Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот dindan » 11 авг 2012 23:44

сега като го спряха заради бокса може и да се включи :)
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот CTAHKO » 12 авг 2012 10:23

stn написа:Комплексари, комплексари и пак комплексари. Темата е: "Камен Алипиев - Кедъра фен тема". Ако Кедъра е тъп вие какви трябва да сте щом пишете във фен тема за човек, когато не харесвате? Създайте си "Камен Алипиев - Кедъра плюй тема" и си пишете интелектуалните проблясъци там! Като се видете в огледалото пка ли хейтвате?

Като са фенове на некадърността му,в коя тема да пишат :roll: В темата за Г.А. ли да си пишат мнението за кедъра ;) Лично аз му симпатизирам,особено на фона на болшинството от спортните журналисти в БНТ,но не виждам нищо лошо в това да има и хора,които не го харесват 8-) Сега след тези коментари ще остане в Историята като "Той беше противоречива личност" :lol: :lol: :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот stn » 12 авг 2012 12:06

Captain Stottlemeyer написа:
stn написа:.....
Captain Stottlemeyer написа:Крушата не пада по-далеч от дървото и този плазмодий не се различава особено от баща си - Цветан Алипиев, доказано най-големият малоумник сред българските спортни коментатори преди години... 8-)


Комплексари, комплексари и пак комплексари. Темата е: "Камен Алипиев - Кедъра фен тема". Ако Кедъра е тъп вие какви трябва да сте щом пишете във фен тема за човек, когато не харесвате? Създайте си "Камен Алипиев - Кедъра плюй тема" и си пишете интелектуалните проблясъци там! Като се видЕте в огледалото ПКА ли хейтвате?

:lol: :lol: :lol: "Комплексари" е любим израз на неграмотния тъпак, който след като няма какво смислено и аргументирано да отговори, започва да обижда. Ще пиша каквото смятам за добре и където смятам за необходимо, момченце. Форумът не е на баща ти. 8-)

Офтопик:
Написа дядката, който се смята за възпитан английски благородник и чиито мнения почти винаги съдържат обида към някого, ама той горкия напикаващ се памперс се смята за възпитан. Комбинацията малоумни родители и комунизъм са родили прекалено много възвишени същества като теб. Писането ти където и каквото си поискаш показва, че си твърде неграмотен, за да разбереш коя тема за какво е! А тази тема е за фенове на Кедъра. Дано успееш да си го набиеш в изкуфелия старчески мозък!
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот grasiani » 12 авг 2012 13:59

почва срещата за 3-4 място и екрана на телевизора ще се напълни от лигите на Бедъра ужас

Потребителски аватар
ivo23
Мнения: 242
Регистриран на: 24 мар 2008 18:25
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот ivo23 » 12 авг 2012 17:50

Като гледам какви корифеи на спортната журналистика се изхождат по темата и ми олеква за бъдещето на тази професия у нас.
Ако им дам по един микрофон в ефир ще се наакат прави, но иначе компетентни и знаещи кое как се води и коментира.
След лятната ваканция на СУ ще измоля по една диплома от журналистическия факултет за всички знаещи. С приложените коментари оттук мисля, че няма да има проблем с ректора.
Nil satis nisi optimum

Изображение

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Xamy » 13 авг 2012 10:22

ivo23 написа:Като гледам какви корифеи на спортната журналистика се изхождат по темата и ми олеква за бъдещето на тази професия у нас.
Ако им дам по един микрофон в ефир ще се наакат прави, но иначе компетентни и знаещи кое как се води и коментира.
След лятната ваканция на СУ ще измоля по една диплома от журналистическия факултет за всички знаещи. С приложените коментари оттук мисля, че няма да има проблем с ректора.

Не може да коментираме играчите, тъй като играят по-добре от нас. Не може да пишем мнение за коментатор, тъй като вероятно коментира по-добре от нас. Не може да коментираме колко калпав шеф имаме, тъй като и това не можем да направим. Я да си стоим в дупките си и да закриваме този форум!
Ъъъъ... Кедъра по-добър баскетболист ли е от играчите, че може да ги коментира?

п.с. Какви данни ти трябват да ми пратиш една диплома и на мен, че и аз имам мнение в тази тема?


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта