Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Theos » 13 авг 2012 10:45

Не знам дали оставките ще помогнат, същите сресеми ще дойдат след тях, най-вече обаче са сбъркани спортистите, ние просто не разполагаме с такива, ако изключим волейбола, борбата и донякъде бокса, ветераните Йовчев,Стойчев и Гроздева , всичко останало е на аматьорски начала. Подобно фиаско се очакваше, с оглед на факта ,че не провеждаме подготовка която да е спрямо конкуренцията, повечето треньори явно са закостенели и я карат още от преди 20 години. А спорта се промени страшно много а методиката ни не е! Най-логичното нещо от сега да бъдат пратени треньорите на специализация за поне 2 години в чужбина, същото се отнася и за тия които се гласят да пътуват за Рио, повече състезания на световно равнище , повече конкуренция в България.
Министър Нейков час по скоро трябва с колегата си Игнатов да въведат задължителен предмет СПОРТ в училище, и ако по него няма един ученик 5 да повтаря годината!

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот rumbata » 13 авг 2012 10:54

Мен много ме издразни това, че въпреки слабото представяне нашите даже си направиха и банкет насред Лондон. И изказването на онова мекотело президента, че много хора ги били поздравили за това, което били правили.
Ами как няма да ги поздравяват, като си вършат много добре работата за съсипването на българския спорт и по този начин помагат на конкурентите ни в спорта да печелят повече медали...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот doktora25 » 13 авг 2012 11:04

Theos написа:Не знам дали оставките ще помогнат, същите сресеми ще дойдат след тях, най-вече обаче са сбъркани спортистите, ние просто не разполагаме с такива, ако изключим волейбола, борбата и донякъде бокса, ветераните Йовчев,Стойчев и Гроздева , всичко останало е на аматьорски начала. Подобно фиаско се очакваше, с оглед на факта ,че не провеждаме подготовка която да е спрямо конкуренцията, повечето треньори явно са закостенели и я карат още от преди 20 години. А спорта се промени страшно много а методиката ни не е! Най-логичното нещо от сега да бъдат пратени треньорите на специализация за поне 2 години в чужбина, същото се отнася и за тия които се гласят да пътуват за Рио, повече състезания на световно равнище , повече конкуренция в България.
Министър Нейков час по скоро трябва с колегата си Игнатов да въведат задължителен предмет СПОРТ в училище, и ако по него няма един ученик 5 да повтаря годината!

Напълно съм съгласен с теб. Според мен всеки ученик трябва да бъде задължен в училище да тренира някакъв спорт, отделно от физическото. Предполагам знаеш, че по физическо има едни нормативи: бягане 60 м, 600 м, скок, хвърляне на топка. Аз както и още няколко човека бяхме доста под критериите за 3, ама винаги всички имахме 6-ци. Може и лицемерно да звуча, но тази "политика" до нищо хубаво няма да доведе и то се вижда.
А това за специализацията на треньорите ни в чужбина е добра идея, аз бих допълнил че имаме нужди от чужди треньори-специалисти от държавите жънещи успехи, евентуално някой недооценен там :) , както и нашите олимпийски надежди да бъдат изпратени да тренират в бази зад граница (ако не е по-евтино да бъдат изградени нови тук).
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Theos » 13 авг 2012 11:17

doktora25 написа:
Theos написа:Не знам дали оставките ще помогнат, същите сресеми ще дойдат след тях, най-вече обаче са сбъркани спортистите, ние просто не разполагаме с такива, ако изключим волейбола, борбата и донякъде бокса, ветераните Йовчев,Стойчев и Гроздева , всичко останало е на аматьорски начала. Подобно фиаско се очакваше, с оглед на факта ,че не провеждаме подготовка която да е спрямо конкуренцията, повечето треньори явно са закостенели и я карат още от преди 20 години. А спорта се промени страшно много а методиката ни не е! Най-логичното нещо от сега да бъдат пратени треньорите на специализация за поне 2 години в чужбина, същото се отнася и за тия които се гласят да пътуват за Рио, повече състезания на световно равнище , повече конкуренция в България.
Министър Нейков час по скоро трябва с колегата си Игнатов да въведат задължителен предмет СПОРТ в училище, и ако по него няма един ученик 5 да повтаря годината!

Напълно съм съгласен с теб. Според мен всеки ученик трябва да бъде задължен в училище да тренира някакъв спорт, отделно от физическото. Предполагам знаеш, че по физическо има едни нормативи: бягане 60 м, 600 м, скок, хвърляне на топка. Аз както и още няколко човека бяхме доста под критериите за 3, ама винаги всички имахме 6-ци. Може и лицемерно да звуча, но тази "политика" до нищо хубаво няма да доведе и то се вижда.
А това за специализацията на треньорите ни в чужбина е добра идея, аз бих допълнил че имаме нужди от чужди треньори-специалисти от държавите жънещи успехи, евентуално някой недооценен там :) , както и нашите олимпийски надежди да бъдат изпратени да тренират в бази зад граница (ако не е по-евтино да бъдат изградени нови тук).

Точно така, има доста училища в България, лесно могат да поделят спортовете в тях, говоря най вече за индивидуалните спортове. Няколко ще се занимават с атлетика, други с бокс, борба, стрелба, гимнастика,конен спорт дори , и от тук клубовете ще селектират най добрите и ще ги взимат в школите, шуробаджанащината трябва да бъде изкоренена вече!
Структурата е лесна, има много примери в чужбина, САЩ например имат работеща система, няма да ни осъдят ако я приложим и в България!
А за чужди треньори съм ЗА! Както и да се организира скаутско звено което да намира наши спортисти които тренират в чужбина , имат бг корен, деца на емигранти и да бъдат убедени да се състезават за родината си!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот acmilan » 13 авг 2012 16:59

Като им гледам изказванията Свилен отново не е в час, както винаги. Стефка поне признава, че сме пълен смях в момента.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 авг 2012 19:57

Въпрос на морал е да подадат оставка и двамата.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Синьо сърце » 13 авг 2012 22:09

Стефка е наясно с нещата, ама квоотуй, както вика Гаврош... Нейков-Пейков са палячовци, то и нищо не зависи от тях. Умреляци сме пълни, Симо си тръгва, Станка и тя, нищо отникъде не иде-някое боксерче, евентуално... Боко да иде да играй съчетание с топка и лента-ще му дадат 20 за оригинална програма!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
Image БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта