Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители

Мнениеот daniel875 » 11 авг 2012 19:18

Имам чувството, че президентът не го слуша главата.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители

Мнениеот гражданин от село » 11 авг 2012 19:21

Това,че такъв човек ни е президент говори лошо не за него,а за нас,които сме си го избрали.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители

Мнениеот daniel875 » 11 авг 2012 19:24

гражданин от село написа:Това,че такъв човек ни е президент говори лошо не за него,а за нас,които сме си го избрали.

Аз не съм гласувал за него и знаеш защо е така. Най - малкото ми знаеш убежденията.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители

Мнениеот гражданин от село » 11 авг 2012 19:29

Да,но представлява всички българи и тези,които не са гласували за него също му берат срама.

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители

Мнениеот orlando7 » 11 авг 2012 19:49

Eminem написа:Тоя идиот е най-неадекватния президент, който сме имали :!: Имам чувството, че е вечно напушен.

Не съм гласувал за него и не го харесвам но не си позволявам да наричам президента"идиот"! Явно във този форум на някои хора им е позволено всичко!

Delyan
Мнения: 44
Регистриран на: 06 мар 2011 15:11
Skype: xerion85
Контакти:

Re: Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители

Мнениеот Delyan » 13 авг 2012 12:34

orlando7 написа:
Eminem написа:Тоя идиот е най-неадекватния президент, който сме имали :!: Имам чувството, че е вечно напушен.

Не съм гласувал за него и не го харесвам но не си позволявам да наричам президента"идиот"! Явно във този форум на някои хора им е позволено всичко!


Всеки има право да мисли и казва каквото иска и на който поиска, живеем в демократична държава!Този човек "президента" наистина се изказа доста елементарно и простовато и беше нормално да има такива реакции.Жалко е, че той самия не го осъзнава, абсолютно сигурен съм.Затова нека гледаме напред и да не отделяме толкова много внимание на странични ситуации като тази с "президента" а да пожелаем на младите ни волейболисти само успехи за напред.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта