Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот Roger_Federer » 07 авг 2012 14:46

Това е Олимпиада и гледам най вече спортове, които през другото време не съм имал време или желание да следя. Тенис на маса намерих от линковете в онзи сайт и гледах отборно 1/2 финал мъже, някакви азиатци бяха е стана як двубой вчера. Иначе не изпускам нито едно бг участие с изключение на ветроходството и Ивет Лалова, като първото така и не го гледах, а лека атлетика жени не ми е интересно, още повече като знам че при такава конкуренция от бързоноги чернилки нямаме шанс. Футбол също не съм гледал и не съжалявам за това, тъй като през цялата година го има, току-що свърши и Евро 2012. Най-много ме кефи волейболът от спортовете, в които имаме представители, същото важи и за колоезденето, но с изключение на шосейното в първите два дни, пропуснах повечето състезания. Плуване не мога да понасям, скучно ми се вижда, за сметка на това бокс и борба следя, баскетбол също не ми допада. И това е общо взето, друго гледам случайно каквото ми попадне и когато имам време.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот South_Park » 07 авг 2012 15:08

Волейбола и 30 минути на титаничния сблъсък Испания-Хондурас ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот rumbata » 07 авг 2012 15:18

В момента исках да гледам борбата, защото там имаме наш човек, нищо, че е албанец. Обаче БНТ дават триатлон. Е, няма да го гледам пък триатлона, ако ще и пари да ми дават.

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот venger » 07 авг 2012 15:23

rumbata написа:В момента исках да гледам борбата, защото там имаме наш човек, нищо, че е албанец. Обаче БНТ дават триатлон. Е, няма да го гледам пък триатлона, ако ще и пари да ми дават.

Той нашият мина, човек. Победи и се класира на осминафинал. След малко се играе осминафиналът,така казаха. :)
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот rumbata » 07 авг 2012 15:30

В официалния сайт на олимпиадата срещата все още беше на live, а като пуснах бнт даваха триатлон. Може и сайта на онези да дава резултатите със закъснение.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот siniq_fen » 07 авг 2012 15:32

Не знам , тоя път от БНТ си предаваха целия мач, не като вчера, където закъсняха с 30-40 секунди за репешажа на Иво Ангелов.
Само Левски!

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот rumbata » 07 авг 2012 16:07

Сега гледах мача с грузинеца и след него веднага смениха на спортна гимнастика. Защо не си дават борбата, нали след малко ще е следващата среща?

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот venger » 07 авг 2012 16:11

rumbata написа:Сега гледах мача с грузинеца и след него веднага смениха на спортна гимнастика. Защо не си дават борбата, нали след малко ще е следващата среща?

Нали се мъчат всичко от Олимпиадата да покажат. :) Иначе и на мен лично повече ми се гледа борба, макар че класическата ми е по- скучна от свободния стил. Дано превключат на борбата.
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот Kamisha » 07 авг 2012 16:36

Баскет,Волей (нашите вьолей великанчета ;) ),лека атлетика,тенис и чат-пат плуване и ако са нашите бокс и борба :)
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Анкета: Какво гледате от Олимпиада Лондон 2012?

Мнениеот hellyeah » 07 авг 2012 17:04

Да живеят натурализираните албанци . :mrgreen: По-добре да се радвам на българин състезаващ се за Азербайджан , отколкото на натурализиран шиптър .
“Не купувам от Lafka”


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта