Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
makedonski
Мнения: 282
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот makedonski » 12 авг 2012 22:07

Пълен провал на държавата в политиката към спорта и към спортове, които в миналото бяха прочути със силните български школи и носеха медали и големите спортни успехи на България - вдигане на тежести, борба, бокс, художествена гиманстика, стрелба. Най-слабата Олимпиада за България в последните 60 години. 1952 печелим 1 медал, а сега два. Оттогава досега винаги сме имали олимпийски шампиони и то повече от един и най-малко по десет медала.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Синьо сърце » 12 авг 2012 22:10

Отставка! Отставка! Уууууууууууууу! Долу! Вън! Туристи!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
Image БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот hristov25 » 12 авг 2012 22:25

Ако са хора с чест и морал ще си подадат оставките и ще кажат не става ме за ръководители!!! Въпросът е обаче тези, които ги заменят да си свършат работа за която са избрани, което е основният проблем!
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
[offtopic][center]Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
Image[/center][/offtopic]

M_M
Мнения: 50
Регистриран на: 14 май 2012 19:31
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот M_M » 12 авг 2012 22:28

Трябва разбира се. Провалихме се на Олимпиадата и някой трябва да поеме отговорност за това. Лошото е, че нито те ще да си подадат оставките, нито пък ще ги изгонят.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот защо » 12 авг 2012 22:49

И какво зависи от тях? Ясно е, че те са едни фигуранти, сложени там заради името си, ама и най-оправният човек на тяхно място без пари няма да направи повече.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Синьо сърце » 12 авг 2012 22:52

защо написа:И какво зависи от тях? Ясно е, че те са едни фигуранти, сложени там заради името си, ама и най-оправният човек на тяхно място без пари няма да направи повече.

Така ли? Че в Тринидат и Тобаго какво да кажат?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
Image БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот za nas e toj religiq » 12 авг 2012 22:52

Не мисля че проблема е оставки ! Който и да дойде условията са такива че резултати няма как да има ! Време е държавата да заеме позиция по въпроса и да се създаде програма по която да се работи! Вместо да налива пари от бюджета , спокойно може да се направят наколко промени в закона за спорта и да се позволи частни лица и фирми да инвестират в спорта ! Но трябва да ги накарат да си дават парите там ! Никой не налива от пусто в празно , нека да се приспадат от данаци парите които се влагат в спорта , нещо което да стимулира бизнеса да инвестира а не да му е в тежест !Така че промяна трябва да има но в държавната политика , и да сменим министъра , като му е празен портфйла все тая ! Освен ако новото предложение не е Данчо Йовчев , тогава съм с две ръце за :)

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 12 авг 2012 22:53

От всичките ни спортни федерации само в две ( бокса и борбата ) нещата са що годе наред и само от там ни дойдоха медалите.

Във всички други федерации има скандали и резултатите са на лице, аз не знам за чии го крепят Костадинова и Нейков ( и двамата ги уважавам страшно много, защото са хора дали много за спорта но като състезатели и треньори ) като не могат да се месят в тия смотани федерации от където само се крадат пари :!: :!: :!:

Според мен трябва да видим какъв закон ще напишат австрийците и просто да го прекопираме, защото явно този който е в момента не работи :evil:

Не знам как е възможно хората в тези федерации да са по-защитени от съдиите и прокурорите в тази държава и никой да няма право да им се бърка в работата :!: :!: :!:
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

bouscule
Мнения: 47
Регистриран на: 18 мар 2012 13:09
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот bouscule » 12 авг 2012 23:04

Не знам какво толкова се впрягате,расъждавате върху грешна плоскост, въпросът не е толкова до пари, а до човешки възможности! Погледнете класирането по медали, но не по нации, а по раси и вижте колко повече имат негрите и китайците от европеидната раса независимо кои държави представляват! Негрите са много по-добри атлети от белите, а това че се дават примери с Тринидат и Гренада и т.н. острови изобщо не е коректно, не че тези острови са много спортни, просто това са американски негри, които издирват баби и дядовци от тези страни, за да могат да се съзтезават. Негрите са си негри, която и държава да представляват! Да не говорим колко емигранти спечелиха златни медали за САЩ и Великобритания. Събрали отбор от 10 негърчета и го нарекли Америка и вижте ни колко сме велики! Просто професионалния спорт е една много мръсна игра, дори бих го нарекъл мафия. И накрая какво излиза, че Русия са най-успешни
Последна промяна от bouscule на 12 авг 2012 23:06, променено общо 1 път.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Sole » 12 авг 2012 23:06

Никой няма да подаде оставка :!: В България никой не подава оставка,никой не поема отговорност,лицемерие на всички нива,по-ниски от тревата когато се издънят НО,ако някой спортист постигне успех,въпреки всичко,то всички мишки изпълзяват от дупките си,за да се наредят до него. Голямото крадене ще продължи и в Рио ще сме далеч от медалите. :twisted:


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта