Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот paceto » 13 авг 2012 00:24

Аз останах доста доволен и определено ще ми липсват състезанията, които даваха по цял ден.
В Бразилия ще е интересно най-вече заради часовата разлика и състезанията ще започват вечер и ще свършват сутрин :mrgreen:

nestorbg55
Мнения: 5
Регистриран на: 11 авг 2012 08:55
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот nestorbg55 » 13 авг 2012 04:15

nestorbg55 на 12 Авг 2012 в 08:42 часа написа:Надявам се наистина България да вземе медал от волейбола момчетата го заслужават и ние Българите го заслужаваме. Но тоя филм вече съм го гледал в предварителните групи мачкаме а после все едно играем с друг отбор - и се изненадваме всеки път като за първи път. То едно от борчетата без да иска от превъзбуда след поредната загуба го каза - "Другите имат по-добро възстановяване" - А това в превод от езика на спортистите означава "Имат по-добра и качествена химия". "Старчетата от Българската Академия на Науките" както ги нарекоха преди време имаха и такава работа с която нямаше как да се хвалят по разбираеми причини - Средства за възстановяване след усилено физическо натоварване и спорт - с други думи модерна химия и техники неотразяващи се на проверките за допинг в момента. Така че "старчета", "старчета" но помагаха за медалчета - другите страни си ги кътат и уважават а ние...... старчета които нищо не правят.... Няма нищо което да сториш без да мислиш и то да остане без последствия :?:


Я, оказах се "пророк", вече могат да ми викат Пернишката врачка. За съжаление не съм врачка а просто "помня като слон" и се опитвам да "мисля". В последните 15 години операцията с нашия волейболен отбор се повтаря многократно но защо ли всички веднага забравят услужливо. Страшни в групите - "мачкаме" - надежди, и после при директните елиминации - изненада тези които сме смачкали в групата се преобразяват (вадят заека от ръкава) и ни изненадват като ни "смачкват". Направиха го Италианците както винаги са го правили (само като видях как играха с USA на четвърт финала ми стана ясно че в групата с нас са играли тактически "симулативно" и са пазили "козове" за по-нататък). А Руснаците - те стигнаха и по-далеч като даже и в срещата с нас когато "откраднахме гейм" удържаха и не извадиха основния си коз - Мусерски пазеха го "плътно" за финала с Бразилия . На това му викат стратегия и тактика - мислене - което при нас за съжаление отдавна липсва. Разликата този път беше известният късмет че за четвърт финал ни се падна Германия (отборът обявен за прогресиращ преди олимпиадата защото победи в квалификациите не кого и да е а точно НАШИЯ отбор на квалификационния турнир насред София организиран между другото да се класираме ние но тогава го проспахме и се класира Германия та се наложи.... ако и това не сме забравили....). Необходимо ни ни е надъхване, нужни ни са радости, искаме да сме горди - но само с искане, само със затваряне на очи, само със заравяне на главата в пясъка - явно не става. Трябва си мислене а не бъбреци вместо мозък в главата, и повече и по дълго помнене...... с поглед към бъдещето на Българския спорт - и не само към неговото бъдеще.... :idea:

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот 727150 » 13 авг 2012 09:38

БОК обявява летния туристически сезон в ЛОНДОН за закрит.Започва записването за СОЧИ и РИО.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот ehh » 13 авг 2012 15:33

Има ли възможност да не пращаме никой за Сочи? Там трагедията/екскурзията май ще е в пълен размер
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта