България-Италия, мач за бронза

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Eminem » 12 авг 2012 14:15

Да му е*а майката смотана... :evil: Ще се пръсна от яд. Днес нищо не ни се получи. Нито сервис, нито посрещане, нито атака. Напълно заслужено Италия победи.
На косъм бяхме от медал в СЛ, сега на косъм от медал на Олимпиадата и все не можахме да го вземем. :(

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот ros » 12 авг 2012 14:19

Васе, това, че ни се отдаде шанс, заслужен заради победите над Италия и Полша, да играем с Германия на четвъртфинал, не значи че нашите не направиха много повече, отколкото се очакваше от тях.
Не запазим ли приятните спомени от това, което преживяхме, а помним само негативите, винаги ще сме неудовлетворени. За мен тази Олимпиада остава в съзнанието ми с онези мигове, след победата над Полша, с усмивката на Теди Салпаров след последната точка среку италия и с "онзи" поглед на Ники Николов срещу Германия... Забравих... и със сълзите в очите на момчетата след мача днес. За мен е важното че ги е яд, за мен е важното, че им пука. Това значи че са се постарали, въпреки че на са успяли. Но в тях ще си остане онзи хъс, който ще ги движи занапред.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Empty
Мнения: 1145
Регистриран на: 05 мар 2009 01:50
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Empty » 12 авг 2012 14:20

При положение, че повдигнахме нивото си на игра след Световната лига, и че съдбата беше с нас и Австралия би Полша!Няма как да сме доволни от 4-то място, защото видяхме какви възможности имат те- смляха Италия в групата(Италия за тези дни не се промени биха USA в много странен мач, в който голямата им звезда Андерсън записа 4-5 точки, а срещу Бразилия бяха разкрити)Аз съм сигурен, че имахме силите да ги бием и то с разлика, но както се изказаха по-горе може би не сме дорасли за големи мачове (3-тия гейм беше показателен..... )И все пак съм оптимист за бъдещето на националите ;)

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Синьо сърце » 12 авг 2012 14:21

Eminem написа:Да му е*а майката смотана... :evil: Ще се пръсна от яд. Днес нищо не ни се получи. Нито сервис, нито посрещане, нито атака. Напълно заслужено Италия победи.
На косъм бяхме от медал в СЛ, сега на косъм от медал на Олимпиадата и все не можахме да го вземем. :(


То от тези косми събрахме за цяла...... И все напред да гледаме, бъдеще имаме, млади са и талантливи и така до следващия косъм! Преди само от щанги,борба, бокс и гимнастика по щайга с медали събирахме. А сега разни танганайци и бимбайци имат повече от нас, че и златни! На Гренада химна свириха, а на нашия му плесенясаха нотите. Това е положението!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
Image БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Beck's » 12 авг 2012 14:21

Когато станахме 4ти на Лигата, таогава казвахме, че имаме млад отбор за бъдещето, този млад отбор остаря и дори дезертира !
Сега имаме млад отбор за бъдещето, да се надяваме, че този път ще е различно! Но на мене ми писна и никой от вас неможе да го промени това менение.
Никой не отрича ,че имат потенциал нашите, имат и качествата, но манталитета липсва , манталитета на победител..... Да са живи и здрави, да ни радват още дълги години, но медали, може да очакваме от другите държави, ние сме пилешки сърца !

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот durex » 12 авг 2012 14:23

За мен радващото е че с този млад и неопитен (да неопитен) състав успяхме да се доберем до полуфиналите и да завършим 4-ти в света! Сигурен съм,че с всеки изминал мач,тези момчета ще се сработват още по-добре и успехите рано или късно ще и трябва да дойдат. Трябва само да си повярват и да не рухват след важен мач,това е най-важното! Минем ли през това препядстие наречено психика,то със сигурност ще очакваме медали от тях.

bouscule
Мнения: 47
Регистриран на: 18 мар 2012 13:09
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот bouscule » 12 авг 2012 14:23

при тази безумно ниска конкуренция във волейбола и нашата класа е истинско постижение, че досега нямаме дори 1 финал :!: Вместо това сме "приятната изненада" и сме много доволни от поредното 4-то място :evil:

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот зеленобелия » 12 авг 2012 14:24

Голям панически страх да не би да вземем медали.При мисълта,че ще вземат медал направо се панираха тотално.Типично по български. :oops:

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 14:26

зеленобелия написа:Голям панически страх да не би да вземем медали.При мисълта,че ще вземат медал направо се панираха тотално.Типично по български. :oops:

точно :)
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот edmon_dantes » 12 авг 2012 14:28

POPCORN написа:спорта ни затъваааааа и ние вместо да предприемем нещо ние се задоволяваме ,че сме 4 място!На футбол ни биха като незнам какво.на олимпиадата ни размазаха всичките.да не говорим как 90% от нашите спортисти сами се биха ина борба и на тичане и тн...затъваме яко!вие се радвайте още на това 4 място!аз не се радвам, защот ознам какво можем.

Че спорта ни затъва - си напълно прав. Единствения оптимизъм е точно волейбола. Някои момчета просто не издържаха на голямото напрежение, което е нормално за тях. Само който не е изпитвал подобно нещо, само той не знае какво е. И аз съм бил преди години на важни състезания по шах и знам как може да се "сковеш" в даден момент като знаеш, че победата е задължителна. Има го това в спорта. Опита си е опит, а повечето в нашия отбор нямаха такъв.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта