Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Синьо сърце » 12 авг 2012 23:15

Абе и Русия изкараха един нига, ама рожба на руско-анголската( или мозамбикска) дружба, но това е изключение... Два медала е абсолютен провал, при положение, че този на Станка беше гарантиран! От нея, естествено! И щом се е знаело, че онова го подготвят в космическия център за победа срещу нея, можехме и ние да отвърнем с нещо, ама ядец! Нерде Лубянка, нерде 7-ми км в София...Поне да се бяха опитали, а не да варят водка с лимон в колбите, но това е друга тема. Пълна деградация и живуркане на всички нива, умреляци!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот milen.hristov » 12 авг 2012 23:50

Стефка трябва да си подаде оставката задължително, втора олимпиада й е, и двете провалени. Явно не може да упраавлява успешно БОК.
Свилен си върши добре работата, но ако не поиска разследване на това къде отиват парите отпуснати от държават, и той трябва дда си тръгне


Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 13 авг 2012 01:03

От всичките ни спортни федерации само в две ( бокса и борбата ) нещата са що годе наред и само от там ни дойдоха медалите.

Във всички други федерации има скандали и резултатите са на лице, аз не знам за чии го крепят Костадинова и Нейков ( и двамата ги уважавам страшно много, защото са хора дали много за спорта но като състезатели и треньори ) като не могат да се месят в тия смотани федерации от където само се крадат пари :!: :!: :!:

Според мен трябва да видим какъв закон ще напишат австрийците и просто да го прекопираме, защото явно този който е в момента не работи :evil:

Не знам как е възможно хората в тези федерации да са по-защитени от съдиите и прокурорите в тази държава и никой да няма право да им се бърка в работата :!: :!: :!:
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот 727150 » 13 авг 2012 08:04

Никола Станчев,Боян Радев,Петър Киров,Исмаил Абилов ,Еню Вълчев,Продан Гарджев,Димитър Добрев,Хасан Исаев,Валентин Йорданов,Атанас Комшев,Георги Мърков,Георги Райков,Валентин Райчев -това са имената български олимпийски шампиони в спортът донесъл най-много радост за българския народ в представянето си на Олимпийски игри- борбата .Българската държава се подигра с тези хора , след като натурализира някакви смешни чужденци като Елис Гури,Анатолий Гуйдя,Леонид Базан и ги изпрати на ОИ 2012 в Лондон да представят България .
Последна промяна от 727150 на 13 авг 2012 09:34, променено общо 1 път.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Vladislav » 13 авг 2012 08:52

Някои се представиха добре, други- не. Това е спорт, има победители и победени. Да ви кажа, едв ли Стефка или който и да е от шефовете на спорта е очаквал нещо повече. Това че самозабравили се журналисти отново надуваха балони е друг въпрос. Цялостното ни представяне на олимпиадата е 100 пъти по- достойно от това на отборите ни в ЕКТ. Някой задава ли си въпроса къде и при какви условия тренират тези спортисти? Може би само волейбола и борбата се радват на по- специално отношение. Едните ние ги отписахме предварително, а те успяха да ни опровергят. Нима това не е един от най- големите успехи на колективните ни спортове? За борците наистина няма оправдание. Ама защо Стефка и Нейков да дават обяснения за това? Те ли се бориха, бе мамка му? Те ли тръбяха насам натам, че просто трябва да се поразкършат за да си вземат медалите? Въобще не съм привърженик на държавното ни управление, но ако не беше то въобще нямаше да имаме волейбол на форума. И пак по български вече ги наредихме за олимпийски шампиони в Рио. Само че те първо трябва да се класират за там. При положение че "спортисти" с по 15-20000 лв. заплати виждате какви ги творят по европейските футболни терени не виждам какво може да се иска от нашите олимпийци.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот doktora25 » 13 авг 2012 08:58

Vladislav написа:Някои се представиха добре, други- не. Това е спорт, има победители и победени. Да ви кажа, едв ли Стефка или който и да е от шефовете на спорта е очаквал нещо повече. Това че самозабравили се журналисти отново надуваха балони е друг въпрос. Цялостното ни представяне на олимпиадата е 100 пъти по- достойно от това на отборите ни в ЕКТ. Някой задава ли си въпроса къде и при какви условия тренират тези спортисти? Може би само волейбола и борбата се радват на по- специално отношение. Едните ние ги отписахме предварително, а те успяха да ни опровергят. Нима това не е един от най- големите успехи на колективните ни спортове? За борците наистина няма оправдание. Ама защо Стефка и Нейков да дават обяснения за това? Те ли се бориха, бе мамка му? Те ли тръбяха насам натам, че просто трябва да се поразкършат за да си вземат медалите? Въобще не съм привърженик на държавното ни управление, но ако не беше то въобще нямаше да имаме волейбол на форума. И пак по български вече ги наредихме за олимпийски шампиони в Рио. Само че те първо трябва да се класират за там. При положение че "спортисти" с по 15-20000 лв. заплати виждате какви ги творят по европейските футболни терени не виждам какво може да се иска от нашите олимпийци.

Тези двамата са отговорни именно за условията, които споменаваш.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот 727150 » 13 авг 2012 09:36

БОК обявява летния туристически сезон в ЛОНДОН за закрит.Започва записването за СОЧИ и РИО.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Xamy » 13 авг 2012 10:06

Оставки у нас не се подават. Ама трябва. Като не са доволни от условия, закони и т.н. те трябва да са инициаторите на промени. Не може 4 години да си клатиш краката и накрая да кажеш - ами това е.
То и аз може да съм калпав автомонтьор и като ми донесете колата си да не ви я оправя и ако някой ми каже нещо, да почна да му обяснявам, че работя при 8 градуса и с 500 лева издържам 2 деца. Ама вас интересува ли ви и успокоява ли ви, че сте ми дали парите си и колата пак не работи. Ако сте недовлни, няма ли да кажете на шефа ми. И ако пак нищо не се промени, дали и той не носи отговорност?
Иначе дано хората така почнат да искат оставки и на всички, които не си вършат работата. Разните им "Министри" на Икономиката, Здравното и т.н.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот RedeviL » 13 авг 2012 10:43

acmilan написа:След позора в Лондон трябва преосмисляне на цялата политика в областта на спорта. При всички положения приказки като достойно представяне са повече от цинични, след като са дадени стотици милиони за 2 медала.

A в същото време продаваме един медал за 400 000 евро.. :mrgreen:


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта