Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот doktora25 » 11 авг 2012 14:44

Alex написа:
Kamen Alipiev
четвъртък
оф, много ми е гадно! никога няма да се примиря с това, че има женски борба, бокс и щанги, но въпреки това Станка заслужаваше тази титла ...

За това във всяка нормална държава (от онези със заплатите, за които все претендираме), ще го сринат всички фенове и ще бъде моментално уволнен!

Вероятно си прав, само че у нас немалко споделяме неговото мнение (в това число и аз). Друг е въпросът, че той не е трябвало да говори тези неща в ефир, дори и да ги мисли, още повече непосредствено след загубата на Станка. Но от трета гледна точка аз считам че журналистите като цяло, и спортните в частност трябва да имат гледна точка по много въпроси и ясно да я заявяват. В противен случай си е чисто лицемерие и се изпада в ситуацията на БТВ.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Alex » 11 авг 2012 14:59

doktora25 написа:
Alex написа:
Kamen Alipiev
четвъртък
оф, много ми е гадно! никога няма да се примиря с това, че има женски борба, бокс и щанги, но въпреки това Станка заслужаваше тази титла ...

За това във всяка нормална държава (от онези със заплатите, за които все претендираме), ще го сринат всички фенове и ще бъде моментално уволнен!

Вероятно си прав, само че у нас немалко споделяме неговото мнение (в това число и аз). Друг е въпросът, че той не е трябвало да говори тези неща в ефир, дори и да ги мисли, още повече непосредствено след загубата на Станка. Но от трета гледна точка аз считам че журналистите като цяло, и спортните в частност трябва да имат гледна точка по много въпроси и ясно да я заявяват. В противен случай си е чисто лицемерие и се изпада в ситуацията на БТВ.

Аз не коментирам дали имат място или не, трябва да си заминеш след това изказване по националната телевизия...

ANDY GREY... :roll:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот lisynger » 11 авг 2012 15:02

Тоя е голям тъпанар как може да му се кефите :lol: ,а глупаците от Канал 1 го слагат винаги в студията на Световно или Европейско като 100 пъти е казал,че мрази футбола
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
priceles
Мнения: 312
Регистриран на: 01 мар 2012 22:01
Skype: KZL
Местоположение: PERNIK
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот priceles » 11 авг 2012 15:06

страхотен :) :) :) :)
И днес, като мина през димния Перник,
се спомням стрелците с най-точния мерник
и чувам: „Момчета! – помнете и в ада,
„България пада, но Перник не пада!“

Потребителски аватар
magga
Мнения: 1377
Регистриран на: 28 яну 2011 23:15
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот magga » 11 авг 2012 15:09

Мен ми писна от едни и същи мутри по тези телевизии ... и оня Сашо Йовков ли е къв е дето коментира волейбола и тоя .... ай сектир да ги махат да има нещо ново, то тия знаят, че не стават и продължават да се пънат да коментират, нека водят новини, нещо да репортестват, ама за коментатори вече трябва да се слагат нови хора, които да са и безпристрастни в коментара, защото този оака мача снощи на САЩ, вместо да коментира с по 2 думи той си плямпа колкото си иска, че то баскета коментар не му трябва :roll: Да не говорим, че води всяко студио за какъвто и да е спорт от футбол до синхронно плуване :lol: и все е некомпетентен

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот rebelheartous » 11 авг 2012 15:15

Тия, дето не му се кефите, може да посочите по-добри журналисти, за да не излиза, че само хейтите. :P

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Xamy » 11 авг 2012 15:18

rebelheartous написа:Тия, дето не му се кефите, може да посочите по-добри журналисти, за да не излиза, че само хейтите. :P

Викаш - като е некадърник, нека да е най-наглият некадърник.

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот kistendil » 11 авг 2012 15:20

acmilan написа:Любимият ми коментатор! Жалко, че не е специалист във футбола, голямо шоу щеше да бъде :lol:

Уникален е! Сигурен съм, че ако поиска винаги може да понаучи това - онова за футбола! То и не му трябва кой знае какво с нивото на нашия футбол. Ако го направи няма да има равен и във футбола. Давай Кедър, направи го! :o
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Red Warrior » 11 авг 2012 15:25

rebelheartous написа:Тия, дето не му се кефите, може да посочите по-добри журналисти, за да не излиза, че само хейтите. :P

Веднага ти посочвам - Никола Ибришимов, Асен Спиридонов, момчетата от Диема (с малки изключения). Даже ГА предпочитам. Може да дразни левскарите, но интелектуалното му ниво е много над въпросните Кедъри, Манченковци, Петели и т.н.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Камен Алипиев - Кедъра фен тема

Мнениеот Pichichi » 11 авг 2012 15:26

Кедъра си позволява да обижда спортисти и фенове в коментарите си !!!
Когато коментира дразни с пристрастията които има и те винаги си личат !!!
Като добавим и едно от най-дразнещите неща в България а именно шуробадженащината за която
той е ярък пример не виждам за какво му се радвате толкова много.
Лично не мен не ми допада никак!!!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта