чернилка припари до водата - куршум у главата.Друга оправия няма с тия! Авторчето,ти знаеш ли колко имигранти са пристигнали на Лампедуза и другите южни части на Италия досега? А знаеш ли,че ЕС не прави нищо по въпроса с това да спре тези вълни от пришълци? Без да осъзнават тъпаците от Брюксел вкарват в Европа под формата на бежанци десетки хиляди заразени със всякакви болести (ебола,СПИН,различни несвойствени за Европа болести),нискообразовани бъдещи престъпници и терористи.Франция имаше подобна политика на двойното гражданство десетилетия наред и видяхте какво стана.Всички плюваха Кадафи и режимите в Северна Африка ама сега У Ес Ато като ги "освободи" и "демократизира" и ордите ще залеят Европа къде от Сирия,къде от Африка къде от майната си.Аз се учудвам как може тия п*дали дето са в Брюксел да са толкова късогледи и да не виждат,че в момента основният враг на Европа е не Русия,а САЩ и техните действия в периферията на Стария континент.В момента в ход е доктрината на Бжежински която ЦРУ се канеше да приложи срещу СССР едно време ама Горбачов им излезе по-евтино.Разровете се из нета и вижте тоя полски боклик какво беше измислил и просто съберете 2+2.Ще останете страшно изумени от резултата и може някои от вас да прогледнат.
P.S. От страните във война наистина идват и нормални хора,които са загубили всичко и имат желание да се трудят,да се учат и да живеят нормално.Такива са добре дошли,но за жалост са едва 20 % от цялата паплач която залива Европа и България в момента.Ако не сте разбрали Германия,Австрия,Холандия,Белгия,Унгария ни върнаха сирийците обратно въпреки,че разполагат с документи които им позволяват свободно придвижване в рамките на ЕС. Защо ли го направиха това мм?

vikigahov
Мнения: 4
Регистриран на: 03 сеп 2010 13:03
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот vikigahov » 19 апр 2015 19:06

Az mislia che jabarite mnogo hitro ne dopuskat bejanci na tiahna teritoria kato potopiavat korabite no inache na nas darjat smetka za ogradata po granicata, tezi nomera sa ni iasni.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Български медии

Мнениеот NOMER14 » 19 апр 2015 19:08

Какви медии? Още ли четеш парцалите на Прасето и сие.
Нямаш ли си нет?


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта