Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот POPCORN » 11 авг 2012 15:28

aз пък не мога да го понасям тоя.
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот MORSKI » 11 авг 2012 15:53

doktora25 написа:
Alex написа:
Kamen Alipiev
четвъртък
оф, много ми е гадно! никога няма да се примиря с това, че има женски борба, бокс и щанги, но въпреки това Станка заслужаваше тази титла ...

За това във всяка нормална държава (от онези със заплатите, за които все претендираме), ще го сринат всички фенове и ще бъде моментално уволнен!

Вероятно си прав, само че у нас немалко споделяме неговото мнение (в това число и аз). Друг е въпросът, че той не е трябвало да говори тези неща в ефир, дори и да ги мисли, още повече непосредствено след загубата на Станка. Но от трета гледна точка аз считам че журналистите като цяло, и спортните в частност трябва да имат гледна точка по много въпроси и ясно да я заявяват. В противен случай си е чисто лицемерие и се изпада в ситуацията на БТВ.


Oт кога Фейсбук е ефир :shock: :mrgreen: И защо да не каже какво мисли? Според мен пък трябва да ти има нещо на мозъка, за да харесваш женска борба, щанги или бокс..... Няма по-грозно нещо....

eddie
Мнения: 1340
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот eddie » 11 авг 2012 16:05

Лигльо.
Обаче лигавенето отдавна се е превърнало в национален стил и спорт, особено сред мъжете, така че има сериозни шансове да събере овациите...
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот stn » 11 авг 2012 16:53

Red Warrior написа:Не го следя много-много, но от това, което съм гледал се държи като простак. Чувал съм го да обижда зрители на баскетболни мачове в ефир и т.н. Дори да го нападат хейтъри, той не трябва да пада на тяхното ниво, дори по простата причина, че това е част от журналистическата професия. Да не говорим, че всички храним с данъците си БНТ, в която не знам защо, но има сигурно 100 спортни журналисти. :roll:


levski_shampion написа:Пълен н.щастник е тоя б.клук!


Alex написа:
Kamen Alipiev
четвъртък
оф, много ми е гадно! никога няма да се примиря с това, че има женски борба, бокс и щанги, но въпреки това Станка заслужаваше тази титла ...

За това във всяка нормална държава (от онези със заплатите, за които все претендираме), ще го сринат всички фенове и ще бъде моментално уволнен!


levski_shampion написа:
il4o_iliew написа:Oсобено Асен Спиридонов. Този човек наистина успя да ме запали по плуването. Много ерудиран и коментиращ със заразителен ентусиазъм!


Как може да сравняваш големия спортен журналист Асен Спиридонов с този плужек?


Captain Stottlemeyer написа:Крушата не пада по-далеч от дървото и този плазмодий не се различава особено от баща си - Цветан Алипиев, доказано най-големият малоумник сред българските спортни коментатори преди години... 8-)


lisynger написа:Тоя е голям тъпанар как може да му се кефите :lol: ,а глупаците от Канал 1 го слагат винаги в студията на Световно или Европейско като 100 пъти е казал,че мрази футбола


Pichichi написа:Кедъра си позволява да обижда спортисти и фенове в коментарите си !!!
Когато коментира дразни с пристрастията които има и те винаги си личат !!!
Като добавим и едно от най-дразнещите неща в България а именно шуробадженащината за която
той е ярък пример не виждам за какво му се радвате толкова много.
Лично не мен не ми допада никак!!!


POPCORN написа:aз пък не мога да го понасям тоя.


eddie написа:Лигльо.
Обаче лигавенето отдавна се е превърнало в национален стил и спорт, особено сред мъжете, така че има сериозни шансове да събере овациите...


Комплексари, комплексари и пак комплексари. Темата е: "Камен Алипиев - Кедъра фен тема". Ако Кедъра е тъп вие какви трябва да сте щом пишете във фен тема за човек, когато не харесвате? Създайте си "Камен Алипиев - Кедъра плюй тема" и си пишете интелектуалните проблясъци там! Като се видете в огледалото пка ли хейтвате?
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот sirius123 » 11 авг 2012 17:59

Добър е. Пълна противоположност на Манченко и останалите от БНТ , с малко изключение за волейболния коментатор.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 авг 2012 17:59

stn написа:.....
Captain Stottlemeyer написа:Крушата не пада по-далеч от дървото и този плазмодий не се различава особено от баща си - Цветан Алипиев, доказано най-големият малоумник сред българските спортни коментатори преди години... 8-)


Комплексари, комплексари и пак комплексари. Темата е: "Камен Алипиев - Кедъра фен тема". Ако Кедъра е тъп вие какви трябва да сте щом пишете във фен тема за човек, когато не харесвате? Създайте си "Камен Алипиев - Кедъра плюй тема" и си пишете интелектуалните проблясъци там! Като се видЕте в огледалото ПКА ли хейтвате?

:lol: :lol: :lol: "Комплексари" е любим израз на неграмотния тъпак, който след като няма какво смислено и аргументирано да отговори, започва да обижда. Ще пиша каквото смятам за добре и където смятам за необходимо, момченце. Форумът не е на баща ти. 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Alex » 11 авг 2012 18:01

Офтопик:
Като се видЕме в огледалото понякога хейтваме, понякога се възхищаваме.. зависи колко сме изпили преди това... Извинявай, че хората имат мнение и си го пишат във форума (ние поне коментираме Камен Алипиев - пак по темата е, не е като да коментираш взаимоотношенията на хората във форума с огледалото)

И дадох премер, че Кедъра прави неща, за които АНДИ ГРЕЙ беше уволнен от СкайСПортс... смисъл нашите велики коментатори са на ниво, на което биха ги уволнили на секундата в истинска телевизия...

и преди да отговаряш, прочети пак какво съм писал, може да ти стане се проясни...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Fridtjof Nansen
Мнения: 404
Регистриран на: 30 ное 2009 20:13
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Fridtjof Nansen » 11 авг 2012 18:33

Лигав ибрикчия като всички журналя в БНТ. 8-)
Отборът ЦСКА е толкова Централен Спортен Клуб на Армията, колкото Банка ДСК е Държавна Спестовна Каса - две кухи, лишени от съдържание абревиатури от миналото.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот saffron » 11 авг 2012 18:35

Тея дето стоят 24/7 в тоя форум и се правят на "големи българи" са най големата паплач тука , само плюят, обиждат, изпитват адска нетърпимост към хора с далеч по голем умствен багаж и кофиецент на интелигентност от техния . Тва са най големите бастуни , най вероятно никога в живота си не са били обичани от други хора и за тва в тея машини няма нищо човешко ! Не им обръщайте внимание просто и всичко е ОК ;)

По темата .. Кедъра и снощи ме държа до късно с неговия коментар - супер веселяк да е жив и здрав! Да живее Баскетбола ! Та щом Ал-Бънди има мнение относно олимпииските спортни дисциплини , що па Алипиев да няма?.. " правило номер 4 ! от днес синхронното плуване не е олимпииски спорт , боя между мъже в кал става олимпииски спорт ! " СВОБОДА НА СЛОВОТО - за него ние се борим , за него ние мрем ! :mrgreen:
Image

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот rebel » 11 авг 2012 19:04

saffron написа:Тея дето стоят 24/7 в тоя форум и се правят на "големи българи" са най големата паплач тука , само плюят, обиждат, изпитват адска нетърпимост към хора с далеч по голем умствен багаж и кофиецент на интелигентност от техния . Тва са най големите бастуни , най вероятно никога в живота си не са били обичани от други хора и за тва в тея машини няма нищо човешко ! Не им обръщайте внимание просто и всичко е ОК ;)

По темата .. Кедъра и снощи ме държа до късно с неговия коментар - супер веселяк да е жив и здрав! Да живее Баскетбола ! Та щом Ал-Бънди има мнение относно олимпииските спортни дисциплини , що па Алипиев да няма?.. " правило номер 4 ! от днес синхронното плуване не е олимпииски спорт , боя между мъже в кал става олимпииски спорт ! " СВОБОДА НА СЛОВОТО - за него ние се борим , за него ние мрем ! :mrgreen:

напълно те подкрепям, и за мен Кедъра е доста забавен


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта