България-Италия, мач за бронза

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот siniq_fen » 12 авг 2012 14:34

POPCORN написа:
Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?И всеки път си говорим как имаме бъдеще и тн и всяка година едно и също.Поне на мене ми писна да ги чувам тия изрази и приказки!

Да, да, да, да, да, да!!!
Само Левски!

Потребителски аватар
florentin_petre
Мнения: 684
Регистриран на: 10 окт 2008 19:32
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот florentin_petre » 12 авг 2012 14:36

Когато си тръгнал да градиш млад отбор винаги се започва от първото стъпало, за мен 4 то място и в СЛ и на олимпиадата си е супер постижение и Първо стъпало, какво щеше да стане ако сега бяхме взели медал а на следващата олимпиада се провалим - провал. Да са живи и здрави, на предната Олимпиада 5 ти сега сме 4 ти, единствения колективен спорт, който за сега оцелява при всички тези батаци. Шапка им свалям и им Благодаря.
Кураж, Капитане!
HEAVY METAL IS MY RELIGION !
DIO IS MY GOD ! ! !
https://www.youtube.com/watch?v=KUXSTY9AW-s

bouscule
Мнения: 47
Регистриран на: 18 мар 2012 13:09
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот bouscule » 12 авг 2012 14:38

ето Хърватско спечелиха 3-то място на хандбал имат и финал на водна топка, Черна гора вчера игра финал и днес имат още 1 полуфинал, защо се заблуждаваме че ние сме голяма работа :?:
Последна промяна от bouscule на 12 авг 2012 14:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Beck's » 12 авг 2012 14:39

florentin_petre написа:Когато си тръгнал да градиш млад отбор винаги се започва от първото стъпало, за мен 4 то място и в СЛ и на олимпиадата си е супер постижение и Първо стъпало, какво щеше да стане ако сега бяхме взели медал а на следващата олимпиада се провалим - провал. Да са живи и здрави, на предната Олимпиада 5 ти сега сме 4 ти, единствения колективен спорт, който за сега оцелява при всички тези батаци. Шапка им свалям и им Благодаря.

Добре , идва на другата олимпиада Бразилия в четвъртфинала и ние сме до там ! Ще ни дойде един препъни камък и това 4то място отива в историята на един млад отбор .
Виж при положение ,че си бяха завоювали бронза, този отбор тръгваше с огромна скорост,сега има само разочарование от изпуснатия шанс да влезнеш в историята!

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот siniq_fen » 12 авг 2012 14:43

Кви са тия глупости, оная рускиня идва на 21 години на Олимпиада и печели всичките си мачове с туш, ние ревем, че ни бил млад отбора.
Само Левски!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот shotgun blues » 12 авг 2012 14:54

Много жалко и пак сълзи от разочарование ,а не от радост,дори и при най-големият ни успех Станка Златева сълзите бяха от разочаование ...сега трябва да се настроим може би да видим също такива сълзи от прекрасните ни момичета от ансамбълът след някоя съдийска гавра :(

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 14:55

siniq_fen написа:Кви са тия глупости, оная рускиня идва на 21 години на Олимпиада и печели всичките си мачове с туш, ние ревем, че ни бил млад отбора.

ние все се оправдаваме с нещо.такива сме българите.на нас все нещо не ни достига все някой ни е виновен и тн!и все казваме имаме бъдеще имаме тн и така.залъгваме се!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот za nas e toj religiq » 12 авг 2012 14:58

Beck's написа:Когато станахме 4ти на Лигата, таогава казвахме, че имаме млад отбор за бъдещето, този млад отбор остаря и дори дезертира !
Сега имаме млад отбор за бъдещето, да се надяваме, че този път ще е различно! Но на мене ми писна и никой от вас неможе да го промени това менение.
Никой не отрича ,че имат потенциал нашите, имат и качествата, но манталитета липсва , манталитета на победител..... Да са живи и здрави, да ни радват още дълги години, но медали, може да очакваме от другите държави, ние сме пилешки сърца !


За съжаление немога да не се съглася :( Меко казано съм разочарован , все едно и също ,тоя сценарий ми омръзна да го гледам :oops: Ще имаме медал едва тогава когато се научим да яхваме гребена на вълната , и да взимаме това което можем от момента , а не всеки път да чакаме другото първенство :!: Да млади са ,да переспективни са ,да играят със желание , но не и когато става въпрос да покажват характер :( Някой оня ден правише сравнение между нашите момчета и Испания когато станаха световни ! Че кой беше чувал тогава за испански волейбол ? Къде са и сега ? Но те използваха енерцията от добрите си мачове в групата и не бронз , а даже злато взеха :? Започнах да си мисля че вечно ще си стоим в подножието , колкото и да сме добри :cry: Скакво ни превъзхожда тая Италия че имат толкова отличия , при положение че ние сме ги учили на волейбол ? А сърбите силни - слаби ,как все успяват да взимат по нещо ! Ние вечно чакаме и се надяваме до следващия път ......... :oops:

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот RedeviL » 12 авг 2012 15:00

Бий за да те уважават :!:

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот amoros » 12 авг 2012 15:06

Отстрани лесно се говори.По трудно е на игрището.Мач с мач не си прилича,жалкото е ,че все нещо не ни достига.Аржентина 1986 година можеше и без Марадона да стане световен шампион ама е малко вероятно.Франция без играч като Платини и после Зидан е повече от посредствена.Казийски и мотивиран отбор до него би имал по големи шансове.Момчетата играха на върха на възможностите си но толкова.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта