Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Доктор Хаус
Мнения: 569
Регистриран на: 17 авг 2010 12:48
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот Доктор Хаус » 11 авг 2012 16:22

MORSKI написа:
Доктор Хаус написа:
MORSKI написа:Никакъв Базан, Мазан няма да спечели нищо. Волейболистите ще вземат бронза и това ще ни е. След 4 години и това няма да има, а след още 8 даже няма смисъл да пращаме хора на Олимпиадата.... Нещо като на Евровизия ще е нашето участие.... Въобще тая страна във всяко едно отношение проби дъното и копае към нови измерения

Добре,Александре,всички сме на едно мнение с теб,оракуле!Да се свети пророчеството ти отвъд Черно море (Варна) дори!


Добре, анонимнико с ник на побъркан лекар, само твоето мнение е ценно и всеки с различно виждане да се подчини, ювиги! Да се чуе мнението ти отвъд простотията Хаусова и клиниката за паталогични случаи! Амин!


Г-н Коларов,моля прочетете добре темата!Базан е единствения ни шанс за злато.Повтарям шанс,аз мнение не съм изказвал!А,какво щяло да стане,това само вие може да кажете,понеже сте всепризнат с прогнозите си!

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот 727150 » 11 авг 2012 16:24

Имайте в предвид и че имаме две пети места при щангистите , които след като излезнат допинг пробите може да станат трети ,там след всяко голямо състезание един месец след това има пренареждания на резултатите .
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот MORSKI » 11 авг 2012 16:27

Доктор Хаус написа:
Г-н Коларов,моля прочетете добре темата!Базан е единствения ни шанс за злато.Повтарям шанс,аз мнение не съм изказвал!А,какво щяло да стане,това само вие може да кажете,понеже сте всепризнат с прогнозите си!

Г-н анонимник с ник на побъркан лекар, а сега вие внимателно прочетете мнението което съм изразил не само във вашата тема, повтарям МНЕНИЕТО! И вижте то дали не е реалистично на фона на цялата Олимпиада. И доколкото забелязвам това е форум, случайно или не в него се иразяват МНЕНИЯ! Дали те се харесват на хора, фенове на побъркани лекари е друг въпрос. Не знам дали съм всепризнат или не- явно вие сте по-запознат, понеже аз прогнози за каквото и да е рядко давам, обаче е видно едно, че вие сте всепризнат в това да опорочавате всяка една тема, защото видите ли някой има различно мнение от вашето. Типично за побърканият персонаж, на кого явно сте фен :arrow:

ПС: А това, че фамилярничиш и парадираш, че знаеш името и фамилията ми, само доказва колко нелеп като човек си. Спирам комуникацията си с теб в тази тема
Последна промяна от MORSKI на 11 авг 2012 16:30, променено общо 4 пъти.

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот AnalBreaker » 11 авг 2012 16:27

Чист българин е тоя Базан. Такива медали не ми трябват на мен
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3537
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот rebelheartous » 11 авг 2012 16:29

AnalBreaker написа:Чист българин е тоя Базан. Такива медали не ми трябват на мен


По-чист от Величко Чолаков и Сесил...

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот 727150 » 11 авг 2012 16:30

Изображение Вожда на Северна Корея Ким Чен Ун дава съвети на Миро Найденов как се регулират цените и как се подготвят спортисти за олимпийски игри!
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот ehh » 11 авг 2012 16:31

Дано поне, когато го затиснат с корем към тепиха, не гледа с този жален и безпомощен поглед, какъвто беше на Гуйдя.
Успех на Базан.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот 727150 » 11 авг 2012 16:32

rebelheartous написа:
AnalBreaker написа:Чист българин е тоя Базан. Такива медали не ми трябват на мен


По-чист от Величко Чолаков и Сесил...

По твойта логика етническите българи отишли на гурбет в чужбина са предатели , а китайците и арабите от Илиянци са истински българи .
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Доктор Хаус
Мнения: 569
Регистриран на: 17 авг 2010 12:48
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот Доктор Хаус » 11 авг 2012 16:33

MORSKI написа:
Доктор Хаус написа:
Г-н Коларов,моля прочетете добре темата!Базан е единствения ни шанс за злато.Повтарям шанс,аз мнение не съм изказвал!А,какво щяло да стане,това само вие може да кажете,понеже сте всепризнат с прогнозите си!

Г-н анонимник с ник на побъркан лекар, а сега вие внимателно прочетете мнението което съм изразил не само във вашата тема, повтарям МНЕНИЕТО! И вижте то дали не е реалистично на фона на цялата Олимпиада. И доколкото забелязвам това е форум, случайно или не в него се иразяват МНЕНИЯ! Дали те се харесват на хора, фенове на побъркани лекари е друг въпрос. Не знам дали съм всепризнат или не- явно вие сте по-запознат, понеже аз прогнози за каквото и да е рядко давам, обаче е видно едно, че вие сте всепризнат в това да опорочавате всяка една тема, защото видите ли някой има различно мнение от вашето. Типично за побърканият персонаж, на кого явно сте фен :arrow:


Хайде сага,прочете и моето МНЕНИЕ в началото и кажете то защо не е реалистичнo на целия фон на Олипиадата и аз ще си призная грешката веднага!
[offtopic]А,иначе бъдете сигурен,че сте всепризнат!Вашето бляскаво начало бе положено в по-ранните ви години в средите на ежедневните размени на обиди по оста "еклери-византийци".[/offtopic]

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Леонид Базан,последният ни шанс за злато

Мнениеот Vladislav » 11 авг 2012 16:33

Борците ни постоянно има с какво да ни изненадат... този очаквам да отпадне още преди квалификациите.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта