Маданска вън от БНТ

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот FCH » 10 авг 2012 00:12

От бездарния им началник Манченко, през намръщените и досадни водещи Матакева и Маданска и латерни коментатори Петел и Кедър до новата вълна в лицето на Ивайло Ангелов, Ибрикшимов и Петър Иванов... ВСИЧКИ СА ЗА КОШЧЕТО! Докога ще се трошат народни пари за квалификация и командировки на доказано некадърни кадри, които дори за кабелната на Бобов дол не стават?

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот david_villa » 10 авг 2012 00:17

Момчета, без да я защитавам, на нея за това й плащат. Засмисляли ли сте се? Да вземе колкото се може по-рано първите отзиви от мача. Надали й е било комфортно да зададе въпрос, виждайки как стоят нещата, но трябва да си и голям журналист, и да преглътнеш онези съчувствие и неадекватност, което те спират отвътре.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот sirius123 » 10 авг 2012 00:21

Пълно е с парашутисти в телевизиите , хал хабер си нямат от спорт. Само по старите кучета донякъде държат фронта , ама нали са расли по време на комунизма често на бялото викат , че е черно.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1698
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот Blagoy » 10 авг 2012 00:51

Супер неадекватно беше това интервю след края на мача. Сълзите се виждаха в очите на Станка, оная й навира микрофон в устата и търси сензации. Не им прави чест и на други медии, че веднага подеха вълната и сложиха като заглавни материали думите на Станка, че нищо не ставало от нея. Това ли заслужава Станка, бе боклуци? Че на всичкото отгоре БНТ повториха и интервюто 20-ина минути след това.
Сега и тоя Кедъра го слушам колко е неадекватен, опитва се да оригиналничи, но за съжаление е доста плосък.
Не знам какъв е този коментатор, който беше на плажния волейбол, но той пък имаше някои доста свежи коментари и определено не беше скучен. Това в края за Хорейшо ми пооправи настоението след мача на Станка Златева. :)
[center]Изображение[/center]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот MORSKI » 10 авг 2012 01:10

Blagoy написа:Супер неадекватно беше това интервю след края на мача. Сълзите се виждаха в очите на Станка, оная й навира микрофон в устата и търси сензации. Не им прави чест и на други медии, че веднага подеха вълната и сложиха като заглавни материали думите на Станка, че нищо не ставало от нея. Това ли заслужава Станка, бе боклуци? Че на всичкото отгоре БНТ повториха и интервюто 20-ина минути след това.
Сега и тоя Кедъра го слушам колко е неадекватен, опитва се да оригиналничи, но за съжаление е доста плосък.
Не знам какъв е този коментатор, който беше на плажния волейбол, но той пък имаше някои доста свежи коментари и определено не беше скучен. Това в края за Хорейшо ми пооправи настоението след мача на Станка Златева. :)


Ванката Петров. Той е голям пич ;) От младата генерация е. Взема интервюта на волейбола предимно. Води студиата сутрин на Евро 2012
Последна промяна от MORSKI на 10 авг 2012 01:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
just one is eric
Мнения: 144
Регистриран на: 03 сеп 2010 10:59
Контакти:

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот just one is eric » 10 авг 2012 01:10

Blagoy написа:Супер неадекватно беше това интервю след края на мача. Сълзите се виждаха в очите на Станка, оная й навира микрофон в устата и търси сензации. Не им прави чест и на други медии, че веднага подеха вълната и сложиха като заглавни материали думите на Станка, че нищо не ставало от нея. Това ли заслужава Станка, бе боклуци? Че на всичкото отгоре БНТ повториха и интервюто 20-ина минути след това.
Сега и тоя Кедъра го слушам колко е неадекватен, опитва се да оригиналничи, но за съжаление е доста плосък.
Не знам какъв е този коментатор, който беше на плажния волейбол, но той пък имаше някои доста свежи коментари и определено не беше скучен. Това в края за Хорейшо ми пооправи настоението след мача на Станка Златева. :)

Проклети да са тези от тази НЕ българска телевизия ! проклета да е и тази к**ва санди74

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот миле гърбавия » 10 авг 2012 07:37

just one is eric написа:
Blagoy написа:Супер неадекватно беше това интервю след края на мача. Сълзите се виждаха в очите на Станка, оная й навира микрофон в устата и търси сензации. Не им прави чест и на други медии, че веднага подеха вълната и сложиха като заглавни материали думите на Станка, че нищо не ставало от нея. Това ли заслужава Станка, бе боклуци? Че на всичкото отгоре БНТ повториха и интервюто 20-ина минути след това.
Сега и тоя Кедъра го слушам колко е неадекватен, опитва се да оригиналничи, но за съжаление е доста плосък.
Не знам какъв е този коментатор, който беше на плажния волейбол, но той пък имаше някои доста свежи коментари и определено не беше скучен. Това в края за Хорейшо ми пооправи настоението след мача на Станка Златева. :)

Проклети да са тези от тази НЕ българска телевизия ! проклета да е и тази к**ва санди74

Ама това женско ли е? На 74 години ли е? Не е ли за пенсия вече или Бойко ще ги пенсионира когато почнат да се изпускат?

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот hellyeah » 10 авг 2012 08:16

А какво да кажем за малоумника ГА , всички знаем за омразата и комплексите му към ФК Левски и СК Левски,знаем и как я нарича в статиите си -Станка пехливанка , само и само защото е спортист на СК Левски . .Погледнете какво заглавие е сложил в смешния си сайт -Нов провал за Станка Златева в олимпийски финал - загуба с туш http://www.sport1.bg/sport1/node/270128#comment
“Не купувам от Lafka”

ТОМАС ЛАФЧИС
Мнения: 58
Регистриран на: 18 мар 2009 10:36
Контакти:

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот ТОМАС ЛАФЧИС » 10 авг 2012 08:46

Г.А. е турчин с кюрдски произход , колкото до Маданска - ПОЗОР.

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Маданска вън от БНТ

Мнениеот IBUU » 10 авг 2012 09:22

аз искам специално да "благодаря" на Гонг,
през цялото време на олимпиадата,преди вчерашния финал на Станка тече нещо като реклама "бронзов медал за Станка Златева,знам колко тъжна е тя" с гласа на този боклук Маданска,
доволни ли сте,Гонг?
Доволна ли си,Маданска?

Не народ а мърша,може ли да й брои колко хиляди днис е готвила и какво е научила от мача?
А тази култова мърша-"журналистка" е там с наши пари,идиота Йовков, който не спря да квичи че Бойко бил в Лондон и прочие глупости..... :twisted:
Локомотив за нас е всичко!!!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта